folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

AKP Kömürleri Genelevden Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

ilk başa geldiklerindedemi kömür dağıttılar ? bu türkiyenin heryerinden milletvekili çıkartmışlar, neyle kömür sayesindemi ? ben Akpli yada yandaşı birisi değilim ama burada yapılan pervasizca  saldırılarla siyasetten bi haber gençlerin zihinlerini bulandirilmayada karşıyım. Türkiyedeki olumlu gelişmeleri. görmezden gelip böyle sanal bir iki yanlışın üzerine gidilmesi bu partiyi yıpratmaya yönelik bir çalışmadan başka birşeydeildir. nitekim ülkenin başına gelen tüm partilerde bu yolla düşürülmüştür.

bolu tüneli, karadenizin yol çalışmalari, birçok hükümtin hayali tüp geçit, türkiyeyi tanımaya başlayan avrupa. geri verilen teröristler bunun cevabidir. sordum bu zihniyet sahiplerine 5 sene öncesine kadar hangi ülke tınlıyordu türkiyeyi ? gevurdan bize dost değiL düşman olur diyorsaniz, ilk önce iç düşmanlar kesiminden çıkmanız gerekir.

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

jaa barkala göndermişler hepsini :W desene götümüz üşümicek mikerken :W 

amk olayıda çarpıtmanın lüzümü yok goturup teaip eliyle vermiyor yada belediye baskanı :W dagıtımı gerceklestıren ipnelerin işi :W 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Treasure bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kerhanecinin Dostu, Ak Parti...

sana bi hıyarlık madalyası daha lazım bnce.

Sizde bu önyargı varken sizden bir bok olmaz. 

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    MinervaL bunu yazdı:

Treasure bunu yazdı:

abi bunlar zamanında parti otobüsünde travesti sikerken yakalndılar şimdide konuşurlar ya ona yanarım ben (böyle genellemeye böyle genelleme o zaman kısas a kısas)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

La arasan her yerde var bu kömürlerden.

Her Allah'ın kuluna dağıtıyorlar.

Gel Diyarbakır'a bu kömürlerden almayan ev görmeyeceksiniz. Sonra oyu kömüre satıyo millet diyeceksiniz. Ama dtp rekor oyla yine burayı alacak. Akp yarısı kadar bile oya alamayacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoobastank bunu yazdı:
    MinervaL bunu yazdı:

Treasure bunu yazdı:

abi bunlar zamanında parti otobüsünde travesti sikerken yakalndılar şimdide konuşurlar ya ona yanarım ben (böyle genellemeye böyle genelleme o zaman kısas a kısas)

sizde de bu kafa varken hala etrafına bakman yeterli diyorum olan ve olmayan boklar meydanda

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    %47'nin alayına kömür dağıttı akparti.haklısınız.(!)

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mesaj fatihack tarafından 30 Kasim 2008 (Pazar) 16:31 tarihinde yazıldı.

fatihack, 30/11/2008 4:10:29 PM tarihinde 24 saat sureyle banlandi. Banlanis Sebebi: http://www.tahribat.com/pmread.asp?action=read&id=114062 konusunda karşılıklı küfürleşme... İkiside banlandı... 

çelişki var bu adam banlandıktan 20 dk sonra nasıl yazabiliyor yoksa bu banlanma meselesi formalite icabı imzaya yazılan bir yazımı 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    forumdan çıktığım anda ban devreye giricek.bunuda yazıp çıkayım demiştim : ) neyse hadi eyvallah.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yok firewall kapalıymış...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 6248 Toplam Mesaj: 44