folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AKP Ye Yapılmış En Büyük Video Darbe!

AKP Ye Yapılmış En Büyük Video Darbe!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

gün gün yazmışlar

abartılırda bu kadarda abartılmaz

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

bunlar şimdi geceleği mi görüyormüş? sanırım gülen istihare yatıp rüyasında gördü bunları..

Aziz Nesin bu milletin %65 i gerizekalı demişti gerçekten çok haklıymış yorumundan sonra da bu lafı hatırladım nedense 

iltifatın için teşekkürler, ben asla Türk olduğumdan utanmadım, aptal da olsam Türk'üm.. Türk olmaktan utananlar akıllı geçinebilir..

elcondor tarafından 28/Mar/14 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

gün gün yazmışlar

abartılırda bu kadarda abartılmaz

Yok artık.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

yandaşlıkta yavşaklıkta çağ atlayanları görüyorum :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

bunlar şimdi geceleği mi görüyormüş? sanırım gülen istihare yatıp rüyasında gördü bunları..

Aziz Nesin bu milletin %65 i gerizekalı demişti gerçekten çok haklıymış yorumundan sonra da bu lafı hatırladım nedense 

iltifatın için teşekkürler, ben asla Türk olduğumdan utanmadım, aptal da olsam Türk'üm.. Türk olmaktan utananlar akıllı geçinebilir..

Ben Türklüğüne laf mı ettim şimdi? Ne alaka yani

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hemen paraları dolara çevirelim ben videodan bunu anladım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

Bu milletin çoğunluğu Türk, %65 içinde de çoğunlukluk olarak Türk olacağına göre anlaşılmayacak bir şey yok.  aziz nesin egosunu tatmin etmek istemiş...

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

verdigim vergilerden çaldıysa helali hoş olsun

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

Bu milletin çoğunluğu Türk, %65 içinde de çoğunlukluk olarak Türk olacağına göre anlaşılmayacak bir şey yok.  aziz nesin egosunu tatmin etmek istemiş...

öhhh a.k nerden nereye bağladınız hee konuyu valla bravo :):)  herşeye bağlarsın konuyu ama kırkyıl düşünsem aziz nesinin bu sözünü Türklüğe hakarete bağlayamazdım heralde

Yağmur yağacak demiş adamın biri demiş sen banha ördek dedin ne alak demiş yağmur yağacak su birirkip göl olacak göldede ördekler yüzer o yüzden sen bana ördek dedin demiş seninkisi de o hesap

SeRDaR tarafından 28/Mar/14 23:58 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Videoyu hazirlayandan Allah razı olsun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 5668 Toplam Mesaj: 46