folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP‘Nin Bayraklı Reklamının Perde Arkası

AKP‘Nin Bayraklı Reklamının Perde Arkası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı
    Maddox bunu yazdı

Herşey ortada ortata da , bunların oyu nasıl her sene artıyor aklım almıyor abi , gerçekten aklım almıyor.

halk seviyor, gardaş 3ün 5 in dediğiyle olmuyor 75milyonla Türkiyeyiz!

Benim 75 milyonumu twitter'a girmek için zorladılar !!! :D :D :D hayrat çıkıp böyle birşey demedi.....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Lupin tarafından 22/Mar/14 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Umarım yönetim gerçekleri gösteriyoruz diye konuyu silmeye kalkmaz.

Edit , anlayamanlar için 3:15 de okunan andımız CHP nin izmir mitinginde okunuyor. AKP seçmeni kendi mitinginde andımızı okuyabilecek kadar adam değil.

Adam olmak için, 5 yıl ilkokulda okunan ant lar yetmedi bir de seçim meydanlarında mı ant okumak gerekiyordu ?

SerYolcu tarafından 22/Mar/14 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Edit , anlayamanlar için 3:15 de okunan andımız CHP nin izmir mitinginde okunuyor. AKP seçmeni kendi mitinginde andımızı okuyabilecek kadar adam değil.

Adam olmak için, 5 yıl ilkokulda okunan ant lar yetmedi bir de seçim meydanlarında mı ant okumak gerekiyordu ?

Yanlışları protesto bile edemiyorsunuz. Biz başarısız veya yanlış işler yapmış bir partili olduğunda yuhlayabiliyoruz. 

Baba ne derse o sizde böyle.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

kimin eli kimin gotunde belli degil :) sublimunal mesaj var :) 

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Yanlışları protesto bile edemiyorsunuz. Biz başarısız veya yanlış işler yapmış bir partili olduğunda yuhlayabiliyoruz. 

Sen benim soruma bir cevap ver.

Bir lafın ile AKPARTİ ye oy vermiş 20 küsür milyon kişiye hakaret ettiğinin farkındasın değil mi ?

Adamlık ile and arasında nasıl bir bağ var bunu bana açıklayabilir misin ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Sen benim soruma bir cevap ver.

Bir lafın ile AKPARTİ ye oy vermiş 20 küsür milyon kişiye hakaret ettiğinin farkındasın değil mi ?

Adamlık ile and arasında nasıl bir bağ var bunu bana açıklayabilir misin ?

Bayrağımızdan , andımızdan , ülkemizden , yaşamımızdan utanıyorsanız adam değilsiniz evet.  Akpartiye oy veren 20 mliyon kişi oy vererek kendi kendine hakaret ediyor zaten ?

Heriflerin yapmadığı bok kalmadı hala oy veriyorsunuz. Çünkü rollerini iyi yapıyorlar çünki onlar Allahla Kandırma Partisi.

Çünki onlar duble yol yaptı. Hayatımızı istedikleri gibi sikme hakkını o 20 milyon dan alıyorsa evet adam değilsiniz.

PanxeR tarafından 22/Mar/14 22:01 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bayrağımızdan , andımızdan , ülkemizden , yaşamımızdan utanıyorsanız adam değilsiniz evet.  Akpartiye oy veren 20 mliyon kişi oy vererek kendi kendine hakaret ediyor zaten ?

Bayrak ayrı, ülke ayrı, yaşam ayrı, and ayrı bir olaydır.. Önce sap ile samanı karıştırma. Burada şu an and meselesini tartışıyoruz.

Ben şahsen, bayrağımdan, ülkemden, ve de yaşamımdan utanmıyorum.

Andımız meselesine gelince,

Bu ülkede, çocukların beyni yıkanmasın diye 12 yaşın altındaki çocuklara dini eğitim verilmesi yasaklandı.

Ama yine bu ülkede 7 yaşından 11 yaşına kadar (eskiden 12 yaşına kadar) her sabah çocuklara Türk'üm, doğruyum, çalışkanım laflarını söyleterek onların beyinlerini yıkadık.

Lafa gelince bu ülkede yaşan tüm insanlar   kardeşçe yaşıyor deriz,

Ama her sabah Türk'üm diye bağırtarak bu insanların çocuklarının beynini yıkıyoruz.

Anayasaya göre Türkiye Cumhuriyeti devletine vatandaşlık bağı ile bağlı herkes Türk'dür diyeceksin.

Sen gel 7 - 8 yaşındaki bebeye kendi evinde annen baban Boşnakça konuşuyor olabilirler, sen Boşnaksın diyebilirler,

ama sen Anayasaya göre Türk'sün bunu böyle bilmelisin diye anlat.

Sonra da bu çocuklar üniversite çağına gelince, bunlardan ÖZGÜR DÜŞÜNCELİ olmalarını bekliyoruz.

Sen bu çocukların beynini 11 yaşına kadar yıka, sonrada bu çocuklardan neden farklı fikirler farklı düşünceler çıkmıyor de.

Bir de öte yandan farklı dinlere, dillere, inançlara saygıdan bahsederiz,

Ama öte yandan tüm insanları aynı kalıba sokmaya çalışırız.

Bu arada Rahmetli Erbakan'ın bir sözü vardı.. Onu da oku ve anlamaya çalış..

Buraya tıkla.. http://www.milatgazetesi.com/erbakanin-yolu/40625/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

ALLAH cezanı vermesin yere düştüm gülmekten :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bu bir gerçekk

sakin+olun+Allah+dediğimde+herşeyi+unutacaklar.jpg%20%28475×330%29

DevilKingtr tarafından 22/Mar/14 22:18 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 7647 Toplam Mesaj: 67