folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    akraba evliliği ile ilgili arıza şurada aslında. İnsanlar kuzenleriyle evleniyorlar, ben kuzenlerimle yeri geliyor aynı evde yatıyorum, beraber geziyom tozuyorum eğer kuzenler vs evlenebiliyorsa otomatik olarak kuzen-kuzen arasında istenmeyen olaylar olabileceği için araya mesafe konması gerekir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

bende çok uzaktan akrabam olan kıza vuruldum... çok uzaktan derken annemin dayısının kızının torununa... şimdi evlensem sakata mi gelirim?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

YasamaK bunu yazdı:

Kardeşim Akraba Evliliği Taraftarıyım En Azından Dışardan Sevipde Evlendiğinden Benim Açımdan İyidir Ne si İyi Dersen Şöyle Hacı Diyelimki Kaza Geldi Başına Bişe Oldu Sana El Kızı Bakmaz Ama Akraba Kızı Bakar El Kızı Gibi Olmasada Nedenmi Enazından Aradaki Kan Bağını Düşünürse Bu Her Akraba İçin Değil Neyse Derinlemesini Konuşacağım Az İşim Var..

yapma hocam allasen.. insanın içinde insanlık olmadıktan sonra, kanından olsa nolur olmasa nolur.. bakmayacak insan gene bakmaz gene bakmaz.. bu mantıkla gidersek, yaşlandığı için evden atılan anne-baba olmaması gerekir. en azından kan bağlarının olması bunu gerektirmiyo mu?

kardeşim haklısın zaten bende bunu zaten belirtim her akraba için tabiki geçerli değil bu laflarım ama kan bağı en azından bir çok şeyi kalkdırır diye düşündüğüm için söyliyorum zaten hepsi için demediğimi yazımda belirtmişim =))

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

karşıyız 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

sapkin misiniz? eskiden millet gorucu usulu evlendiriyormus. simdi o isler gecti gitti bitti. disarida hic mi kari kalmadi da akrabaniza yaziliyorsunuz?

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Dayı, amca, teyze veya hala çocuklarının birbiriyle evlenmesini sapıklık gibi görüyorum. Akraba evliliği yapmış komşumuzun 3 çocuğundan 1i bebekken ölmüş, diğerleri özürlü. Uzak durmak lazım.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Aranızda aşk yoksa farklı bir kadına yönelmenizi tavsiye ediyorum.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kendi kardeşi, tayze, dayı, amca, hala vs ile evlenmek caiz değil. ama kuzenlerle evlenilebilir. lakin birinci dereceden kuzenlerle evlenmek pekde hoşuma giden bir durum değil :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

1. Dereceden olmadıktan sonra, çok sevdiysen evlenebilirsin tabiî.

Birazda yapı ve karakter meselesi, bazı insana normal gelir bazı insana itici gelir..

Ben hiç o gözle bakamadım, bakmadım, yanaşmadım hoşlanmam o tip evlilikten Amma zevk meselesi tabiî.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

benim annemle babamda uzak akrabalar ilk başta annem hiç istememiş babamla evlenmeyi sonra kabul etmiş bazen sorarım ilk nerde gördün babamı diye cevabı beşikte olur annem babamdan 2 yaş büyük ama bencede yanlış bir durum sonuçta yarı kardeştir kuzen 20 yıl dayına dayı de sonra baba demek saçma geliyor mesela...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 31358 Toplam Mesaj: 205