folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

Akraba Evliliğine Karşı Mısınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ben karşı değilim arkadaşlar , neden diye soran olursa kendi kuzeniyle çiftleşecek kadar mal olanların nesli tükensin kurusun gebersin, gerzeklikten ölsünler de dünyada bir yer açılsın arkadaşım , hatta gitsin anasıyla bacısıyla evlensin hepten telef olsun gerizekalılar .

akraba evliliğinin genelde kimler arasında yaygın olduğuna bakılırsa ztn neden tükenmelerinin hayırlara vesile olacağı rahatlıkla görünür. 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

tahribat ipinden girip yazilan mesajlar burada cikmiyor dediler geldik ;) burayada basalim muhuru.

Ey Muritler..

akraba evliligi iyidir,

sulalede kanser irsi degilse , genler temizse , genetik bozukluk yoksa, kiz oglan guzel ve musaitse , gelenekcilik , kanina , soyuna sahip cikmak varsa akraba evliligi yapilabilinir.

akraba evliligi risklidir diyebilirler bu riskler akraba olmayanlarin evliliklerinde de vardir lakin asla zararli degildir.

+ trakyalilarin ne dedigine bakmayin - 

cekinen cocuk yapmaz olur biter.

ana temamiz : Akraba evliligi iyidir muritler, gozunun onundeki varken heleki saglikli ve nazarinizda es olabilecek kadar yeterli ise mutlulugu uzaktaki el oglunda kizinda aramaniza gerek yok, toplumun temel cekirdeginin aile oldugunu unutmayin. medeniyetleri yozlastiranda disardan gelip icine karisanlardir.

cekinen cocuk yapmaz olur biter.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Trollemek gibi olmasın da şu geldi aklıma, önceden verildiyse affola.

http://i54.tinypic.com/1975o1.jpg

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ben karşıyım arkadaş.

Bilmiyorumda benim düşünceme ters.

İnsan teyze kızıyla, dayı kızıyla, amca kızıyla sevişir mi la :| Onlar da bir nevi kardeş yarısı :| Ha kardeşinle sevişmişin ha kuzeninle, yiğeninle bana göre aynı şey.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

ben karşı değilim arkadaşlar , neden diye soran olursa kendi kuzeniyle çiftleşecek kadar mal olanların nesli tükensin kurusun gebersin, gerzeklikten ölsünler de dünyada bir yer açılsın arkadaşım , hatta gitsin anasıyla bacısıyla evlensin hepten telef olsun gerizekalılar .

akraba evliliğinin genelde kimler arasında yaygın olduğuna bakılırsa ztn neden tükenmelerinin hayırlara vesile olacağı rahatlıkla görünür. 

lan mal annasıyla bacısıyla evlensin mevlensin cümlesi kulanma hakı kim veriyor sana aptalmısın ergen cocuk?? senin düşüncene ters olabilir bunlar kimine göre değildir saygısızlık yapma demeki senin içinde böyle şeyler varki milete bu lafı atıyorsun ne alaka kuranda bu geciyorsa dini olarak bir sakınca yoksa sen kendini ne pok sanıyorsun ?? düşünce özgürlüğü varsa senin bu düşünce özgürlüğün türk örfüne yakışmayan cümle oke terbiyesizleşme istersen benimde terbiyemi bozma oke

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

bence sorun yok ama aynı cinsse başka tabi.

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

lan mal annasıyla bacısıyla evlensin mevlensin cümlesi kulanma hakı kim veriyor sana aptalmısın ergen cocuk?? senin düşüncene ters olabilir bunlar kimine göre değildir saygısızlık yapma demeki senin içinde böyle şeyler varki milete bu lafı atıyorsun ne alaka kuranda bu geciyorsa dini olarak bir sakınca yoksa sen kendini ne pok sanıyorsun ?? düşünce özgürlüğü varsa senin bu düşünce özgürlüğün türk örfüne yakışmayan cümle oke terbiyesizleşme istersen benimde terbiyemi bozma oke

git Allah'ına dua et o zaman o çocuğun acısını ben yaşayayım diye, ben rizeleyim adamlar nesillerdir akraba evliliği yapıyorlar bir sik olmadı ama risk almaya değmez. Zaten iğrenç bir olay arkadaş akraba nedir ya, uzaktan marstan da olsa akraba yaftası varsa olmaz kardeşim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Dini açıdan sorun yok. Mesala Muhammet halasının kızı ile de evlilik yapmıştır. Dinden sonra toplumun ve kişinin buna nasıl bakacağını düşünürsek buda kültür yapısıyla ilgilidir. Tabi önemli olan bilimdir, kimseyi sakat yaşatma hakkımız yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

teyzesinin dayisini kizina seyini kaldiran adi srfsizdir benim gozumde ne ekmegi yenir ne komsuluk yapilir yillarca kardes gibi buyu 18 girdimi belkide girmeden aileler istio die hop evlen gerdege gir cocugun olsun bole bktan bisi olamaz buna insalari zorlayanlarda benim nazarimda 5 para etmez adi insanlardir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bunun yanısıra dini boyut olarak ana babanın rızası olmadan yapılan evlilik hayırsız evliliktir denir. anne baba rızası yok. neye yarar öyle değil mi ? diğer taraftan üniversite okuyorsun daha 2. sınıftasın böyle bir işe evet diyorsun ben bu kardeşime gerçekleri inandıramadım. üniversiteyi bitiri o zaman akıllanırsın diyorum karşındakinin ne kadar boş olduğunu göreceksin diyorum kör olmuş.  kör olmuş kör. ipe asacam şerefsizim.
    düşünceleriniz için teşekkürler.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 31293 Toplam Mesaj: 205