folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

Akraba Mı Akrep Mi? (Hırsızlık Olayi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

gss ye komple af gelmiyor değilmi?

700 800 borcum var ama zaten 70 liradanmı ne hesaplanıyordu aylık sanırım 53 e düşücekmiş o

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

700 800 borcum var ama zaten 70 liradanmı ne hesaplanıyordu aylık sanırım 53 e düşücekmiş o

hacI abi ben ali tezel'i (sigorta uzmanı) takip ediyorum o yazdı haftaya yasa çıkacak kimse ödeme yapmasın diyor.ALt yorumlarda da geçen ki afta 11.000 lira borcum silindi yazmış.Yasa daha tam net değil galiba olsa yazardı detayları ama af çıkacağı kesin diyor

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    patates bunu yazdı

hacI abi ben ali tezel'i (sigorta uzmanı) takip ediyorum o yazdı haftaya yasa çıkacak kimse ödeme yapmasın diyor.ALt yorumlarda da geçen ki afta 11.000 lira borcum silindi yazmış.Yasa daha tam net değil galiba olsa yazardı detayları ama af çıkacağı kesin diyor

devlet ödemeyeni çok güzel ödemedin nasıl başardın bunu diye her seferinde ödüllendiriyo amq:)

inşallah şu öğrenim kredilerinede aynısnı yapar

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    patates bunu yazdı

devlet ödemeyeni çok güzel ödemedin nasıl başardın bunu diye her seferinde ödüllendiriyo amq:)

inşallah şu öğrenim kredilerinede aynısnı yapar

hehe aynn :D bende ödemedim valla iyikide ödememişim diyorum :)) Devlet önce borçlandırıyor sonra siliyor sonra mutlu ediyor vs.Adamlar nasıl zevke getireceğini biliyor milleti :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek

E devletten bakıyorum haftalık olarak bir bakıyorum silinmiş borç fln yok bir bakıyorum borç gelmiş.  Nasıl olacak bende bilmiyorum.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Kardeşim bizimde başımıza aynı olay geldi ama ufak bir mebla ile. 

Bir akrabamızın(pek durumu olmayan) kızı bize yakın bir yerlerde yatılı okuyordu. Arada hafta sonları gelip bizde kalırdı. Bizimkilerde ufak tefek ihtiyaçlarını karşılar biraz harçlık falan verirdi.

Bizde sağda solda masa sehpa da para durur kimse de sormadan almaz. Annem o gün 50 lira parayı masaya koyuyor birazdan alacam diye sonra misafir geliyor(o kız çocuğu) bir müddet sonra kalkıyor. Para yok. Annem bana sordu babama sordu falan tabi elleyen yok.

Sonra annem kızın bir sonraki gelişine demiş ki "kızım bizim paramızı çalmışlar gittim hocaya okuttum muska yaptırdım. o para yaramayacak artık ona" çat 15 dk sonra kız gidiyor bu sehpanın altında parayı buluyor buldum para buradaymış diyor.

Senin dayıoğlu yermi bilmem ama sende deneyebilirsin.

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Cicekcilere degil kuyumculara git birader. Adam yuzuk almis kiza

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam.

her ne kadar şartlar senin dayıoğlunu gösteriyorsa da %100 emin değiliz bunun için.

dayı oğlunla konuşarak ona şöyle söylesen belki faydası olur. "araba için biriktirdiğimiz paradan birisi almış. parada eksik var. polise haber vermeden önce senle konuşmak istedim. insanlık halidir, olur da zor durumda kalmandan dolayı böyle bir şey yapmış olabilirmisin? iş polise gittikten sonra daha kötü sonuçlar verebilir." gibi dayı oğlunla bir konuş derim. eğer o yaptıysa ve aklı çalışan birisi ise söyler diye tahmin ediyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Senin dayıoğlu hırsız..

Bizim işyerinde afyonlu bir çocuk vardı, bizim cüzdanlardan 10 - 20 - 30 para tırtıklıyormuş orospu çocuğu..

Askere gitti geldi, yine sıkıntı yoktu, işe aldılar yine tırtık.. Sonra ırzını siktiğim evladı arkadaşın kartını çalıp kendine telefon almış, şifreyi biliyordu, o derece güvenirdik..

Cüzdan telefon hep masamızda dururdu...

Başka kim olsun ki? Bir almış iki almış baktı karışan görüşen yok yolmuş işte götoğlanı.. Kim alacak cin mi alacak? Sikin belasını.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Malesef çok fazla olan olaylar . düğünde nişanda nikahta altın çalınması . evden para çalınması . 

kimin yaptığını hiç bir zaman bilemeyeceksin . neden dersen  belki kendi kardeşin aldı :( malesef . . .

İnsanlar böyle böyle yanlızlaşıyor işte . . . . .  insan giden parayı unutuyor umursamıyor  kaybettiği dosyuna eşine akrabasına üzülüyor . . . 

geçmiş olsun . 

samaccc tarafından 16/Şub/17 09:45 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 8636 Toplam Mesaj: 70
hırsızlık hainlik