folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akvaryum Hobisiyle İlgilenen Muritler

Akvaryum Hobisiyle İlgilenen Muritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

kazasker1

hocam açıkcası sadece beta düşünüyorum 1 erkekle 5-6 dişi. akvaruymu ona göre düzenlemem lazım. 

Ccaglayan

hocam bu bitkilere co2 falan uğraşıyor musun.  bitki konusunda biraz kendimi geliştirmem lazım. aklımda zaten bir dizayn var.

Yok hocam low tech benim akvaryum. @kazasker1 inde dediği gibi betalar biraz sıkıntılı hayvanlar kendi türüne bile laga luga yapıyor genelde tek başına yetiştirilmesi önerilir. Ciklet yada tetra türlerine bakabilirsin seyirleri güzel hayvanlardır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    vesselam bunu yazdı

50*40*40 ölçülerinde bitkili akvaryumum var
    tüplü co2 sistem . mygos armatür .zemin full montecarlo.
    tuxedo koi ırk lepistes besliyorum 

lepistes yavrularından gönderme şansın varmı :) bendekilerle kırmak istiyorum. Benim lepistes türü Red Chest var 2 dişi 1 erkek ve saymadığım kadar yavru.

havalar düzelince hatırlat gönderirim

Telegram @WVesselam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

kazasker1

hocam açıkcası sadece beta düşünüyorum 1 erkekle 5-6 dişi. akvaruymu ona göre düzenlemem lazım. 

Ccaglayan

hocam bu bitkilere co2 falan uğraşıyor musun.  bitki konusunda biraz kendimi geliştirmem lazım. aklımda zaten bir dizayn var.

Yok hocam low tech benim akvaryum. @kazasker1 inde dediği gibi betalar biraz sıkıntılı hayvanlar kendi türüne bile laga luga yapıyor genelde tek başına yetiştirilmesi önerilir. Ciklet yada tetra türlerine bakabilirsin seyirleri güzel hayvanlardır.

bitki konusunda seninki gibi düşünüyorum hocam. ek olarak bettalar hakkında bilgim var ama bakalım.. betta da kararlıyım. acayip güzel hayvanlar. dişisi de erkeğide 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

En son akvaryum işinden vazgectim, yuva aldim cennet papagani alacagim. Varmi besleyen yavru alacagim cok tatli kuslar en. Tavsiye alirim 

ReyiZ tarafından 08/Şub/24 16:47 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1162 Toplam Mesaj: 25
hobi akvaryum balik