folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Alkolle İlgili Yeni Düzenlemeler

Alkolle İlgili Yeni Düzenlemeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

sigarada içiyorum arada bir alkolde, ama ikisininde topluma açık yerlerde içilmesinin yasaklanmasında AKP yi sonuna kadar destekliyorum.

Dünya alkolü yasaklıyor,bi bokmuş gibi savunmayın şunu.. Rusya internette dahi alkol reklamının yapılmasını yasaklıyor.

california'da gece 02:00'den sabah 06:00'ya kadar alkol satışı yasak. ayrıca sokaklarda da içemezsiniz. tutuklanma sebebidir, polisin insiyatifinde. sizi alip götürebilir ve tek bir kelime itiraz edemezsiniz.

inlandiya (isveç - norveç) (alkol konusunda en katı yasaklar bu ülkelerde var) devlet kontrolündeki tekellerde satılmaktadır. buralardan sadece 20 yaş üzerindekiler içki alabilir. hafta içi 10:00 - 18:00 arası, cumartesi günleri 10:00 - 13:00 arası, pazar günleriyse kapalıdır.
    bar vb. yerlerde mekanların sarhoşluk seviyesine gelmiş müşterilerine içki satışını durdurmaları zorunlu.
    akşam 21:00'dan önce televizyonda alkollü içki reklamı yapmak yasak.

litvanya:
    sokakta içki içmek yasak.
    gece 22:00'dan sonra marketlerde içki satışı yasak.

Bizim türkiyede Abicim bildiğimiz liseli bebeler kızlı oğlanlı oturup sağda solda içki içip abuk subuk hareketlerini görüyorsunuzdur. bunlara kimsenin dur dememesinden dolayı cesaret alıyorlar anirmaya başlıyolar. sanki yararlı bişeymiş gibi birçok insanda bunu destekliyor.. onun ailesinin amk. diyorum. Ailesi yapamıyo devlet yapsın m.k müstehaktır. Herkes gitsin evinde içsin abicim. çoluk çoçuk bi deniz kenarına gidelim piknik yapalım diyorum. amk ayyaşları ellerinde biralar çökmüş bile. bu nedir la. buna benzer yüzlerce örnek sayabilirim, bunun sınırı yok.binlerce örneği var.Tmm belki sen aklı başında içiyosundur ama herkes sen gibi tek tük değil emin ol.  evlere abicim bizahmet..en azından millete gençlere kötü örnek olunmasın.  çokta güzel oldu...

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Yorumları okudum gidip bi sigara yakıyım akşamda tekila içcem ohhhh

Ben bu insanları anlamıyorum.
Toplam Hit: 3930 Toplam Mesaj: 43