folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Allah Turknet'in Belasını VersinAllah Turknet'in Belasını Versin

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  selo-g
  selo-g's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Temmuz/2011
  Erkek
  muaythaist bunu yazdı

  turknet kapatmanın en kısa ve hızlı yolu nedir?

  referans olduğum birisi sıkıntı yaşıyormuş, kapattırmak istiyor, bana sordu, fax falan çek diyorlardı sanırım, yakınlarda yapan varsa prosedürü söylesin de yorulmadan halledelim 

  https://turk.net/destek/nasil-yaparim/aboneligimi-nasil-iptal-ederim.html

   

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  manhyak
  manhyak's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Ocak/2006
  Erkek

  online işlemlerden kaydını kendin oluştur. 


  Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PanxeR
  PanxeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek
  selo-g bunu yazdı
  muaythaist bunu yazdı

  turknet kapatmanın en kısa ve hızlı yolu nedir?

  referans olduğum birisi sıkıntı yaşıyormuş, kapattırmak istiyor, bana sordu, fax falan çek diyorlardı sanırım, yakınlarda yapan varsa prosedürü söylesin de yorulmadan halledelim 

  https://turk.net/destek/nasil-yaparim/aboneligimi-nasil-iptal-ederim.html

   

  iptal ettirip B firmasına aynı hizmet için 2 yıl tahaddüt versin.

  sora rahatlar. 

 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  efsanemeric
  efsanemeric's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Mayıs/2010
  Erkek

  Twitter'da bulunan destek biriminin duvarına iptal işlemi için dilekce örneği istiyorum mailime diyorsun gönderiyorlar onu doldurup imzalayıp kimlik forokopinle beraber dilekcede bulunan numaraya fax çekiyorsun 2 günde iptal ediyorlar , ben kablonete geçtim kafam rahat hizim süper tavsiye ederim 


  dostum dediğin hadi ölüme gidiyoruz dediğimde neden değil ne zaman diyendir
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  adeleks
  adeleks's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Aralık/2009
  Erkek

  söylenildiği gibi altyapınız iyiyse m.hizmetlerine işiniz düşmezse 10 numara iss ama problem yaşarsanız günlerce internetsiz beklersiniz şu 2 aydır nefret ettim kendilerinden. adamlar işi otomatiğe almış 5 saattir bağlantınızda sorun olmadığı görülmüştür sorun yok kaydı kapat ne güzel mk

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  omery
  omery's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Aralık/2010
  Erkek

  Başvuru yaptım 2 hafta boyunca internet bağlamadılar 2 günde 1 arayıp şikayet etmeme rağmen beceremediler. Allah belalarını versin gerçekten.

   

  Superonline miss. Başvurumun ertesi gün bağlandı ve sonrasında herhangi önemli bir sorun olmadı. Çok nadir arada internetsiz kaldım ondada telefona 4gb internet yüklüyorlar.


  Wingardium Leviosa
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Retro
  by_Tet
  by_Tet's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Mayıs/2012
  Erkek

  Bu nesebi gayri sahih kimselere başvuruda bulundum. 1 arkadaş getir 1 ay bedava falan diyorlardı. Taahhüt de yok zaten. Ne olacak ki en fazla 1 ay denemiş olurum dedim.

  1. haftasında belliydi, hiç bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun çünkü yok. 2mbit internet hızım var. Ankara'da oturuyorum ve 2 mbit hız alıyorum. Destek kaydı ile 8 kez türk telekomu yönlendirdiler. Adam her seferinde arayıp diyor ki "abi şu türk.netle iletişime geç artık bir şey yok hatta altyapı sağlam. adamlar hızını artıracaklar gözünü seviyim bilmem kaç oldu". Neyse 2. aya böyle böyle geldik iptal etmek için telefonda kayıt oluşturdum. Adamlar dedi ki biz size döncez, dönene kadar işlem yapmamanızı tavsiye ederiz. Dönmediler tabi :D

   

  Bunlar ilk ayı peşin alıyorlarmış. Sonra kullanılanı alıyorlarmış bir de 30 lira kurulum ücreti bir de kullandığın ay. Yani 2 aylık fatura + 30 tl ödedikten sonra eğer ki iptal etmezsen bedavadan yararlanabiliyorsun :D 1 aylık kullanımım sonucu 158.38TL borcum oluştu. 2. ayda iptal ediyorum muhtemelen 1 ay da böyle oyalayıp o bedavayı da kullandırmazlar. 3 aylık fatura + 30tl 2mbit internet 1 ay kullanım hadi bakalım hayırlı olsun.

  Peşine düşecek miyim? Hayır. 160 lira benim öğrenci kredimin 3'te biri falan. Ama allah belalarını versin. Allahtan superonline'ı iptal etmemiştim. Bir alo ile hız telefonda 8mbit'e çıktı :D (superonlineı felan sevdiğimden değil, o da ayrı bir boyut ki türk.nete geçmek istedim zaten. ama köşede dursun dediydim)

  Buarada hattım 10mbit'e kadar destekliyor. Türktelekomun da superonline'ın da türk.net'in de hatta o kadar ısrara rağmen hiçbir şekilde hizmet getirmeyen kablo.net'in de ayrı ayrı Allah belasını versin.

   


  iyibu! yeniden..
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FiL3MAN
  FiL3MAN's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Mart/2007
  Erkek

  başvuruyu yaptım evrak göndermeden önce bişi düzeltmek istedim her taraftan ulaşmaya çalıştım ilgilenilmedi evrak göndermedim vaz geçtim. aradılar akn fiyat taahhüt vs anlatıyo avantaj falan dedim bedava da versen almam çalışma prensibiniz bana uygun değil istemiyorum. çok şükür bulaşmadan yırttım. UZAK DURUN. şans işi bende sorun yok diyenler kimsede sıkıntı olmayacak diye bişi yok sizlerde de bir gün sıkıntı olabilir (İnşallah olmaz) o yüzden en iyisi muhattap bulabileceğin bir yer

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  EmiRReiS
  EmiRReiS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2005
  Erkek

  Bazen sizleri gerçekten anlayamıyorum. Yahu sadece turknetde mi problem var ? Ben Turknet, telekom dahil bir çok internet alt yapısı sağlayan firmada çalıştım yada bir şekilde ilişkim oldu.

  Hepsinde sorunlar var. Düzgün bir şekilde sorunu izah edince mutlaka çözüm sağlanıyor. Yoğunluk ve iletişimsizlik, bence en büyük sorun bunlar. Birisi gelir turknet çok iyi der, onun üzerine konu açar, diğeri kötü der açar. Yahu her aldığımız ürün gibi bunlarda da sorun yaşayabiliriz ve mutlaka bir şekilde çözümü vardır.

  Pazar günü turknet çağrı merkezine ulaşamadım, sorunum çözülmedi diye CEO ya mail attım. Adam 1 saat sonra bana yaklaşık 1 sayfalık mail atmış. Sorunun neden kaynaklı olabileceği, çağrı merkezinin neden yoğun olduğu ve yatırımlardan bahsetmiş. Neler yapabiliriz diye sormuş.. Kısacası düzgün iletişim kurunca mutlaka çözüm sağlanabiliyor.


  .
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  burhan808
  burhan808's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ekim/2008
  Erkek

  https://www.docdroid.net/3Z1rmcQ/adsl-hizmet-iptal-yeni.pdf

  iptal için dilekçe örneği


  "O da Senden Razi Dön Rabbine"
Toplam Hit: 13200 Toplam Mesaj: 72
allah belanı versin turknet