folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Alman Amazonundan Fritöz Alamıyorum(Amazon Gözümden Düştü)

Alman Amazonundan Fritöz Alamıyorum(Amazon Gözümden Düştü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Bende de 2356 TL çıkıyor.

408,66 kargo 648,91 ithalat depozitosu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

prime aboneligin var mı ?

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

2.356,57 TL olarak çıktı bende de. Hocam Bi de bunların kutusu vs küçük olmuyor, Almanya'dan dönüyo olsam da getirmeye erinirim şunu yanımda :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Sipariş Özeti

Ürünler: 1.299,00 TL
    Kargo ve Paketleme Ücreti: 408,66 TL

KDV Öncesi Toplam: 1.707,66 TL
    KDV: 0,00 TL
    İthalat Ücreti Depozitosu: 648,91 TL

Sipariş Toplamı: 2.356,57 TL

Amazon Prime Teslimatı siparişinizdeki kapsam dahilindeki ürünlere uygulandı.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Bende fazladan trend olan sıfır kapalı kutu açılmamış aşağıdaki ürün var, düşünürsen hemen verebilirim.

COSORI Sıcak Hava Fritözü, XXL, 4.7 L Kompakt, Dijital Dokunmatik Ekranlı Ve 9 Programlı, Yağsız Fritöz, 230 Dereceye Kadar, 2-4 Kişilik, 1500 W, Koyu Gri

Ayrıca başka bir konuda bahsetmiştim. Amazon da iadeden dönen geçen yıl ödediğim 5.300₺ lık iade çekim var.

Bunu nakite çevirmek istiyorum. Alacağın ürünü mümkünse ben bu çek ile ödeyerek alabilirim.

GoQaN tarafından 06/Haz/22 08:12 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Bende fazladan trend olan sıfır kapalı kutu açılmamış aşağıdaki ürün var, düşünürsen hemen verebilirim.

COSORI Sıcak Hava Fritözü, XXL, 4.7 L Kompakt, Dijital Dokunmatik Ekranlı Ve 9 Programlı, Yağsız Fritöz, 230 Dereceye Kadar, 2-4 Kişilik, 1500 W, Koyu Gri

Ayrıca başka bir konuda bahsetmiştim. Amazon da iadeden dönen geçen yıl ödediğim 5.300₺ lık iade çekim var.

Bunu nakite çevirmek istiyorum. Alacağın ürünü mümkünse ben bu çek ile ödeyerek alabilirim.

teşekkür ederim kaça verirsin bu aleti

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bu da ben de ki amazon aksiyonu.

1700 watt veya yüksek olanı tercih edilir.tr de benzer ürünleri değerlendirmekte faydalı olmalı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

İthalat depozitosu harici ödediğiniz tutar 150 euroyu geçiyorsa sakın sipariş vermeyin. Gümrükten geçmez ithalat rejimine tabi tutarlar paranız çöp olur. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Bu amazon şerefsiz ha. Haziranda aldık fritözü yola çıktı dhl ile arefeden 1 gün önce istanbul merkeze geldi sonrası yok kaç gündür 2 tarafa da mesaj atıyoruz dhl kargoyu kaybettiğini kabul etti. Amazon kaybolduğunu kabul etmiyor ayın 2sine kadar bekleyelim diyor. Mal mısın kayıp malın beklemesi mi olur. Bi de beni 2 şirket köprü olarak kullanıyor. Dhl amazona bunu söyle. Amazon dhlye bunu söyle diyor. Lan kendiniz konuşsanıza birbirinizle

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

İthalat depozitosu harici ödediğiniz tutar 150 euroyu geçiyorsa sakın sipariş vermeyin. Gümrükten geçmez ithalat rejimine tabi tutarlar paranız çöp olur. 

Ya amazonda sikinti olurmu hocam vermistim ben siparis ithalat dahil 2750 ama gelene kadar kampanyasi biter fiyat dahada yukselir, eger sikinti olucaksa iptal ettirelim

Toplam Hit: 6437 Toplam Mesaj: 77
almanya fritöz amazon alışveriş