folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara Büyükşehir Belediyesi Asfalt Parası H.K

Ankara Büyükşehir Belediyesi Asfalt Parası H.K

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

Biraz önce karşı komşuya belediye kağıt göndermiş asfalt parası adı altında 800 lira gibi bir miktar ödeyeceksiniz diye bana sordu bilgin var mı yok abi dedim. daha önce ödeyen, duyan var mı ? nasıl bi saçmalıktır bu mk o kadar vergi ödüyoruz nereye gidiyor bu paralar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Balikesirde de seneler once ayni muhabbet olmustu tamda secim zamani. Mhp b.baskan vekili hemen secim propagandasina cevirdi bunu gelirsem basa almicam bu parayi seklinde akp'li baskani koltugundan etmisti bu sayede :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Benim bildiğim kadarıyla kanunen belediyelerin bu parayı almaya hakları var.

Birkaç yıl önce bize 300 küsür civarı gelmişti.

Biz ödedik.

Asfalt parası 800 lira gelmiş ise, Çankaya gibi lüks bir semtte oturuyorsunuz gibi geldi bana.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

Evet oluyor bu dediğin iş ama ödemek zorunluluğu nedir bilmiyorum.Bana çok saçma geliyor.Zaten dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoz birde yola mı para verecez

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

EEe Evlerin her sene belediyelere ödediği vergilerin amacı neymiş peki? Yol parası, asfalt parası vereceksek eğer vergileride almasınlar bi zahmet.

Yapmasınlar o zaman asfalt felan yahu.

Böyle saçma şey mi olur.

DrKill tarafından 08/Eki/14 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

malesef gerçek bi mevzu.. ödemekte zorundayız sanırım, başta kanunda yeri yok felan deniliyordu ama varmış. belediye oraya yol yaparak "senin evinin değerini arttırmış" o yüzdende karşılığını alıyormuş :) şerefiye parası yani. çok enteresan :d

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

seninki yine iyi pendik/ist te aesaş elektrik idaresi elektrik sözleşmesini yenileyin dask yaptırın yoksa ceza keseriz die millete mektup yolluyor

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

kerpiç evde oturan yaşlı teyze var ona bile kağıt gelmiş bize daha gelmedi ama yakındır bugün yarın gönderir ibneler. birde şöyle bir şey varmış evi ana caddeye bakanlar daha fazla ödüyormuş. insan gerçekten hayret ediyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

kerpiç evde oturan yaşlı teyze var ona bile kağıt gelmiş bize daha gelmedi ama yakındır bugün yarın gönderir ibneler. birde şöyle bir şey varmış evi ana caddeye bakanlar daha fazla ödüyormuş. insan gerçekten hayret ediyor

bizim ev otobana bakıyor. sıçtık .mk

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

belediyeye git donunu bırak gel

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

2 sene önce 160 lira ödedilk amk..Ödemeyince faiz biniyo karşı komşu 240 lira falan ödedi geç yatırdığı için...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 4793 Toplam Mesaj: 38