folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara Dan Ev Alma Hakkında Fikirleriniz

Ankara Dan Ev Alma Hakkında Fikirleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Ankara Keçiören (Kafkas, Bağlum, Pursaklar, Karakaya) taraflarından konut almayı düşünüyorum.

Ankara ya gidip oturmayı düşünmüyorum ama kiracı vs bulup yatırım amaçlı almayı düşünüyorum, bu konuda özellikle Ankara da yaşayan veya orayı bilen arkadaşlar ne der fikirleri nedir öğrenmek istedim.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ev kaç para, ortalama kiralar kaç para  , ev kaç yaşında , arsası kaç m2 , bina kaç kat kaç daire ?

samaccc tarafından 19/Şub/22 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    samaccc bunu yazdı

ev kaç para, ortalama kiralar kaç para  , ev kaç yaşında , arsası kaç m2 , bina kaç kat kaç daire ?

aklın yolu bir. bunlari cevaplardan belki cokbdaha iyi fikir çıkar. su sıralar evle yatıp evle kalkiyorum

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Ankara Keçiören (Kafkas, Bağlum, Pursaklar, Karakaya) taraflarından konut almayı düşünüyorum.

Ankara ya gidip oturmayı düşünmüyorum ama kiracı vs bulup yatırım amaçlı almayı düşünüyorum, bu konuda özellikle Ankara da yaşayan veya orayı bilen arkadaşlar ne der fikirleri nedir öğrenmek istedim.

Ben Dutluk-Gazinodayım, saydığın kısımlar biraz uzak kalıyor genel olarak her yere o yüzden pek mantıklı sayılmaz 10 yıllık vadede kiracı bakımından ama tercih senin

Keçiören, Çankaya, Yenimahalle merkezlerinde ev alırsan kiracı vb. de genel olarak fazla olur

Ailemde emlakçı da var Atapark'ta, çoğu güzel yerde portfolyosu de var; yardımcı olabilir sana ev alımında, özelden yazarsan numarasını atarım yardımcı olur :)

Deleted001 tarafından 19/Şub/22 18:23 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Pursaklar tercih edilebilir, şehirden uzak 2. Bir şehir gibi, havaalanına da yakın. Ama biraz varoş vari bir yerleşimi var, ben olsam, Eryaman 4-5 tarafına da bakardım, çok daha elit düzgün.

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

aklın yolu bir. bunlari cevaplardan belki cokbdaha iyi fikir çıkar. su sıralar evle yatıp evle kalkiyorum

Belirttiğim bölgede evlerin de kiralarında fiyatı düşük. Örneğin baktığım ev 140mt2 580Bin e. Kira getiri 1200-1300 civarı yazılmış.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Pursaklar tercih edilebilir, şehirden uzak 2. Bir şehir gibi, havaalanına da yakın. Ama biraz varoş vari bir yerleşimi var, ben olsam, Eryaman 4-5 tarafına da bakardım, çok daha elit düzgün.

Pursaklar arabası olmayana işkence hocam, ama Eryaman öyle değil ulaşım da kolay yaşam da ama fiyat da ona göre :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Kolej, Cebeci, Kurtuluş semtleri daha cazip ve kiraya verme ihtimali çok yüksek. Buraları listeye eklemek en uygunu.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Ben Dutluk-Gazinodayım, saydığın kısımlar biraz uzak kalıyor genel olarak her yere o yüzden pek mantıklı sayılmaz 10 yıllık vadede kiracı bakımından ama tercih senin

Keçiören, Çankaya, Yenimahalle merkezlerinde ev alırsan kiracı vb. de genel olarak fazla olur

Ailemde emlakçı da var Atapark'ta, çoğu güzel yerde portfolyosu de var; yardımcı olabilir sana ev alımında, özelden yazarsan numarasını atarım yardımcı olur :)

Nerdesin hocam tam olarak ben de şenlik çocuğuyum yakın olsak gerek.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Nerdesin hocam tam olarak ben de şenlik çocuğuyum yakın olsak gerek.

ben de ordayım dutluk metro ara sokak :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocam ankaraya gidip oturmayı düşünmüyorum dediğine göre başka bir ildesin. 

Kendine yakın biyerden bak derim. Herhangi Bi sorun sıkıntıda gidip gelmen gerektiğinde maksimum iki saat içinde ulaşabileceğin yerlere bak. 

Biz bunun sıkıntısını yaşadık ve hala yaşıyoruz.

Kiracı girer çıkar kontrat yap evi kontrol et kiraya ver zor oluyor.

Artıları ve eksilerini iyice düşün. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
Toplam Hit: 2245 Toplam Mesaj: 29
ankara konut