folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ankara İlçelerde İnternet Nereden Alırız?

Ankara İlçelerde İnternet Nereden Alırız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hiç bir şekilde kablolu altyapı yoksa tek seçeneğin

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

http://www.lifecell.com.tr/superbox.html

PanxeR tarafından 22/Haz/18 03:21 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

50 GB 139 TL/ay, 100 GB 199 TL /ay, 200 GB 249 TL/ ay

ha maşallah

bu akn degil herhalde. gece 2 sabah 8 gecerli degil gibi gorunuyor.

abdullahazad tarafından 22/Haz/18 07:20 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Al bi guclu wifi cihazi bagla kir birinin sifresini ver kullansinlar bukadar basit ben 2 sene ole kullandim mecburiyetten. Telekom internet baglamadi 3 katli binada internetsiz millet ne yapsin kus ucusu 500mt otede bi firmanin wifisini gordum sosyal muhendislikle sifresini aldim. bitane cenix wifi cihazi aldim usb olaninindan bagladim bi eski pc ye onuda router gibi kurdum verdim butun binaya interneti down hizim 700kb up hizim 400kb ydi yagmurlu havalarda az mala bagliodu ama isimizi goruyodu. Sonra telekom biz size internet getireceguk dediler bizimkiler soktuler butun herseyi gelen internet te benim cektigimle ayni cikmis:) benimki belesti onlarinki parali simdi modem yanio ot bok ugrasip duruyolar

The end

. , : ; ! ? Herkez yerine mars mars

:D :D  Az daha yatırım yapsan telekoma alt yapı satacan reis.  Öğretmen olduğu için illegal işlere meyletmiyok yoksaaaa :D 100 metre ötede wifili cafe var 1 çay içer olayı bağlardık :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell Superbox kota sonrası hızı 8 megabite yükseltmiş. Saniyede 1 MB indirme hızı 4G'de gayet iyi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 10527 Toplam Mesaj: 35
yok internet adsl adsl2 vdsl altyapı