folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankaradaki Bombalama Eylemini Youtubede Yazan Şahıs / Adrenalin1981 - Deniz Bektaş

Ankaradaki Bombalama Eylemini Youtubede Yazan Şahıs / Adrenalin1981 - Deniz Bektaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    This account is suspended.
    silinmiş üyeliği :)

-----------------------------

Harbi mal bu bızım polisler... Niye sildirirsinki acc yi ? Adamı bulmak ıcın onemlı bı ıpucunu kaybettıler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

abi suspend... silmek deil zaten yau, askiya alinmis demek, yani buyuk ihtimalle incelenmeye alinmistir...

ama yinede yanlis aslinda, hic caktirmamalari lazimdi, normal adam login olucakki sen adamin nerde oldugunu falan bulasin degilmi, simdi suspend ettiler adam pilini pirtisini toplayip kactiysa nolucak? yani bilmiyorum...

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Suspend farklı şey , silmek farklı şey.. Adamın youtube deki tüm yorumları / nick olarak durmakta şuanda , hesabı sadece deaktif duruyor

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    youtube hesabi kapansa ne olur durdurulmus olsa ne olur :) o damgayi yedi kicini zor toplar artik.zaten tipi kayikmis umarim dahada kaydirirlar kopegin...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    tipe bak çay demle git o çayın içine işe amk !!!! bu kadar piç bunlar yemek yedigi kaseye pisliolar geriç o kaeden pisledikleirni yiyolar ya...

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metar
    metar's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu onun bunun çocuğu gibi dışarda elini kolunu sallayarak dolaşan köpek çok.

bunlara kim tasma bağlarsa onun köpeği olurlar.

bunlara kim bi parça kemik atarsa onun yandaşı olurlar.

bunlar okadar şerefsz insanlarki, sokakta gördükleri TÜRK çocuklarına bile aynı kin ve öfkeyi besleyecek kadar haysiyetsizler.

ben mevlana değilim, adam ol öyle gel.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu saatten sonra hesabi silinsede birsey olmaz...Soyle birsey var bizim buradaki amacimiz bu elemani asin kesin olayi degil...bu eleman belliki bombalama eylemlerinden haberdar ,yani merkezle baglantisi olan birisi...lavugu gordugunuz uzere msn e resim koymus kari kiz muhabbtide vardir bunun...istihbarat bunu bir iceri alsin bulbul gibi sakiyacaktir...iste bizim amacimiz bu ibnenin konusup ise yarayacak bilgiler vermesi...Bu arada Adanadaki bombaciyada Botas i patlatacakti deyip duruyorlar ben hala iddaa ediyorum Tren garina gidecekti o kaltak :)  Deca aklinda bulunsun tren kullanma :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    bir tanede ben tespit ettim decameron :) erbilde kurt uni. okuyormus.(kopekler uni. de acmis.hamam acip yikansalar daha makbule gecer ) herneyse erbilde tip okuyormus.mardinli ailesi sirnak idilde ikamet ediyormus.msn loglari fotolari vs herseyi var. bunlari desifre etmek lazim.aksam msn de yollarim sana sen icabina bakarsin :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

kaptan:

"artık izlenecek bişey yok direk alırlar zaten 12 güna kalmaz yakalınır hatta daha kısa sürede "

hacı 12 güne yakalanırsa bu sefer pkk senin peşine düşer bu mit ajanı die :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    helal olsun abiler. oç larının koku kurusada rahat etsek aq
Toplam Hit: 31942 Toplam Mesaj: 90