folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankaradaki Bombalama Eylemini Youtubede Yazan Şahıs / Adrenalin1981 - Deniz Bektaş

Ankaradaki Bombalama Eylemini Youtubede Yazan Şahıs / Adrenalin1981 - Deniz Bektaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    amk böle oçları yüzünden realkurd gibi kardeşlerimize de millet kötü gözle bakıyo.. işleri güçleri bölücülük..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    CodeMaster bunu yazdı:
    -----------------------------
    helal olsun abiler. oç larının koku kurusada rahat etsek aq
    cok zor codemaster.secimlere yakin usa cemil bayik yada murat karayilani birilerini yakalayip teslim eder.onuda apo iti gibi besleriz ileride bize daha cok bela olur.zaten boyle cumbur cemaat davul zurnalarla kuzey iraga girsek ne olacak? gidecegiz yine bos kamplarla karsilasacagiz.zaten dikkat ettiyseniz Turk ordusunun onune cikmaya cesaretleri yok ki uzadan mayin patlatsinlar 2 km den taciz atisi yapsinlar ancak kalleslikten anliyor bunlar.icimizdeki kardesiz edebiyati yapan kurtlerde hala bizim saf halkimizi kandirmaya devam ederken koklerini kurutmamiz su an icin zor.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    xtlan bunu yazdı:
    CodeMaster bunu yazdı:
    helal olsun abiler. oç larının koku kurusada rahat etsek aq
    cok zor codemaster.secimlere yakin usa cemil bayik yada murat karayilani birilerini yakalayip teslim eder.onuda apo iti gibi besleriz ileride bize daha cok bela olur.zaten boyle cumbur cemaat davul zurnalarla kuzey iraga girsek ne olacak? gidecegiz yine bos kamplarla karsilasacagiz.zaten dikkat ettiyseniz Turk ordusunun onune cikmaya cesaretleri yok ki uzadan mayin patlatsinlar 2 km den taciz atisi yapsinlar ancak kalleslikten anliyor bunlar.icimizdeki kardesiz edebiyati yapan kurtlerde hala bizim saf halkimizi kandirmaya devam ederken koklerini kurutmamiz su an icin zor.
    dedigin gibi halkda cahil. egitim sart :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

bakin bu adam millet vekili olacak yakinda Yuce Ataturkun meclisine girecek. Sabah aksam tvlerde boy gosteriyor hain.millette buna sak sak caliyor off off o kadar cok hain var ki...

http://www.youtube.com/watch?v=AZcsw-GuYfs

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metar
    metar's avatar
    Erkek

Yasaklamalarla bi yere gelemeyeceğiz arkadaşlar!

burda görev yine bize düşüyor, biz MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN meclisine öyle uyanık insanlar göndermeliyiz ki; bu şerefsizleri, ciğeri beş para etmez köpekleri. itin dötüne sokup sokup çıkarmalılar.

bizim meclise seçtiğimiz insanlar torun torba sahibi, heycanlarını yitirmiş, genel başkan yalakalığı yapan insanlar.

bunların kendine hayrı yok ki millete yada ülkeye ne faydaları dokunsun.

ben mevlana değilim, adam ol öyle gel.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ibo denen herif giremez türk milleti isyan eder

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

ya bu internette dolasan pkklilarin zayif noktalari KIZLAR !! bu lavuklar kiz gördümmü yavsiolar istedigin gibi laf alabiliyosun

ben 2 sene önce bunlarin aralarindaydim merak iste hatta orda hsbcye saldiranin bi akrabasiyla tanismistim fln sonra bunlar beni polis istihbaratçi da sandilar salaklar..

simdi pismanim keske aralarinda dursaydim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    aralarında bulunuyor olsan sende listeye girerdin otur iste hanım hanımcık pc nin basinda.baksana bu o.ç nin temasta olduu arkadaşları nickleri falan hersey ortaya cikti eger gercekten bulmak isteseler bunlarında izlerini surerler.ama hic zannetmiorum baksana fehriye erdala gozumuzun onunde oluyo hersey.

hız emniyettir...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek
    be mesajı görürü görmez polise ihbar ettim bu şerefsizi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Tipine baksana amq mun bebesinin :@
Toplam Hit: 31970 Toplam Mesaj: 90