folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Aöf Paçayı Kurtarma Sınavlarına Kimler Katılıyor.

Aöf Paçayı Kurtarma Sınavlarına Kimler Katılıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

iktisat için önerilere açığım ((:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

bende katıldım, uygarlık tarihi baya zordu ya da bilgiye dayalı olduğu için bna öyle geldi :)

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

iktisat çok kolaydı.  ee kimseden ses soluk çıkmıyor ?

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Anlaşılan bu sene bütlerde biraz insafa gelmişlerde çıkmış sorulara ağırlık vermişler bende muhasebe denetiminden girdim tek dersten 15 soru yapıp 50 alsam geçip mezun oluyordum.Benim hesaplarıma göre en az 23 netim var 75 filan denk geliyor resmi olmasa da mezunum artık....

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

spk çok zordu :S bütün 1 hafta  okul bahçesinde son dakikaya kadar bile çalıştım..hiç geçmiş sorulardan çıkmadı..off off ölmüşüm ağlayanım yok :))

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

gumusservi bunu yazdı:
    -----------------------------

spk çok zordu :S bütün 1 hafta  okul bahçesinde son dakikaya kadar bile çalıştım..hiç geçmiş sorulardan çıkmadı..off off ölmüşüm ağlayanım yok :))

öncelikle geçmiş olsun bu sınavlarda bazen beklediğinizin üzeri puanda gelebiliyor mesela ben spk finalden 60 bekliyordum 75 geldi bu neden kaynaklanıyor standart sapma var mı onuda bilmiyorum belki senin de öyle bişey oluverir belli mi olur...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gumusservi bunu yazdı:

hahahah :D geçen sene şöyle bişi oldu spk çıkmış son 3 senenin sorularına bakıyorum her sene farklı sormuşlar dedim ben yinede çalışayım ve girdiğim sınavda hemen bir öncesini sordular :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

kabadayi09 bunu yazdı:

gumusservi bunu yazdı:

öncelikle geçmiş olsun bu sınavlarda bazen beklediğinizin üzeri puanda gelebiliyor mesela ben spk finalden 60 bekliyordum 75 geldi bu neden kaynaklanıyor standart sapma var mı onuda bilmiyorum belki senin de öyle bişey oluverir belli mi olur...

ne güzel söyledin keşke oluverse öyle birşey ne iyi olurdu :))

@alper  iyi tamam geçmişsin anladık havamı atıyosun.. :))

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

sanırım geçtim ticaret hukukunu sonunda :-) kurbanı deviriyorum direk geçersem :D

yok geçemezsem de zaten 11 mayıs 2011 babuş yolcu :-D babuş tsk'ye kurban bu sefer de :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

davranış bilimlerinden geçememişim . sadece 2008 'de çıkan sorularına baktım sınavdan 1 saat önce , sınava girdim büyük çoğunluğun şıkları dahi aynıydı ..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
Toplam Hit: 8010 Toplam Mesaj: 65