folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Apandist Ameliyatı Olan Var Mı?

Apandist Ameliyatı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

abi sana hastaneye git diyorum dinle beni burda kendini yoruyorsun kafanı yorursun haybiye

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    zeynelbey bunu yazdı

abi sana hastaneye git diyorum dinle beni burda kendini yoruyorsun kafanı yorursun haybiye

gidecem şimdi bir abdest alıp çıkacam amk, her şey yarıda kaldı :| zaten patladıysa onun ben ta amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    zeynelbey bunu yazdı

gidecem şimdi bir abdest alıp çıkacam amk, her şey yarıda kaldı :| zaten patladıysa onun ben ta amk.

Patladıysa yerinde duramazsın. Çok ağrı yapar. Eğer patladıktan sonra erken müdahale edilmezse daha kötü sonuçlar doğurabilir.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    zeynelbey bunu yazdı

Patladıysa yerinde duramazsın. Çok ağrı yapar. Eğer patladıktan sonra erken müdahale edilmezse daha kötü sonuçlar doğurabilir.

yerimde durabiliyorum, sağa yatınca ağrı yapıyor, barışın dediği gibi sıçrayınca ağrı yapıyor, solda hiç yok, tuvalete çıktım ağrı kesilmiyor, karnımı hareket ettirmezsem ağrımıyor, 10 dk içinde çıkacam :s

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Hoca hemen git acile git apandisit hiç bişeye benzemez. Allah mufaza şuan patlasa hastaneye yetiştiremeden öbürtarafı boylarsın. git hoca git dellendirme adamı git.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    zeynelbey bunu yazdı

yerimde durabiliyorum, sağa yatınca ağrı yapıyor, barışın dediği gibi sıçrayınca ağrı yapıyor, solda hiç yok, tuvalete çıktım ağrı kesilmiyor, karnımı hareket ettirmezsem ağrımıyor, 10 dk içinde çıkacam :s

Patlamamıştır o zaman. Patlamak üzere olabilir. Yada bi ağrı kesici verirler gidersin. Belkide böbrekte problem vardır. Taş, kum falan

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

ben olalı bir 4-5 yıl oluyor herhalde . normal karın ağrısı gibi başladı ağrı gezdi ama dayanılmaz birşeydi en büyük belirtisi ağrıyla kusma . içtiğim suyu 5 dk sonra kusuyordum 1 gün geçer diye bekledim geçmedi ertesi gün gittim böbrek dediler ama daha önce araştırmıştım tahlil sonuçlarından kendim apandist olduğuna karar verdim ve taşşaklı bir hastaneye gidip muayne oldum apadinst dediler ve dedikleri gibi ameliyata aldılar asla bekletmezler patlarsa iç organlara yayılır erken müdahele edilmezse iç organlara büyük hasar verir ölüme kadar yolu var . zaten patlarsa boydan yarıp temizliyorlar içini . bekletmeden git 40-45 dk lık bir operasyon en fazla 3 gün yatarsın belki okadar bile yatmazsın ben 2 gün sonunda sıkılmıştım doktora ısrar ettim eve gittim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Kesinlikle evde ağrıkesici kullanma sakın, hastaneye gidene kadar hiç bi ilaç alma. Ağrı kesici acıyı düşürdüğü için apandisitin ağrısını fazla hissetmezsin ve doktora gitmen gecikir. Apandisitten şüphe edilen hastaya ağrı kesici kesinlikle vermez doktorlar zaten. Sakın sabahı falan bekleme hacı hemen acile git.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Hacı evin yakın olsa ben gelip döve döve acile götürcem seni hee, :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

ev arkadaşımı aşırı karın ağrısıyla hastaneye götürdük. çocuk ağrıdan cenin pozisyonuna giriyordu o derece. geceydi acilde üşütme gibi bir teşhiş koydular sanırsam. birkaç ilaç verip eve yolladılar. tabi çocuun ağrı geçmedi. ertesi sabah ağırlaştı. hastaneye götürdük. apandisti patlamak üzereymiş. ameliyat sırası beklerken de patladı zaten. allahtan hemen ameliyata aldılar sonra. ameliyattan sonra da iyileşemedi. enfeksiyon olmuşş. tekrar açıp temizlemek zorunda kaldılar. hastanede falan yattı bir süre. okuldan 1 ay uzak kalmıştı bu yüzden.

Toplam Hit: 6133 Toplam Mesaj: 67