Apple Ios 8.1.3-8.4 Jailbreak Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

ios9zu yapmak adina  yapmicam :( 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iWebboost kesinlikle yükleyin Safari sayfa yükleme Hızı dehşet oluyor 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iWebboost kesinlikle yükleyin Safari sayfa yükleme Hızı dehşet oluyor 

Alternatif olarak nitrous tweak i de aynı işi yapıyor.

Tweak in yaptığı şey apple ın safari hariç diğer browserlarda engellediği JIT compiler javascript (nitro) özellğini tüm browserlar için açarak, twitter, facebook, chrome gibi safariden farklı browserların sayfa yükleme hızlarını arttırıyor.

Ama apple ın kendi tarayıcısı olan safari zaten nitroyu kullandığı için safaride bu tweakin etkisi yoktur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

jb ten sonra mobile terminal yüklüyorum, açmaya çalıştığımda açıp kapatıyor sorun ne olabilir?

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

ben bu sürümle ilk defa jailbreak yaptım. appstore daki paralı uygulamaları ücretsiz kurmanın en iyi yolu nedir? sadece cydia ile olmuyor sanırım? ios un blackmart alphası ne onu merak ediyorum yani? vshare, 25pp falan varmış sanırım ama bunlar hala çalışıyor mu en çok kullanılanı nedir?

g2k[et]tahribat[dat]com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

ben bu sürümle ilk defa jailbreak yaptım. appstore daki paralı uygulamaları ücretsiz kurmanın en iyi yolu nedir? sadece cydia ile olmuyor sanırım? ios un blackmart alphası ne onu merak ediyorum yani? vshare, 25pp falan varmış sanırım ama bunlar hala çalışıyor mu en çok kullanılanı nedir?

Ios işletim sisteminde yazılımlar ipa uzantılı olarak paketlenir. Jailbreak olmadan bunları telefona yüklemen baya bir zor oluyor. Jailbreak yaptıktan sonra da,

ipa uzantılı dosyaları nasıl kuracağına gelirsek, cydia ya repo olarak https://cydia.angelxwind.net/ adresini ekle. Daha sonra bu repo adresinden appsync unified paketini kur(her türlü program yüklemesi için lazım olan paket)

Hocam ben uzun zamandır 25pp uygulamasını kullanıyorum hatta eski versiyonlardan birine kendimce türkçe yama yapmıştım. Şimdi 8.4 e güncelleyince 3.0 versiyonunu kullandım bakalım kafama eserse ona da bir dil yamamsı çakarım :D

Yüklemek için cydia ya http://apt.25pp.com reposunu ekle. Daha sonra repo içerisinde pp 3.0 adlı yazılımı kur.

Alternatif olarak tongbu adlı yazılımı da kullanabilirsin. Bende ikisi de yüklü

http://qd.leaderhero.com/qd/tbtui/20150703/tbtui_yy_iphone_v3.2.5.1_WRHVx_15070314.ipa

Bu tongbuyu falan nasıl telefona atıp kuracağız diyeceksin onu da mucizevi program itools ile yapıyoruz. Iphone kullanamya başladığımdan beridir (yaklaşık 3 yıl) itunes u backup ve telefon güncellemesi dışında hiç kullanmadım. Her türlü müzik atma, resim alma ve yükleme, yazılım kurma işlemlerimi çok rahat bir biçimde (sürükle bırak yaparak) itools üzerinden hallediyorum.

http://pro.itools.cn/itools3_en

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet