folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Alacağım Ama Arabadan Anlamıyorum Bi Yardım

Araba Alacağım Ama Arabadan Anlamıyorum Bi Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-partner-2003-partner-1-9d-klimali-cift-surgulu-30318050/detay

peugeoy partner araç 2003 model 1.9 dizel 22.000 binde fiyat 14250 sizce fiyatı iyimi?

kendi gözümle gördüm temize benziyor, bu arabanın ederi bumu. Bi yardım edin hacılar araba almam şart oldu ama anlamıyorum arabadan.

Bunun yakıtı nasıldır günde 80 km yol yapacam.

13-14 milyarım var az yakan çok kaçan ne alabilirim sizce.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bu araba ticari araç olup nasıl 22bin kilometredir ki anlamadım normal sürmek için mi almış sahibi :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

evet normal sürmüş arabayı gerçekten yük taşınmamış banada garip geldi galerici tanıdık yalan söylemz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ticari araçtan uzak dur çünkü:

1. olur da işyeri sahibi olursan bu araca kullanabilmek için önümüzdeki ocak ayından itibaren k2 ve src belgesi almak zorunda kalırsın,

2. 1.köprüyü kullanamazsın,

3. yıllık vergisi çok yüksektir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

peugeot alma.

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=minivan-van-panelvan&b[sort_field]=real_price&b[sort_order]=asc&c2=23873&c=23873&sKlasik=1&b[page]=4

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

diyarbakırdayım öğretmenim istanbulla işim olmaz. zaten acmiyim sadece okula gidip gelecem bana az yakan bir şey lazım öneride bulunabilirmisin bunun yakıtı uygunmudur. valla iki aydır bakıyom millet anasının nikahını istiyor. arkadaşlarım sakın 2. el dizel alma diyo. valla şaşırdım ne yapacağımı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

2003 cliom var düşünürsen pm atabilirsin klimalı dizel...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Mazda MX-5 al hocam..

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

dizel araba 2.el alınmaz.
    peugeot hiç alınmaz.
    tourneo alabilirsin.

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

bak arkadaşım sana açık açık yazayım.

1. Kesinlikle 2. el dizel araba alınmaz, birinci el alacaksan 10 binde ve 20 binde bakımı yaptıracaksın devrinde kullanacaksın böyle kullanacaksan motoru kasmayacaksan git dizel araba al eyw.

şimdi neden 2. el dizel alınmaz biraz daha açayım dizel araba gurubunda en iyi motorları almanlar yapar. Araba sanayiyede en iyi almanlarıdır.

Dizel arabayı kullananı tanıyorsan tavsiye ederim çünki , Araba 2 yıllıktır 10 bin km yol yapmıştır ama gel gör adam motorun anasını bellemiştir nasılmı çok kolay..

Adam 1 viteste sürekli arabatı 4,5 bin devirlerde kullanıyordur motor piston aşımına uğramaya başlar bi süre sonre sekmanları kopar felan .

Mazotu sürekli farklı yerlerden alıyordur.

bakımını yaptırmıyordur.

Yani dikkatli kullanılacak.

Dizel motorların motor aksamı açılmamaktadır. ama  adam açtırdı diyelim cart bunu kapattırır yine sana patlar..

Tabi bu benzillide yokmu var... Neyse burda bu kadar yazdım şimdi gelelim ne al ne alma...

1. pejo , citroen kesinlikle alama tipine bakma boşuna. Hassas arabalardır. bir çoğu performans aracıdır servise sokarsan iş yapan adamsan işinden olurdur perçalar yurt dışında gelir sürekli ve araban serviste min 1 hafta yatar iddaa ediyorum. En ufak bi motor , tirger seti gibi şeylerde... Belki dizelse motor hava yapar gibi şeylerde yatar. Günde 80 km yol yapacam diyen adam 1 hafta neyle yapacak ??...

2. İş arabası alacaksan Kango Alma 3 sene sonra sağından solundan sesler gelir ve hız bakımından düşük bir araba direk kamyon de sen gitsin...

3. Sana iş arabası alacaksan taviseym şudur. Ford Connect :))

nie : Birincisi araba kütük bir arabadır. Siksende zorlasanda sana servislik iş çıkartmaz, Adım başı servis bulursun. Parçaları türkiyede yapılır. 1 günde servisten çıkarsın ve max 4 - 5 gün kalırsın servisin kalitesine göre tabi..

Dip Not : Muadillerine göre en çok yakan araba budur. 100 km 6,5 litre yakıyor bendeki Ford Connect....

Berlingolar 4,5 yakar...

toyata coralla sedan 2010 100 km 4 litre yakıyor....

Nasıl bir araba almak istediğini yazarsan daha çok yardımcı olurum....

He bu arada 2. el alma şiddetle tavsiye ederim biz aldık :) 3,5 milyar masraf çıktı :)) sattık connect aldık hepsi bölemi değil ama olsun.

edit : Az daha para koy üstüne sıfır al :)) logan olsun benim olsun dersen az yakan bir araba oda

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

2004 model clio dizel kullanıyorum aracım 60 binde ve km de 160 kuruş yakıyo :)

temiz dizel bi clio bulmanı tavsiye ederim ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 9236 Toplam Mesaj: 45