folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Sürdüğünü Zanneden Hanzoları Şikayet Edebileceğimiz Bir Site Var Mı?

Araba Sürdüğünü Zanneden Hanzoları Şikayet Edebileceğimiz Bir Site Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    madrew bunu yazdı

buludnuğun yerde mobese varsa ara şikayet et 155e, üniversitenin orada kırmızıda geçenleri yakaladıkça affetmiyorum.

Fotoğraf çekip whatsapp dan 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 emniyete atabilirsin.

Sistem dışı larmiş simdi. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

Hah... Hanzoya hanzo dedin ya... Şimdi hanzo sevdalısı bir moderatör kalkar konunu siler. Geçmiş olsun. Ülkenin çivisi çıkmış kardeşim. Hanzoluk in, kurallara uymak, dürüstlük out.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Ne yazık ki devletin olmadığı yerde orman kanunları işler. Ben trafiğe dair herhangi bir yaptırım göremiyorum. Dedikleri gibi güzel bir sopa ile iş çözülebilir ama delisi de çıkar hocam bizim memlekette keyfine adam öldüren de var. Silah zaten herkeste, sopa desen gırla yani b*k yoluna gideriz. Bir de motor sürücülerini düşünsene. Geçen biri yazmıştı bi de kafasına kamera takıyor kodumun evlatları diye (burada değil facebooktu sanırım) yani ona yazacak bişey bulamadım. Motorculara kasıtlı çarpan mı dersin, hatalı olduğu halde adama kaza yaptırtıp kaçan mı dersin ya da sanırım burada konusu vardı adam ışıkta mı ne duruyormuş kadının biri koşarak motorcuya çarpmış sonra polis filan çağırmış bana çarptı diye adamda allahtan kamera varmış kadının orospuluğu ortaya çıkmış yani böyle şeyler çok. Devlet olmayınca böyle oluyor maalesef.

O yüzden sopa atmak diyoruz da iyisi mi sen haklı ama ölü olmak yerine, yolunu uzat, işini uzat ve tek parça mümkün hedef neresi ise oraya gitmeye bak. Geçen amcaoğlu ile motorla gidiyoruz ve ben arkadayım arkadan eşek gibi yanaşan hızlı gelen birini görünce aman abi kenara geç kodumun evladı geçsin dedim, o da yol benim hakkım giderim istediğim gibi dedi. Ben de abi ben haklı ama bacağı-beli platinli biri olmak istemiyorum çek kenara elemanın acelesi varmış geçsin dedim haklısın dedi ve haklıydım da. İnsan için yapılmış kurallar var ama hayvan bile demiyorum yani o canlı olduğu iddia edilen yaratıkların da araç kullandığı güzide ülkemizde bu kurallara uyulmadığını biliyoruz, daha aklı selim olalım, gerekirse yolumuzu uzatalım işimize bakalım.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

haziran ayından beri araç kullanıyorum ve ben bu kadar o çocugu görmemiştim...

sinyal vermez,  

lap diye yola atlar,

vatandaşa yol verirsin  arkadan dannnn dannnn korna çalar,

yeşil ışık yanar anında kornaya basar,

sağdan sakin gideyim dersin adam 120yle gelir götüne kadar girer....

uzadıkda uzar bu o çocuklarına  ayrı bir muamele yapmak lazım aslında megafon takıp a.... oglu ne var demek istiyorum 

he bide engelli park yerine park edenler var onlaarada ayrı sövüyorum.

https://www.facebook.com/sigiravcisi/   bu arkadaşları takip edin bol bol söversiniz.

http://www.sigiravcisi.com/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alanyada aynisi bana oldu merkezde 3 yol agzi yolun biri carsi icinde diger ikisi ana yol, carsi icindeki yoldan karsidan karsiya gececektim, kirmizi yanar iken hem arabalar geciyordu hemde yayalar geciyordu, yani isiklari oraya bosuna koymus mk koduklarim bunlar kendi kendine yol veriyor mk kaldirsinlar mk lambalarini bosa elektirik yakiyo demesem olmaz simdi, neyse ben bekledim tabi, yesil yandiginda karsidan araba gelmeye basladi o geliyo ben gidiyom tam önüne geldim arabanin hala yavas yavas gelmeye calisiyo, ulan skk ne yapiyorsun dedim gormuyormusun lambayi, kusura bakma diyor, kusura bakarim birader ben nasil bekliyorsam sende kirmizida bekliceksin gelmiceksin öküz gibi.. 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

emniyetin hemen her ilinde internetten ihbar bölümü var. il de yoksa da genel müdürlüğün sayfasından da ihbar ediliyor. 

whatsapp hatları istanbula özelmiş sadece. çok mantıklı bir uygulama. muhatap olmadan çek fotoğrafı gönder. 

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bugün gmk'da yaşadım aynı olayı araçta 5 sapız, önümüze birden taksi kırdı bizim tampon gitti.neyse durduk araç filmli içeri gözükmüyor, bizim arkadaş dedi geçmiş olsun, taksici amk çocu görmüyonmu arabayı demesiyle bizim inmemiz bir oldu adam arabaya binip kaçacaktıki apo haşat etti adamı davacıymış birde o çıktı başımıza kolu kırılmış adamın :S

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

buludnuğun yerde mobese varsa ara şikayet et 155e, üniversitenin orada kırmızıda geçenleri yakaladıkça affetmiyorum.

Fotoğraf çekip whatsapp dan 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 emniyete atabilirsin.

olay budur. duyarli vatandas

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

Bu numaralar sağdece istanbul için. Diğer illerden gelen ihbarlar dikkate alınmıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ben arkasından bozuk para fırlatıyorum. durması için dua ediyorum . 

bunu bir kaç defa bende yaptım. 

Diğer Yandan Genel itibari ile..

Taksi: İçerisinde yolcu yok ise asla yol vermez. Yolcu var ise yol verirler.

Servis Aracı: Yolcu alıp , indirmediği sürece asla yol vermez. ( Yeni sistemde artık sürgülü kapılar otomatiktir ve geç kapanır. ) sistem kapı kapanmadan aracı hareket ettirmez ) Yeni araçlar için geçerli.

minibüs: Asla yol vermez..Tek şartı trafiğin açık olması ve durağa ulaşım süresinin kalan zamandan fazla olması gerekir.

Belediye otobüsü: Yol vermez..İsterseniz sizi ezebilir.

benim istanbul trafiğinden gözlemlediğim bu kadar.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 2927 Toplam Mesaj: 32
araba araba