folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Sürdüğünü Zanneden Hanzoları Şikayet Edebileceğimiz Bir Site Var Mı?

Araba Sürdüğünü Zanneden Hanzoları Şikayet Edebileceğimiz Bir Site Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ben kardeşim yeğenim maltepe drama köprüsünde geçip eve gidicez

köşedeki balıkçının orada ben karsıya geçtim kardeşim ve yeğenim geride kaldı tam yola ayaklarını attılar karsıya geçiyorlar

taksicinin biri bunları görünce amacsız bir şekilde gaza asıldı bunların ayağının ucunda durdu ufaktan temasta etti

kardeşim hayırdır dayı (35 yaşlarında) napıosun dedi

adam kafayı çıkardı dayını s.kerim senin ha dedi

ben uzaktan bakıyorum böyle 

kardeşim adamı cıkartmaya falan calısıyor baktım olmuyor devreye girdim

kapıyı actım yakasına yapısıp

aldım asagı iki yumruk ben salladım kafasına tekme falan attı bizimkiler

baktım hemen abi tamam abi, bokunu yiyim bırak dedi

yani kıssadan hisse gücün yetiyorsa döv hacı şikayet falan hak getire

ülke zaten muz cumhuriyetine döndü bu tarz ufak şeylerle kimse ilgilenmiyor :(

DestinatioN tarafından 10/Ara/15 09:25 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Şunu izlemişmiydiniz? Her izlediğimde ürperiyorum. Karşınızdakini kendiniz gibi düşünmeyin. Manyağın kralı var memlekette karşına çıkar pişman olursun.

https://www.youtube.com/watch?v=dyJdoHsu_G0

mustafa_unax tarafından 10/Ara/15 09:48 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Şunu izlemişmiydiniz? Her izlediğimde ürperiyorum. Karşınızdakini kendiniz gibi düşünmeyin. Manyağın kralı var memlekette karşına çıkar pişman olursun.

oha, valla sinirlenince trafikte gider yapıyoruz millete ama her an böyle bir ihtimali düşünmek gerekiyor.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

trafikte kavga etmeme kararı aldım geçen biri şahine takmış xenonları arkadan çakmış bana  neyse dikizin filitresini açtım sonra önüme geçti kasis olunca duracak kadar yavaşlıyor

Allahım benimi sınıyosun dedim sonra arkaya düştü yine aynı muhabbet dedim bu test herhalde testi başarılı geçtim adamla kavga etmedim :) 

herkesin anne babası uzun yola gidince dikkatli sür der bizim peder oğlum kimseyle kavga etmeden git diyo bide söz verdiriyo:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

İşin gariib arabanın içinden nasıl bir vücut çıkacağı belli olmuyor. Şanslı günde olmalı :)

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı

oha, valla sinirlenince trafikte gider yapıyoruz millete ama her an böyle bir ihtimali düşünmek gerekiyor.

beni çıldırtıp tüfek çektiren bir şahinci olmuştu, en sağ şeritten hayvan gibi hızla gelip selektör yapmaya başladı ulan zaten sağ şerit 50 ile gidiyorum yük var araçta, tepeleme fidan dolu station wagon araba; neyse aldırış etmedim bu beni sollarken el kol yaptı sonra önüme geçti yavaşladı ve durdu mecbur ben de durdum, Allah kitap sövüyor ne biçim geliyorum görmüyormusun lan falan diyor, el kol vücuttan kopmuş nasıl oynuyor bir de bira içmiş itler leş gibi kokuyolar salyası konuşurken cama yapışıyor o derece, 19 20 yaşlarında 3 züppe. camı yumrukluyor araladım camı sakince dur dedim iniyorum biraz geri çekil, tiplerden de belli bıçak taşıdıkları hiç riske girmedim tüfeği dayadım bunun göğsüne, biri topukladı öteki yalvarıyor tüfeği dayadığımda titremeye başladı, işemeseydi abi kafamız güzeldi falan çekmeseydi e5 in ortasında vuracaktım piçleri. İçip de millete salça olmayın, agrasif de olmayın paşa paşa yolunuza gidin, özellikle servis şöförü, halk otobüsü şoförü, apaçi şahinci... bunlar insanı cinnete yaklaştırıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Çimento mikserleri ve bilumum toptancı araçları, ticari taksiler ve kuş serisi arabalar yanında eski model alman marka arabalar ile gündüz gece fark etmez sis farı açık olan arabalar, okul ve iş servisleri yanında dolmuş ve minibüslerden kesinlikle uzak durun bunu bir motor kullanıcısı olarak söylüyorum. Bunların bir kısmının ekmek kazandığı yer yollar olduğu için yolları babalarının malı zannedip her türlü alan zapdedebiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak otobüsleri de listeye ekleyerek sosyal sorumluluk mesajımı bitirebilirim.

Ek olarak dikkat ettim, bu apaçiler her türlü kuralın ırzına geçiyorlar ancak nedense sinyal vermeyi ihmal etmiyorlar. Gerçekten dikkat edin yani adam sis farı açar, makas atar, hatalı sollar hatta sizi ezmeye çalışır ama o sinyali kesinlikle verir yani sinyal olmadan olmaz. 

Caliber tarafından 10/Ara/15 11:27 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    mustafa_unax bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=dyJdoHsu_G0

Bu tip videoya benzer cok izledim. Hepsinde fark ettigim bir iki sey var.

1 çok hissizler yani bilgisayar oyunu gibi bir mantikla hareket ediyorlar

2 Vurdun adam can çekisiyor . hepside kesin gidip birde basina ates edip isi garantiliyor. Birini vurunca insan rahatlar pesini birakir diye düşünüyorsun yok .

Benim is arkadasim soyle demisti kendisi psikolojik hastaymis. Hatta ehliyetim bak f dedi. Sonrada kizdigim yayalarin üstune sürüyorum dedi

Gecen kis bir kartopu camina geldi diye birini öldüren bir salak vardi. "  Ben öldürüm yine çıkarim gezerim diye bağırıyordu" Sanirim bu adamlarda böyle birsey var , bir rapor aliyorlar sonrada nede olsa raporluyum diyerek terör estiriyorlar

Eger iyilestiyse neden herkes gibi yargılanmiyor

Yok iyilesmediyse neden toplumun içinde geziyor

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

hacı trafikte dikkatli olcan. karşındaki ne kadar haksız olsa dahi ya arabadan inmicen yada dayılanmican.

psikopat çok. çeker silahı vurur gidersin bok yoluna. çeker bışağı saplar sakat kalırsın. sopayı vurur komaya sokar. o yüzden siktir edicen trafikte pek sallamican. 

Arkadaşa katılıyorum. Sonra o işin nereye gideceği ya da sizin nereye gideceğiniz(Bkz. Ahiret) belli olmuyor.

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    saposcol bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı

beni çıldırtıp tüfek çektiren bir şahinci olmuştu, en sağ şeritten hayvan gibi hızla gelip selektör yapmaya başladı ulan zaten sağ şerit 50 ile gidiyorum yük var araçta, tepeleme fidan dolu station wagon araba; neyse aldırış etmedim bu beni sollarken el kol yaptı sonra önüme geçti yavaşladı ve durdu mecbur ben de durdum, Allah kitap sövüyor ne biçim geliyorum görmüyormusun lan falan diyor, el kol vücuttan kopmuş nasıl oynuyor bir de bira içmiş itler leş gibi kokuyolar salyası konuşurken cama yapışıyor o derece, 19 20 yaşlarında 3 züppe. camı yumrukluyor araladım camı sakince dur dedim iniyorum biraz geri çekil, tiplerden de belli bıçak taşıdıkları hiç riske girmedim tüfeği dayadım bunun göğsüne, biri topukladı öteki yalvarıyor tüfeği dayadığımda titremeye başladı, işemeseydi abi kafamız güzeldi falan çekmeseydi e5 in ortasında vuracaktım piçleri. İçip de millete salça olmayın, agrasif de olmayın paşa paşa yolunuza gidin, özellikle servis şöförü, halk otobüsü şoförü, apaçi şahinci... bunlar insanı cinnete yaklaştırıyor.

hocam o sinirle onu sıkma ihtimalin de var. Bir it yüzünden hayatını berbat edebilirsin. Ülkede kanunlar çalışana, emniyet görevini yapana kadar, bu lavukların borusu ötecek. cebelleşmemek uzak durmak lazım. Belasını başkasından illaki bulurlar.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
Toplam Hit: 2939 Toplam Mesaj: 32
araba araba