folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Araba Tavsiyeleriniz (20Bin Civarı)

Araba Tavsiyeleriniz (20Bin Civarı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Fuzulli bunu yazdı:
    -----------------------------

bigwave bunu yazdı:

neden kimse megane dememiş merak ettim .. sanırım model yılı kriterine uymuyor..

Hocam renault'un araçlarında motor az yakıyor ama kaporta kağıt.Bir ara şirket arabamı servise bıraktığımda idareten 2008 Megan II verdiler, kapıya yaslandım kapı içine göçtü :|

Sokakta duran bir megan bul elle sağını solunu kendin göre kaportayı :D

kaporta konusunda haklısın ben sadece cliolar öyle sanardım megane II ler de öyleymiş ..  ön tekerlerin üstündeki kaporta sert plastikten yapılmış

ama piyasada çok var megane II lerden . . 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Ne alacağım konusu baya baya bi şekillenmeye başladı. Şuan almak istediğim araba Opel Corsa 3 Kapılı 2007 yada 2008 model.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

doğru tercih :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3 kapı araba alınırmı arka koltukları işletmen lazım yoksa köprülerde felan ceza yersın trafıkde genelde sorun cıkar ve işletme 3000tl cıvarında felan duydum.. satarken rahat satamazsın hıc gırme derım tek kapı arabaya .. cok paran olur o zaman tek kapı araba al derım :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

h2run bunu yazdı:

3 kapı araba alınırmı arka koltukları işletmen lazım yoksa köprülerde felan ceza yersın trafıkde genelde sorun cıkar ve işletme 3000tl cıvarında felan duydum.. satarken rahat satamazsın hıc gırme derım tek kapı arabaya .. cok paran olur o zaman tek kapı araba al derım :)

söylediklerin van olarak geçen palio tarzı arabalar için geçerli olabilir mi ki?
    her tek kapı araba alan arka koltuk işletse piyasada tek kapı araba olmazdı, arabanın fabirka çıkışı tek kapı + arka koltuklarda var fabrika çıkışı yani ruhsatı öyle zaten..
    senin söylediğin tek kapı olup arka da koltuk yerine taşıma kısmı olan arka camı olmadığı için sonradan kesilip açılan van tipi tek kapıalr için geçerli sanırm. 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Van Olayına girmesın yanı .. icinden cıkamaz kamyon olarak gecıyor zaten Ruhsatta felan acıkcası ben tek kapı araba alma derım ..

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

Ayağın topal olsun yüreğin olmasın lenk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

fiesta yı tavsiye ederim. küçük gibi duruyor ama ağır araba.

1.4 motor var ama araba 100 beyg.

virajlarda kolay savrulmaz, uzun yola iyi gider.

fiesta, listendekilerin en iyisi 

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Hocam kriterlerini net bilemiyoruz ama:
    Fiat'ı ele sen her halükarda, gözünü kapatıp opel ya da ford fiestayı seç :)
    Deneyerek karar ver, bir Opel'i kullan, bir de Fiesta'yı.
    Araçlardan birini fiyat/performans/yakıt/görünüm/sağlamlık kriterlerini göz önünde bulundurarak seçersin artık.
    Ford Fiesta daha çok tutulur piyasada bilgine...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

hocam bence dizel alma dizel hem artık pahalı hemde bakımı ağır olduğu için masraflı olacaktır. onun yerine sıralı sistem lpg taktır hem ucuz hem güvenli hem de yakıtı inanılmaz az.

Sıralı sistem lpg leri x5 lere bile takıyolar bizde 2008 mondeo var sıralı lpg var benzin ile arasında en ufak performans sorunu yok ve çok az yakıyo km ye 140 krş fln 

işte öyle
Toplam Hit: 10413 Toplam Mesaj: 54