folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aracın Pert Olduğunu Söyleyememek

Aracın Pert Olduğunu Söyleyememek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hayret sende o ince düşünce varmıydı

sen söylesen ne söylemesen ne adam kasko yaptırmak istediğinde yaptıramayınca ne bok olduğunu zaten alayacak

ayrıca kaç paralık arabaki

araba pert diye binilemiomu amk

çöpemi atacak millet arabasını

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

devlet bize bahmiyyyyyy.Neden engel olmuyo devlet bu tip saçma şeylere.Amk pert araba toplanıpta satılırmı gene sağlam diye

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

Daha fazla geciktirmeden söylemelisin usta , aradan zaman gecer ortaya cikar 10 gun sonra sordugunu felan unutur sanki aldigi gun seninle muhatap olmus gibi davranir , olay bu sekilde gelismese bile niye solemedin der

Birde Tramerden sms sorgulasaymis cikarmiydi merak ettim 

Çıkmaz, tramer hikaye Pert aracı gizlemesi çok kolay acayip yöntemler var. sigortacı bile göremiyor ki Alper tecrubesindne mid iyim şansmı diyim yakalamış.

Hocam 2007-2008  öncesi arabaları çok farkıl sorgulama yöntemleriyle sorguluyorum 20 dk mı alıyor genelde uğraşmaz kimse ben uğraşıyorum o arabayı perte çıkarana kadar en azından hasarını bulana kadar çabalıyorum öyle bir psikopatlığım var :)

Konuda yerindeyken hemen anlatayım

• Motor şasi düz sorgularım

Bulamazsam

• Eski modelse Genelde motor şasi son haneler yazılır arabayı karşıma gelene kadar ilk baştan her haneyi silerek sorgularım

Bulamazsam

• O 0 olayına bakarım Eski modellerde eskiden daktiloda 0 olmadığı için hep O basıyorlardı

Yine bulamazsam adamın tcsi

böyle işte birde bunlarda her yıl poliçelerine tek tek tıklayıp bakıyorum sonra bulduklarımı farklı ekranda sorgulayıp bulduğum açık sayesinde tutarlarını öğreniyorum o ekranda yakın zamanda kapanacak zaten

Bunların hepsine baktım 2004 den buyana arabayı yakaladım hasarları çıkmazsa derimki hasarı yoktur. Bazı arkadaşlar Geç cevap verdiğim için biraz beni ukala sınıfına sokuyorlar ama öyle tek seferde yazıp hasarı çıkmayınca yarın çıkar sonra sanki ben mecburmuşum gibi bana bıdı bıdı yapar neyse sinirim hoplamasın

Hocam cennetliksin :) çalıştığın yerin adresini bana bi atıverde arabayı değiştirmeyi düşünüyoruz bi tanışalım :D

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

geri geldim merak ettimde . araba  alınırken herkes önce tanış bir araba tamircisine götürüyorlar

iyice bakıyor adamlar söylüyorlar. hatta bir tanıdığım var nasıl yapıyor bilmiyorum

ama arabaya uzaktan bir bakıyor bunun şurası sonradan boyanmış diyor yada kapısı yeni takılmış diyor.

bakıyorum pürüz yok gerçi anlamamda cillop gibi nasıl boyandığını anlıyorsa.

yani illa kayıta gerek yok tamirciler biliyor. niye öyle yapmıyorsunuz

fren balatası değişecek arabanın motu değiştirmeye çalışan tamirciler gördüm ki türkiyede onlardan çok var ondan bence :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

araba işi sakat iş arabaalacağım zaman bosch car system diye bir yerde expertiz e soktuk adamlar aküyü bile pc ye bağlıyor bir şeyler yapıyor altıne üstüne girip bakıyorlar çokda bilgililer aldık aracı sonra satacağız adam dedi tanıdık var baktıralım götürdük araçda dizel di dedi motor üflüyor dedim bu ne diyor biz baktırmıtık çocuk dedi sakin bekle bir usta daha geldi baktı dedi hiç bir şey yok üflese bilmem şöyle olunca böyle olur filan sonra dediler şu adam böyle dedi o dizel den anlamaz benzinliden anlar suriyeli dedi :/ sonunda aracı aldılar zaten sıkıntısız daha 60bin deydi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

O mavi sandık varya o mavi sandık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek
    Subtitle bunu yazdı

O mavi sandık varya o mavi sandık

Hocam malum olmasın?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Üstat adam sana güvenmiş sormuş, yapmanan gerekti valla ben seni arıyorum ok, Deyince konuşuyorum adamlar la, vakit kayıp etmeden söyle adama araç pert de oda başının caresine baksın ne bilim bana pert araç sattılar haberim yoktu filan desin savcılığa,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

zor bi durum amk adam ne sevinçle arabayı almış  sonra bi bakıyor pert yemin ediyorum her arabayı gördüğünde oturur bi sigara yakar efkarlanır adam

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 4058 Toplam Mesaj: 40