folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Arap Ülkelerinde Mühendislik Alanında Staj

Arap Ülkelerinde Mühendislik Alanında Staj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arcsinx bunu yazdı

haklısın ama hocam öyle sölüyorsun ki sanki çok kötü birşey yapıyorum.bu dilde biraz ilerledim sadece 3 ay pratik yapıp gelcem gidip orada militan olmıcam 

Valla ne olacagini bilemem ama benim pis araplar hakkindaki gorusumu yazdim yukarida.

Gidip gitmemek sana kalmis.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Arapça kadar ne konuşması ne dinlemesi haz vermeyen bir dil yoktur heralde.Kaldı ki Arapca bilimde teknikde Lehceden bile daha önemsiz bir dildir heralde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Arapça kadar ne konuşması ne dinlemesi haz vermeyen bir dil yoktur heralde.Kaldı ki Arapca bilimde teknikde Lehceden bile daha önemsiz bir dildir heralde.

Hocam galiba sen hic fransizca dinlememissin.

Valla ben araplar tiksindigim icin dilleride, bana kopek kusmugu gibi geliyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Hocam galiba sen hic fransizca dinlememissin.

Valla ben araplar tiksindigim icin dilleride, bana kopek kusmugu gibi geliyor.

aynen aynen bide Fransızca var onuda hiç sevmiyorum.Bizim sınıfda bir Kongolu var Fransızca konuşuyor o konuşmaya başlayınca beni rahatsız ediyor.

Bide Araplar hep bağırarak konuşurlar.

u235 tarafından 25/Oca/13 10:33 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arcsinx haci, gel yol yakinken bu sevdadan vazgec.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

japoncaya mı yüklensem diyorum ama başlasam en az 4 yıl .onuda iyi seviyede öğrenemem heralde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    arcsinx bunu yazdı

japoncaya mı yüklensem diyorum ama başlasam en az 4 yıl .onuda iyi seviyede öğrenemem heralde

hacı nie japoncaya başlıyorsun ki.

Senin yerinde olsam İngilizceye yüklenir İngilterede yada İsveçde okurum.İlla sıradışı olsun diye İngilizce olmasında ne olursa olsun diye mi düşünüyorsun napıyorsun :)

İngilterede okumak çok pahalı diyeceksin ama hem okur hem çalışır kendi kendine bakarsın o zaman ailen sana sadece okul paranı yollar her sene.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arcsinx bunu yazdı

Japonca kolay dil ama yazi sorunu var. Tek basina kesinlikle ogrenebilecegin bir dil degil.

Ne kadar super yazarsan yaz; cok degil sadec 1 yil hic japonca yazma %50 unutursun.

Yurtdisinda uzun sure yasayan japonlar, geri geldiklerinde afallayip kaliyorlar cunku yazmayi unutuyorlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Adamlar medal of honor warfighter a bile konu olmş : Terörist üniversitesi-Yemen kampüsü :D

xxx
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Mühendislik okuyorsun, güzel de bir bölüm.

Düşünüyorum %100 arapça biliyor olsan, mühendisliğine ne katkı sağlayacak?

Toplam Hit: 4037 Toplam Mesaj: 48