Ararsa Açın Ama Tekrar Aramayın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

+02162230034 sabah bi kere çaldırdı , az önce bi daha çaldırdı kalktım uykudan aradım.

yok kutlu doğum haftasıyla ilgili birşeylermi ne satıyorlarmış 

ananızın amına sokun onları.

not : Karşıdan arıyorlar sandım ama değilmiş.

edit :Ararsa açın onlara girsin ama siz aramayın.

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

b tur şeyleri yiyen var mı hala..  fake mail bile daha iyi iş görür

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

hahah

Ya benimde sorunum son zamanlarda arayıp ürün itelemek isteyen pazarlamacılar. Buraya kadar güzel ama istemiyorum dedikten sonra NEDEN istemiyorsun diye sorunca varya tepemin tası atıyor. kibar bir cewap veriom anlamior, ters bir cewap veriom bu defada diorki siz yanlis anladiniz ben elimdeki mali satmak icin degil bilgi almak amacli sordum. veriorum bilgisini bu defa basa sariyor urunun baska ozelliklerini anlatıyor fln.

Yeni taktiğim neden sordunuz diye devam etmek diyaloğa. sonra neden sorularına devam edip en sonunda birde karsi tarafa urun satmaya calismak.

Baya komik sonucları oluyor

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

Bu tip numaraları açmıyorum, gizli numaralarıda zaten rehbere kayıt olmayan numaraları açmıyorum ben bende öyle bir hastalık var. bu tip şerefsizlerden kurtulmak için en iyi çözüm .

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

hahah

Ya benimde sorunum son zamanlarda arayıp ürün itelemek isteyen pazarlamacılar. Buraya kadar güzel ama istemiyorum dedikten sonra NEDEN istemiyorsun diye sorunca varya tepemin tası atıyor. kibar bir cewap veriom anlamior, ters bir cewap veriom bu defada diorki siz yanlis anladiniz ben elimdeki mali satmak icin degil bilgi almak amacli sordum. veriorum bilgisini bu defa basa sariyor urunun baska ozelliklerini anlatıyor fln.

Yeni taktiğim neden sordunuz diye devam etmek diyaloğa. sonra neden sorularına devam edip en sonunda birde karsi tarafa urun satmaya calismak.

güzelmiş :D

beni de kaç gündür denizbanktan arıyorlar kredi kartı vermek istiyolar. çağrı merkezinde çalışanların bi suçu günahı olmadığını bildiğimden yumuşak davranmaya çalışıyorum, bikaç gün boyunca kibar kibar kart istemediğimi, olur olmaz saatlerde de aranıp muhabbete kilitlenmek istemediğimi belirttim ama en sonunda dayanamadım patladım.

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

hahah

ahahah iki gündür carrefoursa sigorta yapmak için arıyor hiç aklıma gelmemişti dur ben onları sigortalıyayım :D

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Ararsa Açın Ama Tekrar Aramayın.

:D hacı başlığı görünce "dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" geldi aklıma :D salak salak gülüyorum haala :D  reklam için arayan oldumu bascan küfrü kapatcan ne diye kasıyonki =)

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Geçenlerde bana biri mesaj atmış yabancı bi numara İşte ev kazandınız Iphone kazandınız diye Iphone yazamamışlarda Ipone yazıyodu bu numarayı arayın falan

bastım küfürü :) sonra 5 dk sonra turkcell den mesaj geldi işde dolandırıcılar war kanmayın aramayın diye :) Turkcell sanki mesaj atmasan adamlara geri dönecezde pehh :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Benide bal için aramışlardı geçende.

Saydı saydı saydı dinliyorum sabırla. Hiç sesimi çıkarmıyorum. Orda mısınız diyor kadın. Aynen burdayım devam edin siz diyorum.

Kadın anlattı anlattı en sonunda almak ister misiniz diye sordu.

Malesef çok güzel anlattınız hani şevkiniz kırılmaması açısından konuşmanızı bölmedim ama benim bala alerjim var dedim.

He tamam ozaman almayın aman tüketmeyin siz dedi. İyi günler dedim kapattı :|

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Benide bal için aramışlardı geçende.

Saydı saydı saydı dinliyorum sabırla. Hiç sesimi çıkarmıyorum. Orda mısınız diyor kadın. Aynen burdayım devam edin siz diyorum.

Kadın anlattı anlattı en sonunda almak ister misiniz diye sordu.

Malesef çok güzel anlattınız hani şevkiniz kırılmaması açısından konuşmanızı bölmedim ama benim bala alerjim var dedim.

He tamam ozaman almayın aman tüketmeyin siz dedi. İyi günler dedim kapattı :|

güzel :D

beni rahatsız edenlere, genelde şunları söylerim hemen kapanır^^

-şimdi bu konuştuklarımız kayda alınıyor mu?
    +evet
    -tamam o zaman sen telefonu masaya koy, ben saydırıcam, sana değil laflarım...
    -İyi günler, beyfendi.

:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Alerji taktiği de iyiymis ama garanti bankasinin hayat sigortasi icin aramalarına fln pek bir cozum olmuyor.

Sevdiklerinizin colugunuzun cocuunuzun hayatını sigortalamak istemezmisiniz fln diyorlar bende diomki yok coluum cocuum. Kari da felaket senaryolarını bir bir sıralamaya başlıyor.

Merak ediyorum gerçekten ısrar ede ede alan insanlar varmı? hangimiz küfür edip kapatmıyoruz ki?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 8001 Toplam Mesaj: 41