Ararsa Açın Ama Tekrar Aramayın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delerumgecerum
    delerumgecerum's avatar
    Erkek

+359877493512 deminde annemi bu numara aradı sınıftan arkadaşta söylemişti bu numarayı, ararsa açmayın diye.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MezrealiM
    MezrealiM's avatar
    Erkek

yaw konuya baktım eyvallah güzel ama peki düşündünüzmü arayan insanlarında ekmek parası yüzünden sizi aramak zorunda bırakıldıklarını.neden laf işitsinki neden küfür yesinki ama işte öyle değil sizi arayanlar aradıgı sürece para kazanır aramasa sigortası bile yatmaz hatta belli bir sayı vardır o sayıyı aşamasa ne maaş nede sigorta yatmaz birazda denklemi ters cevirin sizin ürün almanızın hiç önemi yok onlar icin ha alırsanız daha bir + olur ama işte hep kendini düşünen bir toplum için normaldir..not ben demobank değilim yanlış anlaşılmasın ama bu konuyu cokcok iyi biliyorum

Zikir_Fikir_Şükür
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

müsait değilim diyip telefonu yüzüne kapatmayı neden denemiyorsunuz ki ?

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Bizim arkadaşlar satıyor mesela :) mesela arıyorlar şu hediyeyi kazandınız şunu yollayacağız falan diye sonra elimizde şu üründe var almak istermisiniz diye hemen yanda iteliyorlar... :)

zaten aradıkları müşterilerde genelde liste şeklinde ellerinde oluyor mesela fenerbahçe dergisinin abonelerinin isim soyisim kredi kart bilgileri falan vardı adamları arıyorlar aradan ağızlarından bi evet lafı çıktımı hemen karttan parayı çekiyorlar :)

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    kapıyada gelip dini kitap satmaya calısıyolar budistim diyip yakayı kurtarıyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

dsmart aramıştı acayip bi numaradan bırak ttneti gel bize hem uydu alıcısı hem net verelim diye

15 dk boyunca kıza yalvardım almak istemiyorum vazgeçin benden diye zor kapattı ağlıyordu neredeyse :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

benim eve superonline satmaya gelen 2 kızı vazgeçirip onları ttnete geçmeye ikna etmişliğim var :D yavuz hırsız ev sahibi olayı. sizde onlara başka bişey satmaya çalışın. vazgeçiyorlar :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

Geçen de bi numara beni aradı açtım kasetten ses dinletiyo se de şu:

-Alo

+Alo

-Nasılsın canım

+?

-Kontörüm  yok beni ararmısın

diyor ve telefonu kapatıyor. Bu ses de bayan sesi. Cevap verme süresini de eklemişler cümleler arasında baya geliştirmişler kendilerini :D. Ama yine de kanıp arayan var mı acaba.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Blackfire bunu yazdı:
    -----------------------------

Geçen de bi numara beni aradı açtım kasetten ses dinletiyo se de şu:

-Alo

+Alo

-Nasılsın canım

+?

-Kontörüm  yok beni ararmısın

diyor ve telefonu kapatıyor. Bu ses de bayan sesi. Cevap verme süresini de eklemişler cümleler arasında baya geliştirmişler kendilerini :D. Ama yine de kanıp arayan var mı acaba.

Buna düşen çok oluyordur :) mesela beni arasa uykulu olsam anlamasam hangi hatun bu diye ararım :)

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

müsait değilim diyip telefonu yüzüne kapatmayı neden denemiyorsunuz ki ?

sen öyle diyince telefonu kapatmadan birşey daha soruyor bayan olunca cevap veresim geliyor :)

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 7943 Toplam Mesaj: 41