folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Arkadaşlar Hangi Web Tarayıcıyı Kullanmalı.

Arkadaşlar Hangi Web Tarayıcıyı Kullanmalı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

günlük kullanımda opera (ilerde vivaldiye geçicem) , download, ss alma gibi işlemlerde maxthon, facebook twitter gibi sosyal ağları kullanırken chrome, dandik işler yaparken firefox (eklentiler nedeniyle) kullanıyorum. Neden birine takılıp kalalımki?

eski operacılardan kim kaldı 

ben aynı fikirdeyim 

birde eski operadaki (vivaldi viler eski opera kadrosu olduğundan) gibi torrent  ve eposta yöneticisi oldumu ne güzel olur

web panele whatsapp,m.facebook ,m.twitter attıkmı herşey el altında mis gibi

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Yandex browser neden önerilmemişi merak ettim. Herhangi bir sıkıntısı filan mı var acaba?

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdikan
    ferdikan's avatar
    Erkek

Bana kalırsa ilk çıktığında da farkını hissettiren Maxthon browser kullanabilirsin gerçekten performans derecesinde bi sistemi var yanlış hatırlamıyorsam ilk defa bi tarayıcı da online kaldığında süre boyunca seviye atlamana yarayan bir sistem kullanıyorlar sanırım bu puanlar harcana bilir bir şekilde , hız açısından yetenekli bir tarayıcı 

Chrome eklentiler ve Yerimlerinin artmasıyla performans düşüşü yaşyıyor arkadaşların dediği gibi son güncellemeyi kullanmadığım için bu konuda pek bir şey diyemeyeceğim ama eski arşivimi kaybetmeme sebep olmuştu zamanında o yüzden sevmem pek.

Firefox da geniş nereyeçekersen oraya giden bir tarayıcı bunu da tavsiye edebilirim..

Toplam Hit: 5050 Toplam Mesaj: 44
web browser