AROG"U İzleyenler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

aroga muhakkek 3 kere gideceğim diyordum

1. sevgilimle

2. ev arkadaşımla

3. diğer arkadaşlar ile...

Fakat bu gün ilk defa sewgilmle izledim,

Güzel film cıkarmış, muhakkak ama muhakkak izlenmesi gereken bir film fakat, goranın arogdan daha iyi olduğunu düşünüyorum...

Cok güzel sahneler vardı, fakat 3 kez gidilecek kadar iyi değil...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

AMoonRA bunu yazdı:
    -----------------------------
     recep ivedikten güzel mi onu söyleyin izleyen arkadaşlar..
    -----------------------------

kussam recep ivedikten güzel bişiler çıkar ortaya :D

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

Saat 11 de Çıktım Sinemadan Açıkcası Pek Hosuma Gitmedi.Beklediğimden Kötüydü .. Muro Ya Hucum edeceZ Anlaşılan : )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Ben çok güldüm bence G.O.R.A dan çok daha iyi ve izlenesi bi komedi.Tavsiye ederim herkese ;))

www.Tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek
    ben ilk çıktığı gün, yani dün gittim saat 3 matinasına. gerçekten çok güzel. gitmeizi tavsiye ederim.

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

Yeni Arog'dan geliyorum. Senaryo olarak cok ilginc bence. 1.000.000 Yil geriye gitmek filan.
    Muro'dan fazla güldürdü diyebilirim, Muro'daki gibi birkac usandiran sahne yoktu.

Dekorasyon filan gercekten baya hos olmus.

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

Saniyesi Saniyesine Dolu dolu izliyecegin bir film.. bu filme kotu olm us diyenlere adam demem .. beyenmezler ayri konu ama cem yilmaz abimiz dokturmus kardesim .. Turk komedi filmi dalinda suana kadar yapilmis en guzel film.. goradan sonra.. A.R.O.G baksa lafim yok izledim onayliyorum 11 kişi gittik vede herbirimizin gorusude ayni .. gulmekten çeneme agrilar girdi.. daha ne diyim.. sinema salonunda seyretmenizi tavsiye ederim..

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    10 numara film olmuş =)))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

40 tane recep ivedikin biraraya gelse 40 sene bulamayacağı çok kaliteli espriler var filmde. goradan daha güzel olmuş bence. gayet de komikti. ben aroga gülmedim ivedike güldüm diyenin espri anlayışı bellidir zaten. mutlaka gidin. gidin ulan adamın canını sıkmayın.

roket rampadan çıktı artık, geri dönüş yok:D:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Birkac sahnesi gercekten cok kaliteli olmus.Ama bircok sahnedede millet gulmeye sartlanmis sanki gulunecek birsey yokken kahkaha atiyorlar cozemedim...Mesela ben o magarada futbol maci oncesi tezahurat kismina zerre gulmedim ve bence komikte degil.Ama gol sonrasi fenerbahceli futbolcularin yaptigi dansi yapmalari filmde encok guldugum sahnelerden birisi oldu :) ...Gidilip izlenmesi gereken bir film , kaliteli bir ekiple calisilmis , efektler falan harbiden siritmayan guzel efektler.Ama reklami yapildigi kadarda beklentileri karsilamadi bence.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 18813 Toplam Mesaj: 119