folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aşırı Terleme Sorunu

Aşırı Terleme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:
    -----------------------------

tbtgezgini bunu yazdı:

bnmde kuzende vardı hocam pekı ellerın sogukmu bu esnada terlerken ?

hayır hocam sürekli..

yaz, kış sürekli sıcak vucud :D kışın yorganla değil ince şilteyle yatıyorum.

ha ara ara buz gibi terlediğimde oluyor.

hocam dediğim gibi iki çeşidi var o terlemenin sanırım kuzenın soguk terlıyordu birkaçtane farklı doktora gitti çaresini bulamamışlardı oda doğal yollardan arıyordu (aktar) çaresini ama hala ne durumda bilmiyorum sorup pm atarım sana.

ayak için aklımda kalan ada çayını kaynatıp içinde bekletmek vardı bu arada ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum :)

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

bende daha çok sevişirken oluyor sırılsıklam moluyorum napcağımı bilmiyorum :/

buzdolabında seviş mekan değiştirmiş olursun hem :)))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Hocam Allah göstermesin troit göstergesi olabilir bi doktora görünmelisin bence

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

kan degerlerini olctur bir.

kan'in normal bir insana gore fazla ise (ki bende var) duzenli olarak kan vermen gerekir.

kan fazlasi olan insanlarda cok gorulur bu bizde babadan gelen bir durum amcam babam dedem ben kardesim kan fazlaligi durumundan muzdaribiz.

yazin klima karsisinda bile sapir sapir terlemek hic hos degil :(

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tbtgezgini bunu yazdı:

Amd-x bunu yazdı:

tbtgezgini bunu yazdı:

bnmde kuzende vardı hocam pekı ellerın sogukmu bu esnada terlerken ?

hayır hocam sürekli..

yaz, kış sürekli sıcak vucud :D kışın yorganla değil ince şilteyle yatıyorum.

ha ara ara buz gibi terlediğimde oluyor.

hocam dediğim gibi iki çeşidi var o terlemenin sanırım kuzenın soguk terlıyordu birkaçtane farklı doktora gitti çaresini bulamamışlardı oda doğal yollardan arıyordu (aktar) çaresini ama hala ne durumda bilmiyorum sorup pm atarım sana.

ayak için aklımda kalan ada çayını kaynatıp içinde bekletmek vardı bu arada ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum :)

iyi olur hocam bilgilendirirsen sevinirim :)

Reistyle yok hocam, trafik kazası geçirdiğimde dahiliye doktorunada çıktım pek birşey söyleyemedi normal karşıladı. tabi ne kadar baktı bilemem testlere.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

kan'in normal bir insana gore fazla ise (ki bende var) duzenli olarak kan vermen gerekir.

kan fazlasi olan insanlarda cok gorulur bu bizde babadan gelen bir durum amcam babam dedem ben kardesim kan fazlaligi durumundan muzdaribiz.

valla hafız, en son bu crimeangel'ın açtığı kan mevzusundan önce gidip verdim. / bu tavsiyeyi bana bi kaç doktor önerdi.. haklı olabilirsin

bu güne kadar tuaf bir durumlada karşılaşmadım ya da uyarılmadım. ilk tatilimde adam gibi bi baktırayım kendime.

hala şırk amk ya selpak vs hiç birşey dayanmıyor...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

valla hafız, en son bu crimeangel'ın açtığı kan mevzusundan önce gidip verdim. / bu tavsiyeyi bana bi kaç doktor önerdi.. haklı olabilirsin

bu güne kadar tuaf bir durumlada karşılaşmadım ya da uyarılmadım. ilk tatilimde adam gibi bi baktırayım kendime.

hala şırk amk ya selpak vs hiç birşey dayanmıyor...

ben kan verdigim ilk ay cok rahatliyorum. neredeyse ter denen sey kalmiyor ama 2inci aydan itibaren vucut yeniledigi icin gene basliyor. oyle zirt birt kan veremicen icin hemende almiyorlar :(

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

ben kan verdigim ilk ay cok rahatliyorum. neredeyse ter denen sey kalmiyor ama 2inci aydan itibaren vucut yeniledigi icin gene basliyor. oyle zirt birt kan veremicen icin hemende almiyorlar :(

bende değişen hiç birşey yok hep aynı.

ya bu elemanın anlattığı cerrahi müdahaleleri yaptıracağım, ya da böyle kalacak başka yolu yok.

ama önce iyi bi araştırmam gerek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Terleme bölgesel (el,ayak,koltuk altı vs.) ya da tamamense farklılık oluyor sanırım. Sana önerim ilk olarak dahiliye doktoruna gitmen genel de 4 tüp felan kan veriyorsun hormondu tiroit şekerdi bakıyor genel de bi problem çıkmıyor sonrasında ekstrem bir durum olmazsa cildiyeye yönlenirsin bir kaç işe yaramaz krem alır sonuca  ulaşmadan geri dönersin. Bunun dışında çeşitli kozmetik rollon, sprey, botoks uygulamaları var. Son olarak da ameliyat olayı var bir çok hastane yapıyor sanırım, ama geri dönüşümlü tecrübeli ünlü olan 2 doktor var pişman olanı var mutlu olanı var... iyi düşünmek lazım..

boş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

buyüzden hep siyah ve beyaz giyebiliyorum. benim el ve ayaklarımda bişey yok ama kafa derimden ayak bileklerime kadar aynı durumdayım. millet eve gelince gömlek pantolon çıkartır, ben ne varsa çıkartıyom yenilerini giyiyom. bazen günde bikaç sefer değiştiriyorum. kurbaa misali hep yaş hep yaş..

dikkat ettim; sıvı tüketmeyince terleme azalıyor.  siz de deneyin bi isterseniz.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
Toplam Hit: 9465 Toplam Mesaj: 92