folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerliğini Yapmış Olanlar Bakabilirmi

Askerliğini Yapmış Olanlar Bakabilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Dostum botunu keskinlikle bir numara hatta iki numara buyuk al ben 41 numara giyerken gittim 41 aldim ayaklarim icine girmedi dondum degistirdim. Genel mantik soyle dostum herkes kucuk aliyor ayagina sen iki numero buyuk al cok rahat baskasi ile degistirirsin . herkes kucuk alip buyuk numara aricak gorursun . kamuflaj ise sikinti olmaz bot cok onemli. Buyuk olsada bir suru mal kucuk aldigi icin bir numara kucukle degistirirsin. Zaten orda sana bot verende er olcak kucuk gelirse de ki ayagimda kemik var raporum var siki giyemiyorum degistir. 

Ben kamuflaj almaya  gittigimde oradaki elemanlar iddiaya giristiler. Biri dedi su numara olur xigeri dedi yok olmaz denettiler bana kucuk geldi bende degistirdim normal aldim

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

Bazıları herkesi kendisi gibi yüreksiz ve korkak sanmasın. Senin gibisi varsa senin tersinde vardır. Dünden beri ters konuşmayım diyorum ama gelen mesajlara bakın ulan bir gün psikolojik olarak sindirmek amacıyla pkklılar hakkında bile böyle bir laf söylenmemiş ama gelmişler askerden soğutmak için göte parmak daşaklara masaj yapacaklar yazımışınız, tek kelimeyle yazıklar olsun. Gidin bu bazı şeylerden soğutma işlerini pkklılar üzerinde uygulayın yani onlar hakkında söyleyin dağa giden kadınlara tecavüz ediyorlar felan diye

Şuan bana ve diğer türk evlatlarına yaptığınız tamamiyle şerefsizliktir.

sen şöyle gel yanıbaşıma kardeşim :)

Kendini hiç üzmene gerek yok. haklısın salak saçma kelimelerle abusk subuk cümleler kuran dangoz çok burada. Ama inan sen ben gibiler daha çok hayırlı tezkereler kardeşim.

Ne zaman gidiyorsun istanbuldaysan seni geçirmeye gelmek isterim?

bu arada teşekkürler hocam senin gibi insanları burada görmek sevindirici

Ankaradan gidicem tecili bozdurdum sistem hangi celbe atarsa mayısın ortalarında sorucam mayıstamı bizimkisi diye büyük ihtimal ağustos veya kasım olacak

hadi hayırlısı Ağustos gidersen benim tertip olucaksın yani 3 tertip :)

Benim 85/3 dü senin kaç olacak acaba :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

Bazıları herkesi kendisi gibi yüreksiz ve korkak sanmasın. Senin gibisi varsa senin tersinde vardır. Dünden beri ters konuşmayım diyorum ama gelen mesajlara bakın ulan bir gün psikolojik olarak sindirmek amacıyla pkklılar hakkında bile böyle bir laf söylenmemiş ama gelmişler askerden soğutmak için göte parmak daşaklara masaj yapacaklar yazımışınız, tek kelimeyle yazıklar olsun. Gidin bu bazı şeylerden soğutma işlerini pkklılar üzerinde uygulayın yani onlar hakkında söyleyin dağa giden kadınlara tecavüz ediyorlar felan diye

Şuan bana ve diğer türk evlatlarına yaptığınız tamamiyle şerefsizliktir.

sen şöyle gel yanıbaşıma kardeşim :)

Kendini hiç üzmene gerek yok. haklısın salak saçma kelimelerle abusk subuk cümleler kuran dangoz çok burada. Ama inan sen ben gibiler daha çok hayırlı tezkereler kardeşim.

Ne zaman gidiyorsun istanbuldaysan seni geçirmeye gelmek isterim?

bu arada teşekkürler hocam senin gibi insanları burada görmek sevindirici

Ankaradan gidicem tecili bozdurdum sistem hangi celbe atarsa mayısın ortalarında sorucam mayıstamı bizimkisi diye büyük ihtimal ağustos veya kasım olacak

hadi hayırlısı Ağustos gidersen benim tertip olucaksın yani 3 tertip :)

Benim 85/3 dü senin kaç olacak acaba :)

inş hayırlısı olur herşey için teşekkürler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakanyilmazlar
    hakanyilmazlar's avatar
    Erkek

Sevgili kardeşim,

Forumda seni tedirgin etmek için milletin yazdığına bakma. Ne muayenede öyle bahsedilen şeyler var ne de dayak falan. Bizim zamanımızda yoktu bunlar, şimdi çok daha rahat. ilk gittiğinde acemi birliğinde biraz sıkıntı çekeceksin. ortam değişikliği, özgürlüğün kısıtlanması, üzerinde emanet gibi duran kıyafet, saç traşı, senden birkaç yaş büyük kişiye komutanım demek gibi. Hiç merak etme etrafına bakacaksın herkes aynı. Askerlik erkeklerin hayatında çok önemlidir. dönünce hayata bakış açın değişecek. Allah hayırlı teskereler nasip etsin. Sormak istediğin, yardım edebileceğimiz bir şey olursa hiç çekinmeden yaz. 

Toplam Hit: 4521 Toplam Mesaj: 45