folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerliğini Yapmış Yaşamış Görmüş Geçirmiş Elemanlara Sorular

Askerliğini Yapmış Yaşamış Görmüş Geçirmiş Elemanlara Sorular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    hocam 4 sene üniversite mezunları kesin kısa dönemmi yapıyor ayrıca sınava mı giriyor?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

hoca  kesın kısa  donem dıye  bısey  yok  ama  yanlıs  hatırlamıyorsam  ıstege  baglı  ama  bole   doktor  avukat  gıbılerı    uzun  donem  yaptırıyolar  kacarı  yok yanı

eger  kısa  donemde  olursan  paşalar  gıbı    yaparsın  askerlıgını zatı  dırek  cavus  oluyosun  kımsenın senle  ısı  olmuyor :d

edit:hoca  ager  aztek  olursan  3  ay komando  egıtımı varkı  bunu  sana  anlatmak bıle  ıstemıyorum 

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hortlatıyorum;

hoca 185 boy 92 kiloyum kamasutra hariç spor yapmıyorum, kaç tane mekik, şınav, barfiks çekiyoruz yaptırdıkları spor zor mu? Şınav çekemeyenler bok mu temizliyor?

çengelli iğneyle yatak yapmayı orada mı öğreniyoruz?

şap ekmeğe mi yoksa yemeğin içine mi atılıyor?

ana öğün kara şimşek mi?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    ben astsubayım beyler sorusu olan özelden yada burdan böyle güzel türkçeyle anlatırsa cevaplarım memnuniyetle

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben astsubayım beyler sorusu olan özelden yada burdan böyle güzel türkçeyle anlatırsa cevaplarım memnuniyetle

hocam her kafadan başka ses çıkıyor.

spor hareketlerini beceremeyenlere ceza veriliyor mu?

hergün mercimek mi yiyoruz?

hep aynı kıyafeti mi giyeceğiz giydiklerimizin yedeği olacak mı?

çengelli iğneyle nasıl yatak yapılır?

orada karşılaşacağımız bilmemiz gereken ne varsa anlat hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam parmak Falan atan yok inanmmayın 84/4 yaptım artık hiç bisi Eskisi gibi degil daha modern ve temiz

www.tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    bende Allahın izniyle aralıkta ya kısa yada uzun dönem olrak yapıcam.normalde ağustos 2009a attılar ama erken sevk dilekçesi gönderdim.son muayne çok acayipte ilk kilotla bırakıp boy kilo ölçünü sonra çeşitli sorular geliyor.zeka geriliği war mı vs.yada herhangi bir hastaılığn.en son renk körlüğü testi olay bitmiştir.benim gittiğim muyaenede bide travesti wardı o kadar erkeğin içinde çok acayipti:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:

fivestar bunu yazdı:

hocam her kafadan başka ses çıkıyor.

spor hareketlerini beceremeyenlere ceza veriliyor mu?

hergün mercimek mi yiyoruz?

hep aynı kıyafeti mi giyeceğiz giydiklerimizin yedeği olacak mı?

çengelli iğneyle nasıl yatak yapılır?

orada karşılaşacağımız bilmemiz gereken ne varsa anlat hocam.

Spor hareketini beceremeyen diye bir şey yok :) becericeksin mazeretin varsa bildirirsin o kadar

mercimek degil özel şirket yapıyor yemekleri en ufak bir kıl toz da rapor tutulup şirket kovuluyor

aynı kıyafeti giyiceksin spor derslerinde eşofman onun harici akşam harici kıyafet

yatak konusunu orda anlatırlar burda kısaca igneyle gerdiriceksin

onun harici her yerin kendine göre ufak tefek prosedürleri var acemilere gelince onların işi biraz zor :) çavuşlar bizden korktukları için sürekli sizi tedirgin eder bizden aldıgı hırsı size yansıtır ama size çok dikkat eder gözü gibi korur zorunda biraz yırtık olucaksınız kafanı demire koy gel askerligi biter onun :) parmak mevzusu falan yalan kolları uzatırsın sağa sola tamam yanına giderken alman gerekenler listesini veriyorlar ama alırsan iyi olur kantin sırası çekilmez çünkü

çarşı izninde sex yasaktır. içki alkol yasaktır.Tabi kuralları uygulamak size bağlı yarı sivilsiniz sonuçta

Duş olayı uzmanlıkta 15dk :) her gece serbestsiniz ama acemilikte 4dk nız oluyor o biraz zor o konuda kafanız rahat olsun mp3çalar kitap götürebilirsiniz fakat nöbette yasak ayrıyetten de veri taşıdıgı için yakalanırsanız her türlü suçla karşılaşabilirsiniz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

PARA MEVZUSU

Hocam sorum para mevzusu. Kredi kartı kullanma imkânımız var mı? hangi bankalar'ın kartlarını kullanabiliyoruz, kullanmayacağım kartları kapattıracağım.

Altı ay için ortalama ne kadar paraya ihtiyacım olur?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:

PARA MEVZUSU

Hocam sorum para mevzusu. Kredi kartı kullanma imkânımız var mı? hangi bankalar'ın kartlarını kullanabiliyoruz, kullanmayacağım kartları kapattıracağım.

Altı ay için ortalama ne kadar paraya ihtiyacım olur?

ingbank kullanırsan rahat olur özellikle para çekme konusunda falan ama ziraat bankası falanda gene aynı şekilde bol bulunur ya gidiceginiz yere bağlı 6ay içindeki para ihtiyacını bilemem ama asker yemeklerine alışırsan vede çok yemek yemezsen sigara içtigini farz edersek günde5 lira kurtarır ama yemek şu bu tesislerden özel olarak cebimden karşılarım ben yerim diyorsan o zaman dogal olarak artıcak artık onun hesabınıda sen yap ufak bir hamburde 900kuruş çay 10kuruş falan :) herşeyden önce paranı nakit olarak taşımamaya dikkat et ama

Toplam Hit: 10780 Toplam Mesaj: 56