folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Tecil Hakkında Acil Yardım Lazım

Askerlik Tecil Hakkında Acil Yardım Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Beyler kuzenim 94 doğumlu ve askerlik kağıdı gelmiş bu ne muayne olmuş nede tecil ettirmiş.Okulda okumadığı için tecil yaptıramadı.Daha önce de hiç tecil ettirmemiş . Arkadaşının söylediği kadarıyla son tecil tarihi geçen cuma dolmuş.Şimdi tecil ettirmesi için ne yapması gerekir tecil ettirebilirmi acaba ?

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kendisi gidip askerlik şubesine ceza yazdırsın. 250 lira mı ney. onu ödeyip tecil ettirebilir. okul vs yoksa ve ilk teciliyse tecil ettirir.,ama çncelikle vakit çok geçmeden kendisine ceza yazdırsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

250 tl ceza ödemeden başka bir yolu varmıdır ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Boşver tecile ne gerek var ki ?
    Ben 87'liyim. Tecil falan da yok. Aslında gerekte yok :)
    gerçi ünv için gidicem tecil etmeye. 2 yıllık yazdık bi şeyler. Umarım tecil verirler :)
    tecili askerden yırtmak için istiyorsa gerek yok hocam. Istediği gibi gezsin, tozsun. Ben öyleyim yıllardır. Şubenin yolunu bilmiyorum ya :/

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Boşver tecile ne gerek var ki ?
    Ben 87'liyim. Tecil falan da yok. Aslında gerekte yok :)
    gerçi ünv için gidicem tecil etmeye. 2 yıllık yazdık bi şeyler. Umarım tecil verirler :)
    tecili askerden yırtmak için istiyorsa gerek yok hocam. Istediği gibi gezsin, tozsun. Ben öyleyim yıllardır. Şubenin yolunu bilmiyorum ya :/

çevirmede arkadaşı azisler aldı sdkfsldf

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

kendisi gidip askerlik şubesine ceza yazdırsın. 250 lira mı ney. onu ödeyip tecil ettirebilir. okul vs yoksa ve ilk teciliyse tecil ettirir.,ama çncelikle vakit çok geçmeden kendisine ceza yazdırsın.

94'lü adama ne cezası?

@kartalenes Doğruluğu kesin bilgiyi ancak şubeden alır. Gidip konuşsun, sıkıntı çıkartmıyorlar.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

94'lü adama ne cezası?

@kartalenes Doğruluğu kesin bilgiyi ancak şubeden alır. Gidip konuşsun, sıkıntı çıkartmıyorlar.

Çocuğu direk askere almasınlarda :) Bugün gidicez halıcıoğluna sorucaz artık ne çıkarsa kısmetine :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı
    Balyoz99 bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

94'lü adama ne cezası?

Çocuğu direk askere almasınlarda :) Bugün gidicez halıcıoğluna sorucaz artık ne çıkarsa kısmetine :D

Mezuniyet sonrası işe başlarken belgeyi sonra getiririm demiş nasıl olsa aöf var diye ihmal etmiştim, iş yerinden de bişey demediler.  Yolum Sütlüceye düşünce sıra numarası alırken memur kız "asker kaçağısınız siz beyefendi, size numara veremem" dedi. İşlemleri halledip kağıtları imzalatana kadar aha şimdi yakalayıp götürecekler korkusu vardı :) 2018'e kadar tecilliyim :)

Arkadaşın zaten 94'lü, sıkıntı olmaz.

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam çok iyi oldu bu :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Muayne kağıdıdır o hocam ne askerlıgı daha 93/3'ler gidicek 

Liseyi bitirdiyse 2 yıl tecil hakkı var diye biliyorumda en sağlıklısı 

şubeye gitmek

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

askere alma kanunu degisti artık öyle eskisi gibi kolundan tutup kimse kimseyi askere alamaz raad olun =)

[22817//kaanabak]
Toplam Hit: 3016 Toplam Mesaj: 25