Astra Mı Focus Mu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bende bir fikir vereyim  .

2 gün alacağın Opel'in aynısını kirala bol bol gez

Sonra 2 gün alacağın Ford'un aynısını kirala bol bol gez . 

Sonra beğendiğini al . 

En fazla 1000 tl zarar edersin .

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ikiside gm nin malıydı astra yeni satıldı fransızlara.

octavia al yada az daha para kıy 2.el temiz superb al bir daha arkana bakma.

hocam astra da focus da bana güven vermeyen arabalar ki ben vw polo sahibiyim. mercedes a180 e binen arkadaşımın dediği şey senin araba daha çok güven veriyor.

çünki motoru vw kaput vw direksiyon vw.     skodalarda da yine aynı vw kalitesi var.

astra ise altyapısı farklı motoru farklı firmadan sürekli el değiştirmiş.

bitiyorum hocam senin şu yorumlarına. kullanmadan ne kadar da güzel sıkıyorsun ya. 

astra j kasayı baz alıyorum. scirocco artisinin uçtuğu yollardan 1.3 astra dağ keçisi gibi geçiyor. bil istedim. 

vw nedir ya? tek anlamda yakıtı iyi. oda yazılımla. skandallar ortada. 

bu arada opel yıllardır aynı motoru kullanır öyle kaput başka motor başka yerden gelmez. yolda da kolay kolay bırakmaz. polo kullanıp da astraya nasıl sıkıyorsun ya hayret ediyorum. şirket sağolsun merceesin a serisinden s serisine kadar kullandım astra da baya bi kullandım. polo desen altımda var 1.2 teneke. 140dan sonrası eşek ölüsü. 2 kişi yokuş çıkmaz. 

neyse o a180 kullanan arkadaşın hayal dünyasında yaşıyor galiba. polo daha fazla güven veiyorsa. garip :)

BosphorusPasha tarafından 09/May/17 02:28 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Şans işi abi. Hangisini alırsan al ama sana hayırlı uğurlu olur inşallah.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

2013 opel astra hb kullandım hiç bir rahatlık bulamadım bir türlü ısınamadım

şu an 2007 focus hb tdı kullanıyorum çok memnunum iyiki almışım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Bu devirde benzinli arac almak, seninle tanismak isteriz yigidim. 😁😁😁

hesap kitap işi 20 bin 25bin i geçmeyecekse her türlü benzinli daha karlı. 

motoru daha ucuz

bakımı daha ucuz 

dizel yakıtta artık ucuz değil

Abi sen hiç dizel arabaya bindin mi ? :D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Avrupa araç binme işi şahsi fikirlerimce hesaplı değil muhtemel olarak zarar edersin alıp satar kar edersin o ayrı amerikan otomobilleri keşke ülkemiz şartlarına uysa tank gibi araçlar bozulacak gibi değil avrupa avrupa derken alman ve isveç li üreticileri dikkate almak gerek öbürleri avrupanın fasoncuları isveçli bulduğunu al gel kalite sabit alman a gelelim wolksvagen hariç diğer alman ne bulursan kalite bellidir.wolksvagen altında 15 e yakın marka bulunmaktadır fasoncu sözcüğünü kullanırım.globalde lider Toyota ve General Motors ile rekabetten dolayı kaliteyi bozdular Meksika ya en kaknem arabayı üreten wosvos yanındaki Abd ye aynı kalitede üretemiyor Brezilya da öyle Çin de öyle hindistan da hatta türkiye bile gidin bulgaristan yunanistan jetta lar ne kadar farklı gelelim konuya.opel yol tutuşta konforda tartışmasız ezer ama ne hikmetse sorunludur opel sonunda amerikalılar ingiliz pazarındanda avrupa pazarındanda vazgeçip emektar alman ruhlu asil opeli fasoncu fransızlara sattılar.ford eşek gibidir derdi kederi şansa bağlıdır yol tutuş hızlanma almanlara kafa tutar.uzun vadede başım ağrımasın diyorsan Japon otomobillerini tercih etmelisin derim daha dertsiz daha çok yol yapan motorlara sahipler şu anda.dizel demişken şu an dizel ve benzinli araçlarım var kullanıyorum evet dizel ağır bakımları masraflı ama benzin gibi pompa aşığı değil benzin depoyu fullettiriyorum ne zaman bitti anlamıyosun dizeli kullanıyorum 100 liralık mazot burdur,afyon ,denizli,dolaşıyosun birde antalya yı dolaşıyorsun dizel gerçekten çok kilometre yaptırıyor.kesinlikle hesabın neyi emrediyorsa onu tercih edersin iyi günler.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

focus derim ama bana kalsa toyotaya bakarım

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

zor seçim . 

astra biraz daha sport kaçıyor. tercih edilirken düşünülür

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hangisi hoşuna gidiyorsa onu al ama illa kararsızım diyorsan git brodway al :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Bu devirde benzinli arac almak, seninle tanismak isteriz yigidim. 😁😁😁

hesap kitap işi 20 bin 25bin i geçmeyecekse her türlü benzinli daha karlı. 

motoru daha ucuz

bakımı daha ucuz 

dizel yakıtta artık ucuz değil

Abi araba alıp kapıda yatıran adamları anlamam.

Param varsa gençken gezicem tabi amk.

6 yıldır aracım bende yılda 20 bin km'den 120 bine geldik çattık birlikte.

Arkadaş geçen sene i20 aldı otomatik benzinli.

Ben buna nasıl benzin yetiştiricem deyip otobüslerde geziyor şimdi.  :-))))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 5657 Toplam Mesaj: 47
araç tavsiye