folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Eğer sadece babasının kim olduğu göz önünde bulundurarak bu para veriliyorsa burada açık bir haksızlık söz konusu.

Eğer bu mantıkla gideceksek padişahlığı geri getirsinler daha iyi o da babadan ogula geciyor zaten.

5000 ytl emekli maaşı için biraz fazla geldi bana istiklal gazilerimiz 80 milyon alırken

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Eğer sadece babasının kim olduğu göz önünde bulundurarak bu para veriliyorsa burada açık bir haksızlık söz konusu.

Eğer bu mantıkla gideceksek padişahlığı geri getirsinler daha iyi o da babadan ogula geciyor zaten.

5000 ytl emekli maaşı için biraz fazla geldi bana istiklal gazilerimiz 80 milyon alırken

Sonuna kadar katıldıgımı soyluyorum.O kadın ataturk karekterın de bırı olsaydı : O maaşı gazılere sehıtlere kımsesız cocuklara bagıslardı,degılmıs bu olay halen devam edıyo ve kadın CHP baskanını basbakana sıkayet edıyo.Ne ala memleket.Bıde trılyon meselesıne degıneyım,O trılyonları kımın goturdugunu acıklayın da bız de pesıne kosalım,hem o trılyonlar sızın de cebınızden cıkıyo ama sesınız hıc cıkmıyo,hadı bırlık olup kurtaralım tuyu bıtmemıs yetımın hakkını,hadı bulabıldıgınız kaynakları dokun ortaya bende arastırmaya baslıyorum bakalım ne olacak.Kım ne kadar duyarlı bu konuda gorelım...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

denildiği gibi Atatürkün bu konuda bir vasiyeti varsa kimseye söz söylemek düşmez farzetin Atatürkün emekli maaşını alıyor hanginiz 5 milyara çok diyebilir hadi çok desenize şimdide gazilerin 80 milyon alması devletin ayıbıdır ama Atatürkün böle bir vasiyeti olupta devletin yapmama gibi bir lüksü yoktur 

You think the game is over ? It has just begun ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu bir vasiyetse Atatürk kendi hesabındaki parayı ancak vasiyet edebilir

devletin tüm parası Atatürke mi ait ? hayır.

neyse holyone ın yazdığına bakın siz ben daha fazla bişey demiyorum

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu adamın açtığı konuların hepsi dayanaksız ve gerçek kaynak göstermekten aciz ve gariptir ki nereye saldırırımda geyik yaparım diyemi düşünüyo nedir 60-70 yaşındaki kadının ne gece hayatı olur biraz kafayı çalıştır. O kadar para verildiğini kanıtla bide geceleri birlikte mi alem yaptınız olm senin kadar sallamasyoncu görmedim......

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

devletin parası Ataturk un diyenmi var 5milyar için ortalıgı ateşe verdiniz amk eger okdar hesabını tutuyorsanız paranın gidin sizin cebinizden cıkan paraları devletten hortumlayıp trilyoner olan serefsizlerin hesabını sorun 5milyar pesinde kosmayın uçup giden trilyonların peşinde kosun

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

Kreston bunu yazdı:

devletin parası Ataturk un diyenmi var 5milyar için ortalıgı ateşe verdiniz amk eger okdar hesabını tutuyorsanız paranın gidin sizin cebinizden cıkan paraları devletten hortumlayıp trilyoner olan serefsizlerin hesabını sorun 5milyar pesinde kosmayın uçup giden trilyonların peşinde kosun

hacı madem 5 milyarın hesabını yapmıcaz bana bi 5 milyar versene bea

yada sööle devlet baban versin....

neymiş trilyon hortumlanıyomuş

neymiş 5 milyar çokmuymuş

çok tabi a.q

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

aZaPp bunu yazdı:

Bizim babamız ataturk olmadı ama ataturku ataturk yapan bu ulkenın evlatları sehitlerıdır.Benım atam sehıt olmasaydı Ataturk olmazı(yanlıs anlamayın ataturku kotulemıyorum ama elestırme hakkına sahıpım hepımız sahıpız)bu ulke olmazdı,tabı bızlerde olmazdık.Sımdı soruyorum sıze yurdumuzun kurtulmasın da en buyuk rolu oynayan Gazi Mustafa Kemal ATATURK neden kızının menfaatlerını dusunerek bole bır vasıyet bıraktı(evet bunu hakedıyor 5.000 degıl 5.000.000 ytl versek az ama ataturkun yolundan gıtmek sartı ılen).Yok ne ataturku ben barlarda dıskolarda  fınk atacam dıyosa ona 5 kurus bıle fazla,haram...

Sızce sımdı bu ulkenın piçi muamelesını gormuyormuyuz,onlar yıyo bız bakmıyomuyuz,yada yalanmaktan zevk alıyosanız agzınızın suyunu doya doya yutkunun,cunku hıcbırınız ataturkun manevı kızı olamayacaksınız.Olamayacagız....

hoca senin sehidin olmasa Ataturk olmazdı diosun ama Ataturk olmasa senin şehidin bok yoluna ölücekti onu hic dusunuyomusun??. Bazı seyleri yargılarken cevrenize bakın tayyip 7milyar maaş alıyor hakediyormu?? HYR Atamızın kızı 5milyar almıs cok mu goruyorsunuz millet devleti hortumluyor trilyonlar goturuyor Atamızın kızına 5milyar cokmu ??bugun devletin butun kademesinde yolsuzluk var hepsi trilyonlarla oynuyor atamızın kızına 5milyar cokmu?? siz 5milyarın pesinden kosucanıza sizin cebinizden cıkan paralarla trilyoner olan a.k evlatlarının pesinden kosun onları halledin sonra 5milyarın derdine düşün.70milyon insanı 5milyar mı kurtarıcak HYR ama 70milyon insanı o trilyonlar kurtarıcak

1.kardeşim şimdi konunun akp yle tayyiple bilmem neyle ne alakası var

2.sen o bahsettiğin adamların yolsuzluklarına, hortumlarına vs. kaç tane mahkeme sonucun kaç tene delilin var da atıp tutuyosun

3.5 milyar çok mu diye yazıp durmuşun. TABİKİ ÇOK. O KADININ BU VATANA MİLLETE NE YARARI OLMUŞ DA BU PARAYI ALIYOR???

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    dkn knka 5 milyar senn için para diil yha bana versene aq biras paraya sıkışıımda..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamilkamo
    kamilkamo's avatar
    Erkek
    bence sırf atamızıın kızı diye o kadar parayı vermek yanlış çünkü veliden deli deliden de veli olurmuş e bu kız atamızın gösterdiği hangi yolda çalışmış da bu kadar parayı yiyor 

kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz
Toplam Hit: 7783 Toplam Mesaj: 55