folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

Atatürkün Manevi Koızı 5.000 Ytl Alıor :S Yuhhhhh

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bizde böle dioruz işte ..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    siz olsanız o parayı öyle bir alırsınızki başkası oldumu tabi koyuyo :D bi tane adam yoktur ben bunu haketmiyorum almam diyecek

You think the game is over ? It has just begun ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek

Alej bunu yazdı:

Lam ben şimdi bu kızla evlensem banada manevi damat diye 5000 ytl verirler mi?

yuuhh

anca babayı alırısın ne yapacan a.q. karı bı gozu topraga bakıyor

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_COMMANDO
    the_COMMANDO's avatar
    Erkek

c.h.p

t.iş bank.  talımat verdi ya

isteyen chp ye dilekçe versin  kabul etmıyooooz diye bakalım ne diyecekler

Dalımızı Kıranın Ormanına DÖK BENZİNİ YAK HEPSİNİ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhacker
    blackhacker's avatar
    Erkek

beyler diyosunuz ki 5bin ne ki!

1-bu para bu milletten çıkıyosa

2-bu milletin fertleri sokakta aç geziyosa

3-bu kadın/kız(?) bu parayla diskolarda geziyorsa

bu para ona haramdır!

adaletsizliktir!haksızlıktır!

bu para türkiyede 1 insanı kurtarabilecekse hakkı değildir!ben onun zevkinin parasını ödemek zorundamıyım!herkes gibi çalışıp kazansın bana ne!

5bin ne ki diyorsunuz!sadece 1 kişiye veriliyor ne olcak ki diyorsunuz!bu da tamamen umursamamazlıktır bu yüzden bu günlere geldik sürünüyoruz işte!avrupanın kölesi  olduk!bize ekmek veriyolar bizde seviniyoruz?oynuyolar bizimle!

kaldı ki ATATÜRK bunu istemişmi ki!

İNSANLAR EĞLENİRKEN ÖLÜMÜ DÜŞÜNMEZLER AMA ÖLÜM ONLARI ASLA UNUTMAZ!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

ya birader amma güldürüyon adamı demek diskolarda geziyo ha azcık araştır ya (27 Kasım 1932-) kadın bu yaşta diskoyu bırak helaya zor gidiyodur atıp tutmak kolay tabi

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%9Clk%C3%BC_Adatepe

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

hala konuşanlara ATATÜRK'ün vasiyeti buyrun

Atatürk’ün vasiyeti

Malik olduğum bütün nutuk ve hisse senetleriyle Çankaya’daki menkul ve gayrimenkul emvalimi Cumhuriyet Halk Partisi’ne atideki şartlara, terk ve vasiyet ediyorum:

1. Nukut ve hisse senetleri, şimdiki gibi, İş Bankası tarafından nemalandırılacaktır.

2. Her seneki gibi nemadan, nispetleri şerefi mahfuz kaldıkça, yaşadıkları müddetçe, Makbule’ye ayda bin, Afet’e 800, Sabiha Gökçen’e 600, Ülkü’ye 200 lira ve Rukiye ile Nebile’ye şimdiki yüzer lira verilecektir.

3. Sabiha Gökçen’e bir ev de alınabilecek, ayrıca para verilecektir.

4. Makbule’nin yaşadığı müddetçe Çankaya’da oturduğu ev de emrinde kalacaktır.

5. İsmet İnönü’nün çocuklarına yüksek tahsillerini ikmal için muhtaç olacakları yardım yapılacaktır.

6. Her sene nemadan mütebaki miktar yarı yarıya, Türk Tarih ve Dil kurumlarına tahsis edilecektir.

K.Atatürk

Fatih Atik, Ankara

yazının orjinali :

http://www.zaman.com.tr/?hn=252196&bl=politika&trh=20060201

sayfanın altına bakın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    blackhacker bunu yazdı:

beyler diyosunuz ki 5bin ne ki!

1-bu para bu milletten çıkıyosa

2-bu milletin fertleri sokakta aç geziyosa

3-bu kadın/kız(?) bu parayla diskolarda geziyorsa

bu para ona haramdır!

adaletsizliktir!haksızlıktır!

bu para türkiyede 1 insanı kurtarabilecekse hakkı değildir!ben onun zevkinin parasını ödemek zorundamıyım!herkes gibi çalışıp kazansın bana ne!

5bin ne ki diyorsunuz!sadece 1 kişiye veriliyor ne olcak ki diyorsunuz!bu da tamamen umursamamazlıktır bu yüzden bu günlere geldik sürünüyoruz işte!avrupanın kölesi  olduk!bize ekmek veriyolar bizde seviniyoruz?oynuyolar bizimle!

kaldı ki ATATÜRK bunu istemişmi ki!

1-) bu para bu millet den cıkıyor ama devletten calınan o trilyonlarda bu millet den cıkıyor 5milyar bu devletin kasasında kalsa devlet kurtulmaz ama o trilyonlar devletin kasasında kalsa devlet kurtulur

2-)bu milletin fertleri sokakta ac gezerken o açların verdigi vergilerle ipnenin soyları trilyoner oluyo git onlardan iste paralarını 5milyarın peşinden koşucagına trilyonların peşinden koş

3-)bu kadın 65 yasında evinden cıkmaya hali yok ne diskosu bi bok bilmeden sallamayın

bu para ona haram veya deil ama bu Trilyonlar senin benim param onları çalanlara o paralar haramdır

bu para turkiyede 1insanı kurtarır eet ama o trilyonlar binlerce insanı kurtarır

siz boyle 5milyarların peşinden koşmaya devam edin trilyonlar hortumlansın aman ha sakın onların pesinden kosmayın sonra devlet kurtulur fln neme lazım deilmi ne gzl fakir fukara yasıyoruz!!!!!!

kaldıki Ataturk de bir insandır ve her insan gibi vasiyet etme hakkı vardır

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    yaw kardeşim disko disko sdiye tutturmuşunuz. gitmese bile vermeleri gerekmiyo. o kadın şimdiye kadar bu vatana yararlı ne yapmış ki?

iyi o zaman ben doğduğumdan beri hiç diskoya gitmedim, Atatürk ü çok seviyorum, chp liyim. bana 1 milyar versinler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

gulyabani bunu yazdı:

yaw kardeşim disko disko sdiye tutturmuşunuz. gitmese bile vermeleri gerekmiyo. o kadın şimdiye kadar bu vatana yararlı ne yapmış ki? iyi o zaman ben doğduğumdan beri hiç diskoya gitmedim, Atatürk ü çok seviyorum, chp liyim. bana 1 milyar versinler.

yoq tam olarak sanada katılmıom yane sncta Ata'mızn kızı ama baq burda ne dio

2. Her seneki gibi nemadan, nispetleri şerefi mahfuz kaldıkça, yaşadıkları müddetçe, Makbule’ye ayda bin, Afet’e 800, Sabiha Gökçen’e 600, Ülkü’ye 200 lira ve Rukiye ile Nebile’ye şimdiki yüzer lira verilecektir.

arkadasların dediiine göre durm böle diil... dkn hay senn aq:D bi tutturmusn trilyonlar die damlaya damlya göl olr a.q  herşeyden kıscanki bişiler biriksin..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
Toplam Hit: 7791 Toplam Mesaj: 55