folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Atlas, The Next Generation [Boston Dynamics]

Atlas, The Next Generation [Boston Dynamics]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    SamSara bunu yazdı
    benim anlamadığım : karlı zeminde ileri doğru yürürken, yana doğru sendeledigindeki eklem hareketini nasıl sağlıyorlar?

doğru yolda yürürken benzeri bir durumda ben zor dengede kalıyorum :-D╭∩╮

kimse yok mu yav ^^//

mekanik, hidrolik vs nasıl nasıl nasıl?

yok mu kahveyi projeye çevirecek mühendis ^^

Senin eklemler her yöne dönüyor mu hocam?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Gelecekte akıllı bir robot internete girip şu videoları izleyip katlıam yapacak. Sonra vay efendim skynet neden gaddar :D 

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @skynetX ben o eklemdeki daracık alanda gerçekleşen dinamiği, mekaniği, hidroligi yada ağırlığın altındaki metal çeşidini merak ettim, organik yapıdan öte. ^^/

RitmFarbRacourci tarafından 25/Şub/16 12:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

nerden cikariyorsun devlet destekli olmadigini.. Boston Dynamics google un alt sirketi ve DARPA tarafindan desteklenir.

Eskiden değildi demek ki artık devlet destekli olmuş. Ama spaceX halen özel şirket olarak devam etmekde.  Böyle agresif bir şekilde karşılık vermen de garibime gitti.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

nerden cikariyorsun devlet destekli olmadigini.. Boston Dynamics google un alt sirketi ve DARPA tarafindan desteklenir.

Eskiden değildi demek ki artık devlet destekli olmuş. Ama spaceX halen özel şirket olarak devam etmekde.  Böyle agresif bir şekilde karşılık vermen de garibime gitti.

boston dynamics ozel sirket ama devlet icin uretiyor sadece. uslubum icin kusura bakma, sert oldugunu dusunmedim, anlatimim pek iyi degil :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

gif mi o

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

Lan bu ne amk :D :D

Dayak Yiyen Atlas Robotun Dramı

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/295010/dayak-yiyen-atlas-robotun-drami

Ulan allah izin verirde şirketi açarsam 3 5 seneye şerefsizim şu videoyu yapan elemanları bulup tek tek yetiştirip işe alıcam :D

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 4555 Toplam Mesaj: 38
dynamics next boston atlas generation