folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atlattığım Kaza

Atlattığım Kaza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Kurban bayramında birisinin başına keçi düşmüştü...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

15 günden az iş göremezlik raporu, sürekli sakatlık durumun ya da psikolojik olarak etkilendiğini gösteren rapor olmazsa bi cacık olmaz hacı. boşuna ben gibi dava açıp mahkeme adliye karakol kumpasına gelme.

araç çarptı bana da eleman alkollüydü büyük ihtimal de. vurdu kaçtı. direkt şikayetçi oldum. adliyedeki hemen rapora baktı 5 gün. git dedi bunu 15 gün yaptır yoksa bi cacık çıkmaz. geri gittim hastaneye pratisyen 5 gün vermişti acilden daha fazla rapor veremem diye. poliklinikten alıırsın rapor dedi. polikliniğe gittim o an kaç gün aldıysan o kadar alabilirsin fazlasını sonradan alamazsın dediler. bu arada da ayak alçıda dolanıyom mk.

lanet ettim gitti. Allah kimseyi karakol-polis-mahkeme ile uğraştırmasın.

şikayet edersin ama bişey çıkacağını zannetmem.

yanlız valla iyi atlatmışsın git bi hayır falan yap hocam. ölümden dönmüşsün resmen.

katılıyorum.

bende bıçaklanma olayında 15 günlük rapor almadığım için 3 yıllık mahkeme boş geçti.

boşuna gidip geldim bu kadar. okadar boşuna para harcadım sağa sola.

hakim dioyr 7 gün rapor almışsın bak birşeyin yok. karşımda duruyorsun diyor.

ya kalan izler ? ya piskolojim ? dökülen kan ? mağduriyetim ?

bişi olmaz ortada gördüğüm bir zarar yok.

hakimini, raporunu, selam alıp verdiğini, adliye sayarını, giydiğin cübbeyi, katibini, klavyeni, 7 ceddini zikeyim hakim.

o adalet sağlıyorum diye oturduğun koltuğun da mına kyyim. bu adalet sistemini kuranın ölmüşlerini koşar adım zikeyim.

mağdur olan bukadar garibanın hakkını yiyen bu sistemi devam ettirenin ,bütün nefes alan akrabalarının mk.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

15 günden az iş göremezlik raporu, sürekli sakatlık durumun ya da psikolojik olarak etkilendiğini gösteren rapor olmazsa bi cacık olmaz hacı. boşuna ben gibi dava açıp mahkeme adliye karakol kumpasına gelme.

araç çarptı bana da eleman alkollüydü büyük ihtimal de. vurdu kaçtı. direkt şikayetçi oldum. adliyedeki hemen rapora baktı 5 gün. git dedi bunu 15 gün yaptır yoksa bi cacık çıkmaz. geri gittim hastaneye pratisyen 5 gün vermişti acilden daha fazla rapor veremem diye. poliklinikten alıırsın rapor dedi. polikliniğe gittim o an kaç gün aldıysan o kadar alabilirsin fazlasını sonradan alamazsın dediler. bu arada da ayak alçıda dolanıyom mk.

lanet ettim gitti. Allah kimseyi karakol-polis-mahkeme ile uğraştırmasın.

şikayet edersin ama bişey çıkacağını zannetmem.

yanlız valla iyi atlatmışsın git bi hayır falan yap hocam. ölümden dönmüşsün resmen.

katılıyorum.

bende bıçaklanma olayında 15 günlük rapor almadığım için 3 yıllık mahkeme boş geçti.

boşuna gidip geldim bu kadar. okadar boşuna para harcadım sağa sola.

hakim dioyr 7 gün rapor almışsın bak birşeyin yok. karşımda duruyorsun diyor.

ya kalan izler ? ya piskolojim ? dökülen kan ? mağduriyetim ?

bişi olmaz ortada gördüğüm bir zarar yok.

hakimini, raporunu, selam alıp verdiğini, adliye sayarını, giydiğin cübbeyi, katibini, klavyeni, 7 ceddini zikeyim hakim.

o adalet sağlıyorum diye oturduğun koltuğun da mına kyyim. bu adalet sistemini kuranın ölmüşlerini koşar adım zikeyim.

mağdur olan bukadar garibanın hakkını yiyen bu sistemi devam ettirenin ,bütün nefes alan akrabalarının mk.

hocam hem akp yi savunuyorsun hem de düzene laf ediyorsun senin mantığını çözemedim. 

konu sahibine geçmiş olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Geçmiş olsun hocam. @AllahınOglu nun dediği gibi yaparsan bir sonuç alınır gibi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı

hocam hem akp yi savunuyorsun hem de düzene laf ediyorsun senin mantığını çözemedim. 

ya hocam bi düşün peşimden lan :D

attığım her mesajı alıntı yapıp "ama akpyi savunuyon" demeyin mk  ya :))) valla komik oluyor.

155 kere yazdım foruma. sen yenisin görmmeişsindir tekrar yazayım hacım.

"akpyi gözü kapalı savunan hüloğ değilim, doğru yaptığına doğru derim o kadar" - yiğidi öldür hakkını yeme mantığı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Birinden kaçıyorduk iki ağaç arasına çekilmiş teli göremedik, gece karanlığında boyundan vurunca şeytan çarpmış gibi oluyor lan. Gömlek falan paramparça. Kalkıp ne oluyorLan diyosun tel halen gözükmüyor. :) Başıma geldi hiç unutmam.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı

ya hocam bi düşün peşimden lan :D

attığım her mesajı alıntı yapıp "ama akpyi savunuyon" demeyin mk  ya :))) valla komik oluyor.

155 kere yazdım foruma. sen yenisin görmmeişsindir tekrar yazayım hacım.

"akpyi gözü kapalı savunan hüloğ değilim, doğru yaptığına doğru derim o kadar" - yiğidi öldür hakkını yeme mantığı.

zalimadam'ın ikinci üyeliği misin niye alındın hocam üstüne :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    uLtRaLoVeR bunu yazdı

Hocam hangi mahalle sokak ?

Binkonut hocam. 

Cumhuriyet Lisesi'nin yan sokağı. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

baba bende konyadayım , öncelikle geçmiş olsun kötü olmuş. 
    bunun yanı sıra bu sıralar motorla gezerken daha dikkatli ol , seçim ayağına her yeri eşip duruyorlar konya karışık bu sıralar.. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

cok gecmis olsun cidden dikkat et kendine git amk cocuklarinida sikayet et motorcunun ailesi yok sanki amk.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 4750 Toplam Mesaj: 40