folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atlattığım Kaza

Atlattığım Kaza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı

zalimadam'ın ikinci üyeliği misin niye alındın hocam üstüne :)

senin beni çözmen için bir sebep yok müdür.

profilindeki gereksizliğini yansıtan şeyleri gördükten sonra akp ile ilgili anlatacaklarımın pek birşey ifade etmeyeceğini düşünüyorum.

biri benim multim olabilmesi için ona kefil olmam lzım değilmi ? yada o bana kefil olması lazım?

benim söylediğim herşey doğrudur.

ben neyi savunursam o şeyde şüphe olmamalıdır.

ben kopyalanamam. ben benim.

ben rene ve şeyhi rüyamda görmüş bir muridim. bu yüzden ben farklıyım.

benim ip adresim takip ediliyor bu yüzden multi açamam. ben tahribata bu ihaneti yapamam.

adaletim sağlanmıyorsa bu benim mallığımdandır. hakkımı savunamadığım ve adalete atarlandığım için ben suçluda olabilirim.

heran herşey olabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hocam gecmis olsun. harbiden cok ciddi bir kaza atlatmissin. genelde bir suru yol var sikayet etmek icin ama muz cumhuriyeti oldugundan ben herhangi bir oneri vermeyecegim. git bi kurban kes bari

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Edit : yalnış posta yazmışım

ersn tarafından 17/May/15 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

hocam çok ilginç olmuş ya çok geçmiş olsun valla şikayet et rapor falan al sana net akıl veremiyorm ama takipteyim dikkat et kendine 

Zugzwang
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı

Hocam hangi mahalle sokak ?

Binkonut hocam. 

Cumhuriyet Lisesi'nin yan sokağı. 

Büyük geçmiş olsun. Allah korumuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

hoca geçmiş olsun bizim konya bu noktalarda biraz sorumsuz memleket bence tahir amcayı ve fen işlerini dava et

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

yola gerilen kabloya takılan motosikletin sürücüsü öldü diye bir haber var katil zanlısıda çocuklar

kablo boğazını fln kesmiş

senin ölmemen mucize zaten

paranı sömürmeyecek davayı uzatmayacak hakimleri ayarlayabilecek taşaklı bir avukat bul hakkını ara hocam

emsali var işte

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı

profilindeki gereksizliğini yansıtan şeyleri gördükten sonra akp ile ilgili anlatacaklarımın pek birşey ifade etmeyeceğini düşünüyorum.

biri benim multim olabilmesi için ona kefil olmam lzım değilmi ? yada o bana kefil olması lazım?

benim ip adresim takip ediliyor bu yüzden multi açamam. ben tahribata bu ihaneti yapamam.

adaletim sağlanmıyorsa bu benim mallığımdandır. hakkımı savunamadığım ve adalete atarlandığım için ben suçluda olabilirim.

heran herşey olabilir.

bana dedin sandım çok diyen oluyor da :D

zalimadamla organik ya da inorganik tek bağım cinsiyet ve tbtye üye olmamızdır diyebilirim.

yorumlarını tarzını severim ama henüz yüzyüze bile tanışamadık :D

inş olur o da bir gün :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı

baba bende konyadayım , öncelikle geçmiş olsun kötü olmuş. 
    bunun yanı sıra bu sıralar motorla gezerken daha dikkatli ol , seçim ayağına her yeri eşip duruyorlar konya karışık bu sıralar.. 

En güzeli benimki gibi mustafa bak evden çıkmıyorum hiç hemen üstgeçitten geçiyorum okula ders bittiği gibi eve :) Tavsiyem konyadan taşının :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı

heran herşey olabilir.

Sana laf atan mı oldu lale benim boşluğumdan sana ne? Benim gereksizliğim şu forumda en fazla soru sormam. Bir tek gereksiz konum var o da milliyetçilik konusu bir anda öfkeyle açtım. Sen bunu yazdıktan sonra seni inceledim mesajlarına 1-2 sene önceye kadar hızlı hızlı göz attım. Google da yardımcı oldu. Çok fazla vakit kaybetmemek için google yardımı da aldım. i

site"tahribat.com"+intext:"zalimadam"+intext:"osmanlı" veya akp yazarak arattım. konularda Konularda Allah'a küfür eden biriyken yeri geldi mi abaza yeri geldi mi Atatürk karşıtı osmanlı tarihinden bihaber akp kafalı osmanlıcı oluyorsun. Bir gram tutarlılık yok. en aşağıdaki yazıda Çin Seddi'ni Osmanlının yaptırdığını zannediyorsun

Sana göre ordu dinsiz islam düşmanı Atatürk din düşmanı. Bu bir iki yere bakıp tüm orduya laf ediyorsun. Elin CIA'sı Türkiyede siyasal islamı güçlendirmeye çalışma çalışmalarına sen tüm orduyu muaf tutuyorsun. 28 Şubat bizzat CIA'nın Yeşil Kuşak projesinin ürünü iken orduya kemalist diyorsun. Daha belediye başkanı iken Beyaz Saraya giden Tayyip nasıl bir anda 33 yıllık bir parti olan MHP'nin tarihi boyunca alamadığı oyu aldı zannediyorsun? Sana bunları anlatmak boş çünkü sen hem islamcı takılıp hem Allaha küfreden bir dengesizsin.  daha devamı gelecek öyle beni boş ilan edip kendin kralsın ya.

http://tahribat.com/Forum-Artik-Gercekten-Issizim-Beyler-Tavsiyeleriniz-202149/18/#2506048 bak ne buldum bizim Allaha küfreden islamcı dengesiz akp li bu sefer pompacı olmuş. oksimoron kelimesinin ete kemiğe bürünmüş halisin

dinlerin temeli sağlam olduğu için müslümanlar kemalistlere göre daha fazlalar.

bu yüzden tayyip her oylamada kemalistlerin eline veriyor.

tayyipçiler ise yıllarca kemalizmi tanrılaştırmaya çalışan azınlığa karşı çağı değiştirmeye çalışıyor ve başarılıda oluyor.

dolayısı ile ortada büyük bir tartışma ortamı çıkıyor.

eğitim alanlarının her bir karışında kemalizimin aşılanması, atatürkü minicik beyinlere kazıma çabası git gide azalıyor.

devir osmanlı çağını ve tarihini aşılama devridir. ki biz osmanlı çocuklarıyız. çin seddine baktığımızda '' vaybe göt korkusu adama ne yaptırıyor'' diyebilme şansı yakalayanlardanız.

abdülahmidin mühürünün , osmanlı turasının atatürkün imzasından ve gerçekliği kanıtlanmamış nashat cümlelerinden daha çok sevildiği çağdayız.

bizler mahallede aşure kaynarken komşularla muhabbet ve kaynaşmayı , kemalizmin gereksiz çağdaş muhabbetlerinden daha çok seviyoruz.

kemalistler başörtülü suçsuz günahsız annelerimizi toplanma alanlarında içeri almazken biz osmanlı çocukları ayırım yapmaksızın migrostan gelen saçı boyalı ablalarımızın ağır poşetlerini ellerinden alıp evlerine kadar çıkartıyoruz.

hazır olun , 91 yıldır uyutulan osmanlı çocukları uyandı. dağları titretek geliyoruz.

KizilS tarafından 18/May/15 18:38 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4776 Toplam Mesaj: 40