folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Atm Leri Delirtmek

Atm Leri Delirtmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ilk olarak şunu solim bu iş biraz karışık benim 3 ayımı falan aldı araştırması

ilk olarak kendimize toprak hattı bozulmuş bir wakıfbank atm si(ben wakıf bankası atm sinde denedim) bulcaz sonra kendi üzerimize bol miktarda elektro mıknatıs yerleştireceğiz ve havanın olabildiğince manyetik alanla kaplı olması ve elektronik gürültünün bol olduğu ir yer bulacağız yani atm ole bi yerde olacak sonra bir kişinin para çekmesini beklicez o işlemini yapıp bitirdikten hemen sonra biz makinenin abşına geçip elektro mıknatıslarımızı çalıştıracağız makineye olabildiğince yaklaşın zaten makineye yapişirsiniz makinennin açlışma mantığına göre iki hat üzerinden bankaya bağlıdır biri korumalı hatt diyeri ise güvenlik ve elektirik hatlarıdır bir dakka sonra bizim yaymış olduğumuz manyetik alan zaten ısınmış ve 24 saat açık olan makınenin iğice kafayı yemesine neden olacaktır sonra elktro miknatısları kapatıp elimize bir şok aleti alıyoruz ve biraz cihaza elektirik veriyoruz artık amkine tamamem kontrolden çıkar neler olabilir söyleyeyim ya makıne güvenlik sistemini aktif ediyor ya kilitleniyor yada deliler gibi para saçmaya başlıyor yada hiç birşey olmuyor
    bunu bir kere denedim makıne işleminiz yapılıyor diyor sonra işlem durduruldu sonra kilitlendi manyak manyak yazılar çıktı en sonunda 20 ytl verir gibi oldu onuda yarısı dışarda yarısı içerde bıraktı servis dışı kaldı

yanlız dikkat edin sakın elektromıknatıslar açıkken şok aletini çalıştırmayın havadakı manyetik alandan dolayı tüm akım sizin üzerinizden geçer ve oracıkta ölüverirsiniz bunu yaparken kar maskesi takmayı unutöayın çunku bu hırsızlığın en alasından biridir

kolay gelsin
    Alıntıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Arkadaş baya çoşmuş biz bunz b...kunu çıkarmak diyoruz....

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnarchisT
    AnarchisT's avatar
    Erkek

JAJAJAJ   SUPPER LENN MANYAL BİSE NERDEN BULDUN MU DAHİCE FİKRİ JAJAJA SUPPER YAAA LOL....

hahahahahahhahahah                                                

(sacmalama yaa tamamen b***k cıkartımısın...)

BY AnarchisT

Bazen Aradıkların Sana Cok Yakındır...!! By AnarchisT
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

wallah çok saçma

ama bilmemki!!

ne diyeyim???

hadi kolay gelsin???

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

kardeş sen alıntıdır yazmışsın ama bunu yapan süper salak kim :)))))))))))

masa başındaydım bunu okur okumazz takla attım sandalyeyle yere düştüm iki saattir gülüyorum ne biçim iş bu cem yılmazı geçtiniz a.k

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    0rat0ry0
    0rat0ry0's avatar
    Erkek

çokkkk saççmaaaa!!!!

Yanlız korkuluk dalgalandı göklere yaşamında o ana kadar korkutup kaçırdığı kargalarla dost olabilmek için...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abi benim daha iyi bi yöntemim var makineye bi tane geçiriyosun o da paşa paşa verio 100ytleleri a.k o kadar malzemeye harcadığım paraya 20 ytl mi verecek bana :D

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Elektromıknatıs varya hani arabaları kaldıran cinsten o dimi?

gaipten görüntüler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bir adet elektro mıknatıslı helikopter.(Hani şu yük taşıyan alttında mıknatıs var.San Andreasta vardı galiba öyle bi helicopter işte ondan bi tane)

Bir adet yer ekibi.

Bir adet pilot.

Yukarıda yazanları tedarik ettiktren sonra yer ekibiniz bir atm buluyor ve çalışma var ayağına ATMnin temellerini söküyor.Ondan sonra sizde pilotunuzla beraber gidip atmyi olduğu yerden helikopterle kaçırıyorsunuz.Fakat bunu yaparken kar maskesi takmayı unutmayın.Bu yaptığınız hırsızlığa girer.

Bu atmnin içinden parayı almak içinde atmyi paramparça etmeniz lazım.Yok beceremediyseniz. 1 kilotonluk bir bomba yerleştirip patlatın. :D  paraları aldıktan sonra(tabi yanmadılarsa) ATMyi yerine götürüp bırakın.

euehuehuehueh

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    muhahahahhaha

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 10872 Toplam Mesaj: 36