Autocad Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Objelerin çizimlerin bulunduğu katman layerler kilitli olabilir.objeyi tıkla özelliklerinden hangi katmanda olduğuna bak.

Büdüt 

Program dxf export edebiliyorsa bir se öyle dene.. 

ltcelik tarafından 11/Ara/19 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Autocad gaz tesisatı amelelik kaçak kayıpları el ile hesaplıyacan . Bu iş için gasline ve zetacad var boruyu çiziyon kendi hesaplıyor. 3 saatte çözersin videoları var you tubede. Örnek izometri foto atarım istersen

abi gasline da her şeyi hallettim sorun kombiye sayaca filan vana eklemiyor demo sürüm olduğundan mı? bütün her şey halloldu dedik tekrar başa dönüceğiz herhalde sana atsam dosyayı bakar mısın acaba?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gönder bi ara vaktim olursa bakarım

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3992 Toplam Mesaj: 34
autocad dogalgaz bina