Avea Beni Tehdit Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Az önce telefonuma gelen mesaj aynen şu arkadaşlar

Tarife kullanımız makul seviye üstünde olup aynı kullanım devam ederse ek bedel talep etme ve hattınızı kapatma dahil haklarımızın saklı olduğunu hatırlatırız.

Günde en fazla 40 dk bile konuşmuyorum tarifem her yöne sınırsız aylık 70 küsür ödüyorum müşteri hizmetlerini aradım sürekli numara meşgul ulaşamadım, o saklı hakları nere iade edeceğimi biliyorum... varmı başına buna benzer durum gelen ?

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    fark var görümcenle aramda memeni kıtlarım de :)

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ben avea da calıştım..

o söylediğin durum günlük limiti geçince oluyordu :| 

patronlar avea dan vodafonu arıyordu saatlerce beklıyordu arandıkca kazandan kontor gelıyordu bır suru yanı sorun yoktu :| git bir avea bayiine arastır durumu :W 

aman dıkkat et lımıtı doldurman halında bir bucuk mılyar ceza yersın ayrıca hattın kapanır ve dava acılır sana 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    hocam dayımların hepsi heryöne şeysinden kim ararsa mesgule atıp o arıyor günde en az 2 saat konuşuor hiç sorun yok 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek
    yavaşşşşşşş kapatsınlar. İnsan hakları var, tüketici hakları var :) Kampanyanın adı sınırsız. adam sınırsız konuşur. İsterse 7/24 şarjda anasını babasını sevgilisini metresini arar fantazi yapar. Onlara ne? Ne sınırıymış bu böyle yav. Geçicek o işi bir kere. Kardeşim git en kısa sürede bi avea merkezine. Anlat durumu. Ters bir şeyler mi diyor. Hangi şehirdeysen söyle bana pm ile ben sana ordan bi avukat bulucam gidiceksin dava açıcaksın. Bugün benide aradılar. Avea3g.org ile alakalı. Dedim bi s.ktirin gidin. Kamuya açık bir domain adı. Logon yok müşteri hizmetleri adın yok, altınada koymuşum avea bilmem ne şirketiyle alakam yokturu. Özür dileyip kapattılar. Sert çık hocam. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

http://www.sikayetvar.com/

buraya yazarsan sorununu çözümleyebilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

as3programmer bunu yazdı:
    -----------------------------
    yavaşşşşşşş kapatsınlar. İnsan hakları var, tüketici hakları var :) Kampanyanın adı sınırsız. adam sınırsız konuşur. İsterse 7/24 şarjda anasını babasını sevgilisini metresini arar fantazi yapar. Onlara ne? Ne sınırıymış bu böyle yav. Geçicek o işi bir kere. Kardeşim git en kısa sürede bi avea merkezine. Anlat durumu. Ters bir şeyler mi diyor. Hangi şehirdeysen söyle bana pm ile ben sana ordan bi avukat bulucam gidiceksin dava açıcaksın. Bugün benide aradılar. Avea3g.org ile alakalı. Dedim bi s.ktirin gidin. Kamuya açık bir domain adı. Logon yok müşteri hizmetleri adın yok, altınada koymuşum avea bilmem ne şirketiyle alakam yokturu. Özür dileyip kapattılar. Sert çık hocam. 
    -----------------------------

Ne güzel yapmışsın ulaşamıyorum sözde müşteri hizmetlerine meşgul ulaşsam kuşa çeviririm de ulaşamıyorum bende mail attım

Siz nasıl bir firmasınız bu nasıl bir mesajdır neye danayarak neye istinaden bana böyle bir mesaj gönderiyorsunuz aba altından deynekmi gösteriyorsunuz bana arıyorum sözde müşteri hizmetlerinizi ulaşamıyorum da ""Tarife kullanımız makul seviye üstünde olup aynı kullanım devam ederse ek bedel talep etme ve hattınızı kapatma dahil haklarımızın saklı olduğunu hatırlatırız."" günde 1 saat bile konuşmuyorum aldığım mesaja bak nedir bunun açıklaması...

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aveada müşteri hizmetleri diye bir şey yok

bende müşteri hizmetlerini aradım yarım saat açan olmadı

aveaya mail attım gelen cevap lütfen müşteri hizmetlerini arayın oldu... 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Zaten hep meşgul onlar. bi kere bile arayıp konuşamadım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

çalıştığım eski şirkettede sınırsız tarife vardı aveanın 6 tane herkes günde enaz 3 saat görüşme yapıyordu hatta telefonun biri sürekli recepsiyonda duruyordu hiç tanımadığım adamlar isteyince bile kullandırıyoduk ve halada öyle dewam ediyor sen 40 dk yı geçtin diye mi böle bi msj geldi :W

salla gitsin 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Hocam Zarf atıyorlar Hiçbirşey Yapamazlar Kampanyanın Adı Sınırsız'sa Sınırsız Olarak Devam Eder ;) Ayrıca Arkanda Kullanıcı Hakları Ve Tüketici Hakları Var Aslında Boşver Onları Arkanda Koskoca  ''TAHRİBAT'' var.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 4814 Toplam Mesaj: 29