Avea Tl Yükledim Gelmedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

.... İnsan olmayı dene belki çözüm olur. ....

GoldenWorld bunu yazdı

her işin bir azar işiteni vardır. bu bizde de böyledir iş iyi olur bir yeri eksik olur gelir bana patlar diğer işlerde de böyledir bu da oyunun kuralı yapacak bir şey yok ;)

GoldenWorld bunu yazdı

burası bir forum sitesi yani insanlar birbirlerine yardım ederler daha öğrenemediysen öğren. 

Evet doğrudur, burası bir forum sitesidir, bilenler bilmeyenlere bildiklerini öğretirler.

Ben de, sana, durduk yere azar işitmek neymiş, bu sebeple insanın morali ne kadar bozulurmuş, bunu öğrettim...

niye azar işitecem ona göre insan olmak öyle olabilir bana göre öyle değildir düşüncelerim farklıdır her işin bi ezileni vardır. sikik sikik yorum yapıp adamı sinirlendirince elinize ne geçiyor aq anlamıyorum ki. arkadaşım bana bu siteyi anlattığında kalitesi yüksek insanlar var demişti ama bakıyorum şöyle bir de neredeyse her konuya senin gibi troller çıkıyor sitenin kalitesi düşük sanki yada arkadaşım bana söylediğinde yüksekti şimdi düşük neyse, kötü yorumlarınız sizin olsun uzatmayalım tartışmayı, tamam senin eşeğin erkek kardeşim iyi akşamlar.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Parayı buldular ya onların da götü kalktı. Kaç senelik AVEA kullanıcısıydım tek yanlışlarında direkt olarak ertesi günü hattımı taşıdım, hiç müşteri temsilcisi tribi çekemem arkadaş.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Parayı buldular ya onların da götü kalktı. Kaç senelik AVEA kullanıcısıydım tek yanlışlarında direkt olarak ertesi günü hattımı taşıdım, hiç müşteri temsilcisi tribi çekemem arkadaş.

ahahaha :D daha ne gelen var ne giden tl flan yok ortada :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

hocam sikik sikik yorum yapınca elinize ne geçiyor demişsin ama müşteri temsilcisine patlayan sen degil misin?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

sevgi saygı çerçevesinde insanın onurunu kırıcı olmayacak şekilde konuştuk müşteri temsilcisi ile, bunlar öyle mi yapıyor?

neyse kapattık biz o konuyu lütfen konumuz o değil.

GoldenWorld tarafından 14/Eki/15 01:02 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

la olum burada müşteri temsilcileri sevicileri gurubumu kuruldu hayırdır :D

çoğu hak ediyor amk geçen aradım aveayı internet paketileri için kız ekrandaki yazıyı okuyor ıkına ıkına

en son kbps kelimesine geldi ıı ııı dedi "hızınız 96 kapasiteye düşer" dedi :D

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

la olum burada müşteri temsilcileri sevicileri gurubumu kuruldu hayırdır :D

çoğu hak ediyor amk geçen aradım aveayı internet paketileri için kız ekrandaki yazıyı okuyor ıkına ıkına

en son kbps kelimesine geldi ıı ııı dedi "hızınız 96 kapasiteye düşer" dedi :D

Ben onun kapasitesini seveyim :D Avea bozdu 12.aya girdim 11 kasımda bitiyor taahhüt. Gittim bide turkcelle 1 yıllık taahhüt verdim Güzel güzel öpecekler :) Turkcell ve aveanin internetinin arasinda daglar kadar fark var. Aveada internete çıkmak çok zor :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Fax içinde şu siteyi kullanabilirsin :

https://www.hellofax.com/

Dünyada milletin kullanmayı bıraktığı teknolojiyi hala kullanıyoruz.

Birde bundan sonra bakiye yüklerken kendi bankan üstünden yükle. Bankalar daha ilgili.

fax gönderin dedi müşteri temsilcisi gönderdim şimdi bu siteden aradım tekrar yarın bu saatlerde arayın bize 24 saat içinde ulaşır dedi kapattık. pek anlamıyorum açıkcası bu fax işinden. ilk faxı gönderin diyen kız gönderin bizi arayıp bilgilendirin demişti bu da 24 saat sonra tekrar arayın dedi. doğru mu acaba 24 saatte mi gidiyor bu fax denilen şey

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Birde bundan sonra bakiye yüklerken kendi bankan üstünden yükle. Bankalar daha ilgili.

fax gönderin dedi müşteri temsilcisi gönderdim şimdi bu siteden aradım tekrar yarın bu saatlerde arayın bize 24 saat içinde ulaşır dedi kapattık. pek anlamıyorum açıkcası bu fax işinden. ilk faxı gönderin diyen kız gönderin bizi arayıp bilgilendirin demişti bu da 24 saat sonra tekrar arayın dedi. doğru mu acaba 24 saatte mi gidiyor bu fax denilen şey

Fax anında gider seni keklemişler

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Fax anında gider seni keklemişler

kanka dalga geçiyorlar o zman benimle :D dekontta tl yüklediğim numara yazmıyor diye tl yüklemeyeceklermiş kavgaya kalacaz :D en para ile tl yüklemiştim

GoldenWorld tarafından 14/Eki/15 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5359 Toplam Mesaj: 60
tl