BAD Sector Yoketme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    evet bunu size babanız bile annatmaz ama yardım sever arkadşaınız nicksiz annatıo her nese şimdi hdd de bad sector var dielim okey. ekran kartlarından falan antistatik poşetler çıkıo ya onla hdd yi sımsıkı sarın ne hava geçsin nede su girebilsin bantlayın güzelce sora derin dondurucuya sallayın bırakın 2 gün kalsın orda açın güzelce ıslak deilse soğuk bi şekilde takın makinaya format c: /u  şeklinde bi format atın nahhhh bad sector çıkar. ben çok düzelttim bu şekilde işinize kesinlikle yarar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    zuahuaha işe bak yaw hdd yi buzluğa atıyosun iyileşiyor :D kolpa bu döküam inanmayın bu niksize hdd elinizde kalır diyim walla :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Küllüm Yalan a.k :D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Teknik olarak yok olmuyor sankide onu anlatmıyor milletin hdd sini buzluqa sokturcak

sonra gelcek birisi burda abi ben soktum buzluqa Hdd dondu çalışmıyor diyecek

Nickimyok unda hoşuna gidecek gülecek

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    yok la taşak geçmeyin a.k yeter. abi hakkaten bole bi olay var duymustum düzeliyor hdd. nicksize buradan teşekkürlerimi yolluyom =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    ya ne yalanı yemin ki düzellttim ama teknik olarak disk in üzerindeki büyük çizikleri silemez ufak sectorlerdeki bozukları göstermez bak dikkatini çekerim göstermez silmez sonuçta sorun yaşamazsın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Monitörün Red_Blue_Green i bozulmuştu benim , yemyeşildi ekran. Nicksiz aynen şunu demişti arkadaşlar yanımda tabi yarıldıydık.

" Komik gelecek ama ciddi diyorum bak mutfaktan bir tencere al , monitörün üzerine koy ve 2 gün açma düzelecektir monitör "  demişti . :))) Nicksiz seni sahte donanım hocası ilan ediyorum.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nicksiz bu tür sorunları mutfakta çözüyorsun da mantık olarak nasıl bir açıklama yapacaksın...neyle bağlantı kurup buz dolabına hdd leri atıosun..2 si mekanik bir arıza bad sektör aklım almadı ya....:))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    deca o gün sormuştum sana yanında elektironik mıknatıs yoktu dediğim yontemlede renkleri geri getirirdin. siz teknik serivisi nası bi yer sanıonus hayatım geçti benim oralarda m.q:) mutfak bide makyaj salonu gibi biyer aseton kolanya cımbız papix pamuk :D yok yok bu arada mantıkmı arıosun neyin mantığını arıosunn o hdd öle düzelir o monitörde öle kendine gelir elindeki imkanları dğerlendir. her zaman teknoloji yanında olmaz demi biraz ilkel aletlerle çalışmayı ören şu servis açtık tornavidadan başka hiç bişi yok ama arızalı giren arızalı olarak çıkmıo 
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

nicksiz bu tür sorunları mutfakta çözüyorsun da mantık olarak nasıl bir açıklama yapacaksın...neyle bağlantı kurup buz dolabına hdd leri atıosun..2 si mekanik bir arıza bad sektör aklım almadı ya....:))

mekanik arıza ya ondan almamıştır aklın :) her nese bak güzelim ben disk in kafa vumasından bahsetmiorum plakanın üzerindeki sector bozukluğundnan bahsediorum buz dolabına attığın taktirde düzelio düzelio lan işte yaptım diom hemde bi çok kez inanmayan denesin kimsenin hdd sini bozmaya niyetim yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    $imdi $ifa arayanlar haci-hocalar gider de onlar da 3 nehirden aldigin suyla uc agaci sula sonra meyvelerini ye gibi sacma seyler soyler ya, bizim nicksiz de bunu sanal aleme ta$idi i$te.
Toplam Hit: 16265 Toplam Mesaj: 64