folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bağlantı Hızı 1024 Den 422 Kb Ye İndi! Yardım

Bağlantı Hızı 1024 Den 422 Kb Ye İndi! Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    muridler bağlantı hızım 1024 tü.ama bugun test yaptm 422 olarak görüyo ve modemde de DSL Speed: 422 gösterio.modemi değiştirdim aynı.Telekomu aradım arıza kaydı aldılar.3 gün gecti hala bi cvp vermediler.Türk Telekoma neyle girsem bilmiyorm artık :@
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    online testler web sayfası, msn gibi şeler açık olduğunda doğru sonuç vermeyebilir ama bende 4096 war rapidden 18kb ile dosya indiriyom a.k :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    eminmisin? RS den bi dosya indir level(3) serverlarından bak bı hıza

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZiPPeR
    ZiPPeR's avatar
    Erkek

streetw1se bunu yazdı:
    -----------------------------
    muridler bağlantı hızım 1024 tü.ama bugun test yaptm 422 olarak görüyo ve modemde de DSL Speed: 422 gösterio.modemi değiştirdim aynı.Telekomu aradım arıza kaydı aldılar.3 gün gecti hala bi cvp vermediler.Türk Telekoma neyle girsem bilmiyorm artık :@

Kafayla gir :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hocalar network konusunda bilginiz ne ki bağlantım şuya düştü deyip küfrü basıyosunuz :S

size adsl hizmeti verirken bi takım kağıtlar imzaladınız hangini okudu maddelerini :|

şuan ki türk telekom alt yapısı telefon kabloları basit işçiler tarafından yapılmıştır

yüksek hızda bağlantı beklemeyin ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    Zokoro bunu yazdı:

hocalar network konusunda bilginiz ne ki bağlantım şuya düştü deyip küfrü basıyosunuz :S

size adsl hizmeti verirken bi takım kağıtlar imzaladınız hangini okudu maddelerini :|

şuan ki türk telekom alt yapısı telefon kabloları basit işçiler tarafından yapılmıştır

hocam az cok network bilgimiz var.kim tarafından yapılırsa yapılsın bana en az 888 kb bağlantı hızı gelmesi gereki.msnimde acık olduğu zaman testler yapmıstım eskiden en az 800 kb hız aldım.çömez değiliz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    Zokoro bunu yazdı:

kimse yüksek hızda net beklemeyo sadece her ay ödediği faturada yazan hızı istiyo..madem kablolar basit işçiler tarafından yapılmış gelsin paul dony yapsın a.k (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    attack bunu yazdı:
    Zokoro bunu yazdı:

kimse yüksek hızda net beklemeyo sadece her ay ödediği faturada yazan hızı istiyo..madem kablolar basit işçiler tarafından yapılmış gelsin paul dony yapsın a.k (:

attack doğru söylüo.o kadar para ödüyoruz 1024 yazıo 888 kullanıyoruz nasıl olcak bu iş.ayaklansak mı telekoma karsı :D bi site acalım oy topluyalım :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

streetw1se bunu yazdı:

Ver arkadasım pm'den bana alan koduyla beraber telefon numaranı veya adsl hizmet numaranı kontrol edelim bakalım ne yapmışlar..

Bağlantı hızlarıyla ilgili forumda birkaç konu var onlarıda okumayı ihmal etmeyin bir zahmet...

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hocam network bilgin war da senin  eğer sinyal dağıtıcıya ewin uzaksa  bu bağlantıyı etkiler

bu sinyal dağıtıcı merkezler diyim avrupada 5 km de bir olur türkiyede 3,5 km dedir

nedeni ise dediğim gibi aşağılamak istemiyorum yanlış anlamayın tamamen

köylü dediğimiz bi takım insanlar tarafından altyapı yapılmıştır :|

sana da 1024 kpbs hızı hiç bi şekilde garanti etmez telekom :)

diyorum yaa imzaladığınız kağıtları okuyun anlarsınız her türlü onlar haklı :)

gerçek bi çözüm istiyosanız tellcom'u arayın evinizin oralardan hat geçiyosa ewinize 100 mbps hat çekin :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 8014 Toplam Mesaj: 45