Balık Hobisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhabalar hocalar balık bakmaya başladım her türlü tavsiyenize açığım Beta balık besliyordum bugün yanına 1 tane Vatoz aldım yarın camcıdan 30x30x30 akvaryum yaptıracam ek olarak 1 gecelik metilen mavisine koydum 2 balığında hava motoru ve hava taşı aldım henüz 1 gecelik fanusta kalacakları için takmadım çok fazla hava üflüyordu.

Beta için ahm nin kırmızı discusini kullanıyorum vatoz içinde yine ahm nin vatoz yemini aldım. Diyarbakırda nerede kankurdu bulabilirim. Facebook gruplarında hep kuş severler var. Artemia nerden temin edebilirim falan her türlü tavsiyenize açığım. Yutuptan deli gibi her videoyu izledim diyebilirim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Beta tek beslenir ofiste balık satanlar yine tezgah yapmış gundiler.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Vatozu bir tık büyük almış olabilirim 10 cm küsür akvaryumda hepsi büyük olunca o kadar büyük durmuyordu

1 gece birlikte fanusta durmadılar vatoz betaya saldırmış üst kısmında yara olmuş betanın vatozu hemen başka bir kovaya aldım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Instagram'da aytekinhsn kullanıcı adlı bir arkadas var akvaryumustalari diye bir hesabı da var hatta o ilgileniyordu bu konularda kendisine sorabilirsin hocam sorularını

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Instagram'da aytekinhsn kullanıcı adlı bir arkadas var akvaryumustalari diye bir hesabı da var hatta o ilgileniyordu bu konularda kendisine sorabilirsin hocam sorularını

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı

Hocam kendisine instagramdan yazdım sağolsun anında cevap verdi sorularımı yanıtladı :) hatta yem konusunda yardımcı olabilecek kişiye yönlendirdi kendisine burdan tekardan teşekkürler sanada önerdiğin için ayrıca teşekkürler hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çok güzel hobi fakat aşırı bağımlılık yapıyor, ben de 30 30 ile başladım, 75 cm liğe geçtim sonra da 100 50 60h lık mobilyalı yaptırdım, şimdi bu bile küçük geliyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samoki
    samoki's avatar
    Erkek

27 litre yaptıracağın akvaryum betayı tek başına koy yazık etme ikisi bir arada olmaz içini yeşillendirdin mi çok hoş durur betayla :/

Jilet artık yok kardeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    samoki bunu yazdı

27 litre yaptıracağın akvaryum betayı tek başına koy yazık etme ikisi bir arada olmaz içini yeşillendirdin mi çok hoş durur betayla :/

evet ona betayı tek koyacam bugün gidip vatozu değiştirdim küçüğünü alıp 1 tanede melek balığı aldım bunları zebraların yanına koyacam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Beyler elimde çok kaliteli bir akvaryum var 2 aydır ilana koyacam diyorum koymuyorum. 3-4 ay kullandık uğraşamadık balıkla.

Uygun bir fiyata bırakabilirim ilgililerine.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

foto atsana la

next next next install
Toplam Hit: 4399 Toplam Mesaj: 34
beta balık beslemek vatoz balık akvaryum