folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çakma dindarlar ile gerçek dindarlar savaşmaya başlamış... Sümeyye zaten bildiğin Tutan Kamon.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı

Banka Asya hisselerinde şok yükseliş

Bank Asya ilk işlemlerde yüzde 10,94 düşüşle 0,57 TL'lik taban fiyattan açıldıktan sonra, yüzde 10,94 artışla 0,71 lirayla tavan fiyatı gördü

Hafta başında işleme açıldıktan sonra belirsizliğin devam etmesiyle sürekli taban yaban Asya">Bank Asya hisseleri bugün de benzer bir hareket gerçekleştirdi.

Güne yüzde 10,93 değer kaybederek taban fiyattan (0,57) başlayan Bank Asya hisselerine saat 10:10 itibariyle bir anda alım geldi.

Gelen alımlarla 2 dakika içinde tavanı gören (0,71) Bank Asya hisseleri şu dakikalarda yüzde 10,93 yükselişle tavan fiyatta bulunuyor.

birileri yine vurgun yapti işte açık cevabi :)

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

vay aq bu nasıl bir korkudur adamlar sahibin deki bütün bank asya ilanlarını kaldırtmışlar :) 

yan cizdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı

vay aq bu nasıl bir korkudur adamlar sahibin deki bütün bank asya ilanlarını kaldırtmışlar :) 

banka la :S boru değil tiril tiril trilyoncuklar söz konusu ben olsam siteyi alıp kapardı :D

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

hükümetin banka batırmaya çalıştığı tek ülkeyiz amk. hükümet herhalde mesaj veriyor ben batarsam seni de batırırım diyor. el alem ekonomi zarar görmesin diye uğraşır bunlar batırmaya uğraşır. bu banka batınca ülkedeki tüm zararı tayyip cebinden ödemeye söz verdi de biz mi bilmiyoruz ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

hükümetin banka batırmaya çalıştığı tek ülkeyiz amk. hükümet herhalde mesaj veriyor ben batarsam seni de batırırım diyor. el alem ekonomi zarar görmesin diye uğraşır bunlar batırmaya uğraşır. bu banka batınca ülkedeki tüm zararı tayyip cebinden ödemeye söz verdi de biz mi bilmiyoruz ?

Eski cumhurbaşkanı sezerin Ecevite anayasa kitapçığını fırlatmasından sonra çıkan krizde birçok banka battı (!) , çünkü devlet güvencesi var diye eşe dosta bol miktarda kredi kullandıtrttılar , bankalar krizde batınca bütün yük devlete dolayısıyla halka kaldı ama bu hükümet bundan ders aldığı için çıkarılan kanunlarla  banka belli bir miktarda nakit bulundurmak zorunda,battığında yük devlete kalmasın diye  , ki Bank Asya batarsa bu yüzden batacak , kasasında yeterli nakit olmadığı içib BDDK , eğer incelerse el koymak zorunda kalacak , batık kredilerin hesabını da verecekler tabi ki..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

hacılar hocalar tamda bu konuda benim bi sorum olacak 17 aralık operasyonlarının hemen öncesinde garantide bulunan bireysel emeklilik hesabımı bu bankaya taşımıştım batsın batmasında değilim bende 4küsür binlik bi hesabım bu bankada ve 12. aya kadar da taşıma yaptırmıyorlar ve 600 mü 700 mü öyle bi kesinti yapacaklarını söylediler. Şimdi bu banka batarsa benim hesap gider mi? yada ne olur şuan askıda para yatırmıyorum aylık 2 lira kesiyor yatırmıyorum diye birikimimden..

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Banka batarsa bi cacik olmaz senin para çünkü takasbank güvencesi altında. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bankalardaki paralar devlet güvencesi altındadır. Paranızı merak etmeyin geri alırsınız fakat malum bürokrasi işleri vs 2-3 seneye anca alırsınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qUAreSma7
    qUAreSma7's avatar
    Erkek

Edit silinebilir. ..

qUAreSma7 tarafından 20/Eyl/14 03:29 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 9961 Toplam Mesaj: 91