folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

Bank Asya Çılgınlığı. Fikri Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

araba fiyatlarına baktımda biraz yüksekten yazmışlar.

bende unoyu satayım bankasyaya destek için yazarsam cemaatten ihtiyacı olan hemen alır :) hızlı satım olur :)

geç kaldın Alper, senden önce davranan çakal çok 

http://www.ahaber.com.tr/ekonomi/2014/09/11/cemaatin-yeni-bank-asyayi-kurtarma-plani

Cemaatin yeni Bank Asya'yı kurtarma planı

Sahibinden.com’da “Bank Asya için satılık” furyası başladı. Cemaat iyice köşeye sıkışan bankayı kurtarmak için şimdi de bu yola başvurdu.

ALİ ŞENEL / Online satış sitesi sahibinden.com'da verilen ilanlar içerisinde "Parasını Bank Asya'ya yatırmak üzere acil satılık" başlığıyla arabasını ve evini satışa çıkaranlar bile var...

Üstelik satılık ilanlar bununla da sınırlı değil. Gece görüş kamerasından, dizüstü bilgisayara, cep telefonundan, oyun konsoluna pek çok ürün parası Bank Asya'ya denilerek satılmaya çalışılıyor. 

İlginç ilanlar bunlarla da sınırlı değil. Twitter hesabınıBank Asya'ya yardım için satmaya çalışan bir kullanıcı söyle bir tweet atmış: 14690 takipçim var Biraz hatrım varsa 50 liranız varsa yarın gidin Bank Asya'ya yatırın. 

Ancak bu ilanların samimi olup olmadığı konusundaki şüpheler de yok değil. Örneğin parası Banka Asya'ya yatırılacak denen bir satılık ev ilanına 485 bin TL fiyat konulmuş ancak aynı dairenin biraz araştırılınca normal fiyatının 350 bin TL olduğu görülüyor. 

Aynı uyanıklık vasıta ilanlarında da mevcut… Piyasası 20 bin TL olan bir otomobilin "Parası Bank Asya'ya" başlığında 6-7 bin TL daha pahalıya satılmaya çalışıldığı görülüyor. 

Twitter'da büyük bir destek kampanyası gibi lanse edilen ve #MilletBankAsyayaSahipÇıkıyor hashtagleriyle binlerce tweet atılan furyanın içi boş bir balon olduğu dikkatli gözlerden kaçmıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

araba fiyatlarına baktımda biraz yüksekten yazmışlar.

bende unoyu satayım bankasyaya destek için yazarsam cemaatten ihtiyacı olan hemen alır :) hızlı satım olur :)

Bank Asya için keçi satan amca vardı. Adam 2009 da çektiği fotoğrafları koymuş. Keçiler iki yaşında diyor. Keçilerin torununun torunu olmuş.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

http://cdn.meme.li/instances/500x/43067555.jpg

citroen saxo 1.1 modeli gören varsa link atsın. fırsattan faydalanalım bari.

cemmat <3

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    PanxeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bütün bunlar sorgulamayan  bir millet olduğumuzdan kaynaklanıyor.

biz dinimizde işimizde gücümüzde insanlarız, neden öyle kalmıyoruzda siyasete dalıyoruz diyen yok anlamıyorum.

din = siyaset

aynı şeydir hocam.

dinin çıkış amacı toplumu kontrol etmek

siyasetin de amacı toplumu kontrol etmek

iyi veya kötü yapabilirsin. onlar sadece araçtır.

yanlış düşünüyorsun. benziyorlar ama aynı değiller

siyasetin amacı toplumu kontrol etmek olabilir

ama dinin amacı bir bireyin düzgün bir insan olmasını sağlayan kuraları içerir,

birey olarak iyi olursak toplumcada iyi oluruz. din bunu amaçlıyor kabaca.

mesela yalnızken bir şeyi fırsatım varken çalabilirim. yakalanırsam siyasette cezamı çekerim yaklanmazsam sorun yok

ama yanı örnek din için olunca çalamazsın çünkü kimse beni görmez diye düşünemezsin.

vicdanın  izin vermez. ve cezan o dakika kesilir.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bütün bunlar sorgulamayan  bir millet olduğumuzdan kaynaklanıyor.

biz dinimizde işimizde gücümüzde insanlarız, neden öyle kalmıyoruzda siyasete dalıyoruz diyen yok anlamıyorum.

din = siyaset

aynı şeydir hocam.

dinin çıkış amacı toplumu kontrol etmek

siyasetin de amacı toplumu kontrol etmek

iyi veya kötü yapabilirsin. onlar sadece araçtır.

+1 iki tarfta din ile milleti sömürüyor

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    HoLyCat bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hisseler düştü bankayı ayakta tutmaya çalışıyr katılımcılar

Bankasya hesabımda 1 TL var, Çekersem hisseyi etkilermi :)

bendede 1.750 var güçlemizi birleştirelim batarlar :))

ne yapmalı batarmı banka sizce yada batarsa hesabı olanların paraları gidermi tanışlarımdan var

herkes evini arabası nı verdi diyelim yinede battı. paraları yine devlet ödemiyormu. çünkü her banka sigortalıdır. o kısım garip geldi

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ışık sigorta yı elleşmesinlerde :) %64 bankasyada sigorta şirketi şuan kar durumunda da tmsf alırsa yönetim kadrosu değişirse kalite düşer gibime geliyor kalite düşerse 365 gün boyunca gece şiddetli baş ağırısı çekerim amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadLyShadoW
    DeadLyShadoW's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı

bir dikdatör ülkesinin bir kankasını batırabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor....

Bankasyanın elindeki para miktarı(likiditesi) gayet iyi durumda ve bankaya hücumu bırakın millet para yatırmaya gidiyor...

Bankasyayı şu haliyle afedersiniz s.kseler batıramazlar ancak uzun vadede ya yurt dışına kaymak zorunda kalacak, yada başka bir bankaya hisse devri, geri kalan her söz spekilasyondur, suçtur...

arkadaş haklı. Bence sahibindendeki ilanlar acıtasyona girmiş bile sayılmaz, bence ayık olup fırsatçılık yapıyolar çünkü fiyatlar piyasa altı değil, bu durumda herkese güvenemezsin.

Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin... Mucize yürüyebilmen değil inanabilmendir. - Seyyid Ahmet Arvasi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    başlıgı görünce fuat adlı sos. med. kullanıcısına baktım. sıralamış lan incelemede olan bankaraları.
    vakıfbank şekerbank yapikredi.. şeklinde 7-8 banka var .
    kredi drecelendirme kruluşları vs ile piç abd aduket çeker mi :s

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

2 milyon $ çektim bank asyaya yatırdım, bu dünyanın öbür dünyasıda var hoca hazretlerinin duasını alırsam inşallah cennetten yerimide garantilerim, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 10071 Toplam Mesaj: 91