folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bankada Çağrı Merkezi Temsilcisi Olmak..

Bankada Çağrı Merkezi Temsilcisi Olmak..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    400-500 imkansız serdar :) hangi anımda ben öyle bi rakam verdim :F ama o yönlendirme tuşunu öğrenince sistem benden soruluyodu :F tabi bu hsbc de olmaz :) çağrı bitince hemen pat diye bi tane daha düşer 10 saniye bile sürmüyo bazen paso konuşuyosun :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Barış kim? Şı herkesin yerden yere vurduğu çağrı merkezi işini öve öve bitiremeyen arkadaş mı :)

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Addict bunu yazdı:
    -----------------------------
    400-500 imkansız serdar :) hangi anımda ben öyle bi rakam verdim :F ama o yönlendirme tuşunu öğrenince sistem benden soruluyodu :F tabi bu hsbc de olmaz :) çağrı bitince hemen pat diye bi tane daha düşer 10 saniye bile sürmüyo bazen paso konuşuyosun :F

400 - 500 demedim zaten. :) 400 - 450 :|

Sistem senden mi soruluyordu bilmem ama bütün çağrıların senden sorulduğu kesin. :)

shadowans; Barış denilen adam ''Türk Çağrı Rekortmeni''... Ne mutlu sanaki o'nun gibi deneyim sahibi birisiyle aynı ortamı paylaşıyorsun, tecrübe ve bilgilerini sanada aktaracağından eminim. :) Bakarsın sen de ''Bayan Çağrı Rekortmeni'' olursun. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    buraların en büyük agentlarından biri lemuria biri de addict'tir :P tabi mazide kaldı :F

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Swool bunu yazdı:

Addict bunu yazdı:

400 - 500 demedim zaten. :) 400 - 450 :|

Sistem senden mi soruluyordu bilmem ama bütün çağrıların senden sorulduğu kesin. :)

shadowans; Barış denilen adam ''Türk Çağrı Rekortmeni''... Ne mutlu sanaki o'nun gibi deneyim sahibi birisiyle aynı ortamı paylaşıyorsun, tecrübe ve bilgilerini sanada aktaracağından eminim. :) Bakarsın sen de ''Bayan Çağrı Rekortmeni'' olursun. :)

Yok ben almayayım kalsın, arkadaş telefona bakmaktan bi acayip olmuş, ben normal kalmak istiyorum mümkünse :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Çekilir dert değil bana kalırsa bu arala çok moda çağrı merkezleride çok sabır gerekli bana kalırsa ne kadar dangalağı arar delisi arar osu arar busu arar küfür ederler kapatamassın yüzüne anlatılanları duydum da epey göz korkutucu çalışanların çoğu 4 yıllık üniverste mezunu birde şu ülkenin düştüğü hale bak

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek
    Sabah ne kadar mutluydum haberi aldığımda, içim karardı resmen, melankoliye bağladım artık :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    küfredenin yüzüne çağrı kapatılmaz diyen kimdir merak ettim :) her türlü yüzüne kapatttım :F adam ztn küfür ederken de şahsa direk etmez küfür direk genel müdüre basıyolar :F yuhahaha :F ayrıca ben çalıştığım yerden memnundum kafayı falan da yememiştim :) sınavlarım war diye çıktım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    abone fazlaysa uzun sureli cekilmez.insana pek birsey kazandirmiyor ayrica.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    shadowans bunu yazdı:
    Sabah ne kadar mutluydum haberi aldığımda, içim karardı resmen, melankoliye bağladım artık :S

ohooo daha dur sende, hiçbişey göründüğü gibi değil - sen daha görmeden bitirdin olayı :) bi git, başla bence - birde şu var,vicdanı kaygısız biri olman lazım :) kart borçlarından bitmiş adamlara dahi bu alıcı gözüyle bakman ve gayet sakin biçimde iyi muamele etmen lazım.

Sen genede bi git dene :) :) bakma biz boş konuşuyoruz :P

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 16636 Toplam Mesaj: 62