folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Ekşi sözlükte gezinirken gördüğüm anonymous'un yaptığı bir çağrıymış.

Konunun detaylarını bilmiyorum ama tahribatta olmazsa ayıp olur dedim :)

https://eksisozluk.com/bankadaki-tum-paranizi-cekin--4919175?a=popular

https://www.youtube.com/watch?v=Q9bCSsz-2jg

http://www.milliyet.com.tr/-paralarinizi-cekin-bankalari-cokertin-/ekonomi/ekonomidetay/22.11.2010/1317036/default.htm

mod:konu doğru yerdemi bilmiyorum.

cptprice tarafından 23/Eyl/15 05:19 tarihinde düzenlenmiştir

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amk bende Cem Uzan Türkiye'ye geldi sandım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

O dünya piyasalarını çökertir doğru diyon :D

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sukadar diyeyim. Hemen hemen her gurup cemaat orgut kurulus abdnin adina calisiyor ve hizmet ediyor karsi gozukenlerde tez anti tez dolayisiyla sentez icin. 

Bu sebep bu gurup birak abd deki uluslar arasi sirket yoneticlerine ve sirketlere zarar vermeyi ismini ansa adamin a koylar hatta o ciktigi avm ida baska bi yere koylar kenedy ornegi gibi az cok abd yi yonetenler hakkinda birinin bilgisi olsada anlatsa aq birak website acmayi domain satin alamaz domain . Neyse kisi once kendini kurtarmali Allah geri kalan ulkelere cok yardim etsin ins yoksa isleride islerini yapan tum vatandaslarinin isleride cok zor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

param yok borçları silerlerse hayır demem ama :P

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

46. sn işit in cakmaliginimi anlatiyor

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Yunanistan'da yasiyorum. Ulke bilindigi uzere krizde. Ulke iflas edecek dediler herkes paralarini kaldirmaya basladi. Capital Control koyuverdiler simdi millet haftalik belirli bir miktar para cekebiliyor ATM den.

Benim sahsi gorusum Turkiye'ye zarar vermek isteyen kisiler boyle bir sey dusunebilir. Daha 2 sene oncesine kadar alisverise geliyordum ve euro-lira karsiligi 1 euro = 2,3-2,4 lira idi (yanlis hatirlamazsam). Simdi 3,3 civarinda. Birileri Turkiye'nin ilerlemesini kesinlikle istemiyor ve ekonomisine iceriden darbe vurarak durdurmaya calisiyor. Bankalardan paralari cekince ne olacak. ??? Mevcut iktidari devirmeye yonelik degisik oyunlardan biridir gibime geliyor...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Mr. Robot virali olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    010101
    010101's avatar
    Erkek

Anladıgım kadarıyla Kredi Kartlarına Saldıracaklar yani bi bakıma CC sıfırlama

Arama bizi derinlerde başkan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

cekemeyizki bankalar nakit fakiri nq 20.000 çekceksen  1 gün önceden haber verin diyiler

.ole aman aman bi nakit yok piyasada 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Yunanistan'da yasiyorum. Ulke bilindigi uzere krizde. Ulke iflas edecek dediler herkes paralarini kaldirmaya basladi. Capital Control koyuverdiler simdi millet haftalik belirli bir miktar para cekebiliyor ATM den.

Benim sahsi gorusum Turkiye'ye zarar vermek isteyen kisiler boyle bir sey dusunebilir. Daha 2 sene oncesine kadar alisverise geliyordum ve euro-lira karsiligi 1 euro = 2,3-2,4 lira idi (yanlis hatirlamazsam). Simdi 3,3 civarinda. Birileri Turkiye'nin ilerlemesini kesinlikle istemiyor ve ekonomisine iceriden darbe vurarak durdurmaya calisiyor. Bankalardan paralari cekince ne olacak. ??? Mevcut iktidari devirmeye yonelik degisik oyunlardan biridir gibime geliyor...

zaten anonymous grubu ak parti hükümetini devirmek için kuruldu. faiz lobisiyle birlikte hareket ediyorlar :D

Toplam Hit: 19186 Toplam Mesaj: 32
banka hack para ekşi kriz anonymous