folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Para boşta durursa zararımı kim karşılıcak a.q,

sana koyarmı ya benim 5 tane fabrikam 1 porsch arabam olacak 3-5 kuruşun peşinde koşacam :)

sen yokmusun sen :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Yoldaym hepsini çekmeye gidiyorum 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2012 de de dünyanın sonu geliyordu, yok  gök taşı çarpıyordu bla bla .... 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

Bddk kurulduktan sonra artik hicbir banka batmadi bundan sonrada batmaz. 

imzayı bıraktım basıyorum artık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Hocam bide şu Ruhi Çenet'in son paylaştığı videolarada bi bakın isterseniz onlarda baya ilginç...

https://www.youtube.com/watch?v=AWmWelrBlQk

https://www.youtube.com/watch?v=iuzmQdy98Vc

cptprice tarafından 23/Eyl/15 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Troll mü yapıyorsunuz anlamadım ama açıklama gereği duydum, zaten bankalardan parayı çekmenin amacı bankaların rezervlerini bitirip halktan bir insan bankaya gittiginde, banka o kişiye paranız yok bitti dediginde o kişi bankaya ne demek bitti ben paramı istiyorum dediginde oluşacak hak arama ve uyanışı sağlamak için yapılan bir eylem.

Kısaca kaos yaratak uyanış gerçekleştirmek amaçları.

Bankada toplam 10 elma var ama insanlar bankalara 5000 elma yatırdı, yani sadece 10 kişi elmasını alabilir geriye kalan 4990 kişi elmasız kalacak.
    Adamlarda istiyor ki 4990 kişinin parasının aslında olmadıgını uçtugunu gördüklerinde düzene baş kaldıracaklar diyor.

Kim ister parasının yok oldugunu görmek ve buna karşı susmak?

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

temel olarak kendilerine ait olmayan parayı kullanarak para kazanan sistemdir.

bir kişi 100.000 lirasını vadeli mevduat hesabına yatırır. banka da bunun karşılığında o kişiye misal 7% yıllık faiz verir. diğer bir deyişle 100.000 lirasını bankaya yatıran adamın parası bir yıl sonunda 107.000 lira olacaktır.

bir başka adam ise para ihtiyacı duyar ve aynı bankaya kredi başvurusunda bulunur. ihtiyacı olan para 100.000 liradır ve banka bu kişiye zilyon tane masraf çıkarmasının (dosya masrafı, sigorta masrafı vesaire) yanı sıra 15% faiz uygular ve ödemeyi aylık alır.

böylece banka aslında kendisine ait olmayan parayı 8% karla satar. 100.000 lirasını bankaya yatıran adamın elinde bir güvence yoktur belki, ancak 100.000 lira kredi çeken adamdan alacağını kefil, teminat yoluyla banka bir şekilde garanti altına alır.

bu kan emici sistemin ortaya çıkarılmış ve henüz çözülememiş binlerce hile yollu soygun taktiği vardır. bunlardan ilk aklıma geleni ise kredi kartı yoluyla puan biriktirmemize yarayan kampanyalar ile tüketim alışkanlıklarımızı kontrol altında tutmaya çalışmaktır.

bankalardan mümkün olduğunca uzak durup sadece cebinizde olan parayı harcamanız sizi huzurlu, taksitsiz, borçsuz bir insan yapar. hiç bir şeye sahip olmamak, borç altına girip borçlanılan kişi ya da kurumun kölesi olmaktan bin kat daha iyidir.

DNA-X tarafından 23/Eyl/15 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

Hâla çömez.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Yunanistan'da yasiyorum. Ulke bilindigi uzere krizde. Ulke iflas edecek dediler herkes paralarini kaldirmaya basladi. Capital Control koyuverdiler simdi millet haftalik belirli bir miktar para cekebiliyor ATM den.

Benim sahsi gorusum Turkiye'ye zarar vermek isteyen kisiler boyle bir sey dusunebilir. Daha 2 sene oncesine kadar alisverise geliyordum ve euro-lira karsiligi 1 euro = 2,3-2,4 lira idi (yanlis hatirlamazsam). Simdi 3,3 civarinda. Birileri Turkiye'nin ilerlemesini kesinlikle istemiyor ve ekonomisine iceriden darbe vurarak durdurmaya calisiyor. Bankalardan paralari cekince ne olacak. ??? Mevcut iktidari devirmeye yonelik degisik oyunlardan biridir gibime geliyor...

Hocam iktidar kendini öyle zengin ediyor :) Doların yükselmesi bu ülkede kimin işine yara bi düşün. Ayakkabı kutularından çıkan dolarları hatırla.

manhyak tarafından 23/Eyl/15 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Troll mü yapıyorsunuz anlamadım ama açıklama gereği duydum, zaten bankalardan parayı çekmenin amacı bankaların rezervlerini bitirip halktan bir insan bankaya gittiginde, banka o kişiye paranız yok bitti dediginde o kişi bankaya ne demek bitti ben paramı istiyorum dediginde oluşacak hak arama ve uyanışı sağlamak için yapılan bir eylem.

Kısaca kaos yaratak uyanış gerçekleştirmek amaçları.

Bankada toplam 10 elma var ama insanlar bankalara 5000 elma yatırdı, yani sadece 10 kişi elmasını alabilir geriye kalan 4990 kişi elmasız kalacak.
    Adamlarda istiyor ki 4990 kişinin parasının aslında olmadıgını uçtugunu gördüklerinde düzene baş kaldıracaklar diyor.

Kim ister parasının yok oldugunu görmek ve buna karşı susmak?

aynen, bende açıklama gereği duydum. adamlar mr robottaki gibi bankaları hekleyip paraları silmeyecekler. herkes parasını çeksin kredi kartıda kullanmayın bankalar miktirsin gitsin modundalar.

mynet haberine dönmüş

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Çok Mr. Robot izlemiş bunlar :D

Toplam Hit: 19274 Toplam Mesaj: 32
banka hack para ekşi kriz anonymous